Zhangjiajie Seyahat Rehberi, Zhangjiajie Self -Kılavuzlu Tur, Kendinden Sürüş Seyahat Trafik Rotası Tam Akıncılar - Yolculuk

Zhangjiajie'nin temel doğal noktası Wulingyuan manzarasıdır. 1984 yılında, o zaman Çin Komünist Partisi Merkez Komitesi Genel Sekreteri Hu Yaobang, Zhangjiajie, Suoxi ve Tianzishan'ın üç ana doğal noktasını "Wulingyuan" olarak adlandırdı. Bu nedenle, Wulingyuan Scenic bölgesi Zhangjiajie Ulusal Orman Parkı, Tianzishan Doğa Koruma Alanı, Suoxiyu Doğa Koruma Alanı ve Yangjiajie Nature Reserve'den oluşmaktadır. Ve kentsel bölgedeki ünlü popüler cazibe merkezleri Tianmen Mountain Ulusal Orman Parkı ve büyülü ve psychedelic Tianmen mağarası her zaman turistler tarafından konuşuldu;

1. Şangay'dan Zhangjiajie Trenine Zhangjiajie tren istasyonunun doğrudan Şangay'a bir trene sahip, bu yüzden Şangay'dan Zhangjiajie'ye seyahat etmek daha uygun. Shanghai- (Tren 20-21 saat) -Tengjiajie Tren Süresi: Shanghai -Zhangjiajie (Toplamda 2 Tren var) Times Araç Tipi İstasyondan istasyonlar Gönderme İstasyondan İstasyondan Gittiğinizde Sert Bir Koltuk Sert Uyuyan K533/K536 Klima Hızlı Şangay Güney 11:51 Zhangjiajie 07:3519:441373/1376 Klima PU Hızlı Şangay Güney 17:11 Zhangjiajie 14:2321:122. Araba Yol çok uzakta olduğu için, seyahat etmek için uzun mesafeli arabayı kullanmaması önerilir.

3. Şangay - Zhangjiajie Aircraft Zhangjiajie Lotus Havaalanı, 4D düzeyli bir havaalanı olan ve Çin'deki büyük şehirlerle doğrudan uçuşlara sahip bir yerli turizm şubesi havaalandır. Bu nedenle, Şangay'dan Zhangjiajie'den seyahat edin ve doğrudan Zhangjiajie'ye bir uçak götürün; Shanghai -(2 saat 20 dakika uçak) -Zhangjiajie Uçuş Süresi: Shanghai -Zhangjiajie (Toplamda 3 uçuş var, her gün uçuşlar var) Shanghai Havayolları FM9343 Çıkış: 20: 15 Shanghai Pudong Havaalanı (PVG) Model: Boeing 737-800 Yemek: Varış Saati Var: 22:35 Zhangjiajie Lotus Havaalanı (DYG) Kilometre: 1366 kilometre Lotten: 02:20 China Oriental Airlines MU5371 Çıkış: 18: 10 Shanghai Pudong Havaalanı (PVG) Model: Airbus A320 Yemek: Varış Saati Var: 20: 35 Zhangjia Lotus Havaalanı (DYG) Kilometre: 1366 kilometre Lated: 02:25 Shanghai Havayolları FM9341 Çıkış: 19: 25 Shanghai Pudong Havaalanı (PVG) Model: Boeing 737-800 Yemek: Varış Saati Var: 21:50 Zhangjie Lotus Havaalanı (DYG) Kilometre: 1366 kilometre Lotten: 02:25

