Her muhabir: Li Yanxiu Her editör: Bu Jing
Yarışma organizasyon komitesi tarafından sağlanan resim
Chengdu Media Group ve Chengdu Federation of Literary and Art Circles sponsorluğunda, Daily Economic News tarafından üstlenilen ve profesyonel fotoğraf platformları Tuchong, Mipai ve Costfoto ile işbirliği yapan "Chengdu Panda Asya Yemek Festivali Küresel Fotoğraf Yarışması" nın 94 ödülü bugün açıklandı. Kazananlara tebrikler!
Yarın, "Chengdu Panda Asya Yemek Festivali Küresel Fotoğraf Sergisi" başlayacak! İlgilenen arkadaşlar, sergiyi ücretsiz olarak görmek için lütfen Chengdu Müzesi 4F'ye (Tianfu Meydanı'nın batı tarafı) gidin. 15-22 Mayıs, gözleriniz dilinizin ucunu takip etsin.
Birincilik ödülü (1 resim) Shu Huanying
İkincilik ödülü (2