4. Şangay -Zhangjiajie Self -Diving (2) Şangay'dan Zhangjiajie'ye Navigasyon Ayrıntılı Kendinden Sürüş Rotası Yolculuk boyunca toplam 1419.4 kilometre, 15 saat ve 52 dakika 1. Başlangıç noktasından başlayarak, Şangay'ın kentsel bölgesinde 18,5 kilometre sür, çıkıştan ayrılın ve ilk çatalda Hangzhou/G60'a gidin. 2. Şangay boyunca -Kunming yüksek hız/g60 ileri 125.5 kilometre ileri, Ningbo/Wenzhou/Jinhua'dan ayrılın ve Hangzhou Ring Road'a girin 3. Hangzhou Ring Road boyunca 594.8 kilometre ileri, Xinyu/Ji'an/Changsha/G60'dan ayrılın ve Changzhang Otoyolu'na girin 4. Changzhang yüksek hız boyunca 314 kilometre seyahat etmek ve daha sonra Ganzi yaklaşık 200 metre koştuktan sonra yaklaşık 200 metre Shangrui yüksek hızlı bir şekilde döner. 5. Shangrui yüksek hız boyunca 12.1 kilometre sürün ve Changsha/Yiyang'a doğru Xiangtan/Changsha/Changtan West hattından (Xiangtan Toll İstasyonu aracılığıyla) gidin, Changtan West Expressway'e girin 6. Changtanxi yüksek hız boyunca 26.5 kilometre (Xiangtan Toll İstasyonu aracılığıyla) ve Ringcheng Yüksek Hız/Changde/Yiyang çıkışından (Hanyu Toll İstasyonu (Wangcheng)), Chaoyang/Xiangyin/ChangChang Otoyolu/Changde // Changde / Yiyang yönünde, şehirdeki yüksek hıza girin 7. Şehrin yüksek hızı boyunca on iki 12,9 kilometre, Changsha/Yiyang çıkışından ayrılır (Jinqiao Toll İstasyonu (Wangcheng) aracılığıyla) ve Chaoyang'daki Changchang Yüksek Hızına girin 8. 305.4 kilometre boyunca uzun vadeli yüksek hızda seyahat ederek, eski avlu yaklaşık 150 metre olduktan sonra Chongwen Yolu'na sağa dönün 9. Yongding bölgesinin kentsel alanına 5.6 kilometreye girin ve sonuna ulaşın (3) Şangay Haritası - Zhangjiajie (büzülme haritası)

Zhangjiajie'deki Wulingyuan Scenic bölgesine nasıl ulaşılır Zhangjiajie Merkez Otobüs İstasyonu Wulingyuan Scenic bölgesine otobüse bindi. Otobüs istasyonları Forest Park Bilet İstasyonu'na (10 dakika 10 dakika, yaklaşık 1 saat araba ile), Wulingyuan Bilet İstasyonu'na (10 dakika, yaklaşık 1 saat 15 dakika) ve Tianzishan bilet istasyonuna (Midway Road aracılığıyla Yangjiajiejiejie jiejiajie bilet istasyonları, daha az tren var, yaklaşık 1 saat, 1.5 saat araba). [İpuçları] Zhangjiajie Center otobüs durağı, tren istasyonunun yakınında 3 dakika yürüyor. İster bir sırt çantası ister kendi kendine sürüş olun, ister gezinir ister yürüyüş yapıyor olun, taze ve güvenilir bir seyahat çözümüne ihtiyacınız olmalı, sadece belirli zaman, ulaşım, insan sayısı, dönüş zamanı vb. Güzel manzaranın tadını çıkarın!

Tren, araba Zhangjiajie Tren İstasyonu | Guan Laping, Yongding Bölgesi, Zhangjiajie City, Zhangjiajie Merkezi Otobüs İstasyonu: Guanli Yolu, Zhangjiajie City, Guan Liping yeni tren istasyonunun yanında İstasyonun etrafında ulaşım | 4, 6 ve 10 tren istasyonu ve Tianmen Mountain Halepi'ni geçti. Zhangjiajie Havaalanı, Tren İstasyonu ve Merkez Otobüs İstasyonu Yöntemleri Zhangjiajie Wulingyuan Scenic Area Taksi | Hedefe bağlıdır. Gün boyunca kentsel bölgede yaklaşık 20-30 yuan, ancak sürücü genellikle bir saat yapmaz ve doğrudan manzaraya gitmek istiyorsanız. Fiyat daha pahalı olacak, yaklaşık 150 yuan.

Uçak Zhangjiajie Lotus Uluslararası Havaalanı | Li Ping Ofisi, Guan Liping Offi Havaalanı Çevresinde Taşımacılık 4 (6: 00-19: 00), bu araba (Havaalanı istasyonu -Tianmen Mountain Robe -Airport). Wulingyuan'ın iç taşımacılığı, zhangjiajie Zhangjiajie'nin ücretsiz çevre koruma otomobillerinin yanı sıra televizyon, küçük trenler ve asansörler, yani Bailzishan Roperway, Huangshizhai kopya yolu, Yangjiajie kopya yolu ve bir Shili Galerisi şarj etmenin yanı sıra. Şangay - Zhangjiajie Turist Rotası Düzenlemesi Zhangjiajie Ulusal Orman Parkı+Tianmen Dağ Orman Parkı Üç Gün ve İki Gece 1. Gün: Tianzishan kasabasında Xingfeng Orman Sarayı Sarayı Altın Sarayı, Qi Jue Xiumei Yuanjiajian (Film Avanta Mountain Peak) Konaklama 2. Gün: Doğal Ölümsüz, Muhteşem Wulongzhai, Tianzi Dağı Efsanesi, Shili Galerisi'nin Peyzaj Parşömeni, Zhangjiajie Şehri 3. Gün: Tiaimen Mountain, Ghost Valley Plank Yolu, Tianmen Mağarası ve Uçucu Şok ve Balta ile Hava Tapınağı

Şangay - Zhangjiajie konaklama önerisi Zhangjiajie, Wulingyuan Scenic Alanı, Tianmen Mountain Scenic Alanı ve Grand Canyon Scenic Alanı içerir. Wuling Scenic bölgesinin çekirdeği esas olarak kullanılıyorsa, Tianshan kasabasında kalmanız, zaman tasarrufu, asansör parası tasarruf etmek için her gün seyahat etmeniz gerekmez. .

Zhangjiajie'nin üç tencere, yağ bağırsakları, domuz göbeği, kuzu göbeği, paça veya domuz eti eti vb. Tuz gibi. Yerel özel yemekler arasında kayalık tavuklar, buğulanmış pastırma, buğulanmış sosisler ve balık tadı taze. Scum aynı zamanda benzersiz bir yerel yemektir.

Benim dileğim: En samimi kalbimle, her zaman olduğu gibi en hevesli hizmet, iyi itibarım sürdürün ve devam et, beş gölün dört denizinin daha fazla gezisini alın ve her yönden daha fazla arkadaş edin! Kariyerimi daha yüksek bir seviye yap! Aynı zamanda, umarım memleketim her zaman çok sakin ve doğal, güzel ve zengin olur! Beni alan arkadaşlarım mutlu!

Yunnan'da hangi chongqing taban tenceresi en iyisidir? Mükemmel iyileşme chongqing tadı!
önceki
Sanya turu
Sonraki
Çin -BURMA tarafı | Dehong Sınır Kasabası
Yavaş yavaş güneybatı tarafında yürüyor -Mangshi, Tengchong ve Kunming 7 günlük ücretsiz seyahat (birden fazla toplu taşıma dahil)
Güzel Tower City
Mangshi ve Lincang'ın güzel manzarası, ciddi şekilde hafife alınmış, yedi gün altı gece boyunca gerçekten görülmeye değer!
Yunnan Kendi Kendini Sürüş Turu (7) Sabah ve öğlen güneşin doğuşunun gözlemlenmesi
D14 Lincang
Dünyada 83 istasyonun dünyasına gülmek 3 domuz pirinci 3
Dünyanın 82. İstasyonunda Fengqing Düğününe Gülün
Dünyanın 81. durağında Gengma Orchard'a gülmek
Dünyanın 80. İstasyonu Gengma Nianjian Domuz Pirincine Gülün
Dünyanın 78. Cangyu'suna gülmek
Dünyanın 76. istasyonlarına gülmek, domuz pirincinde
To Top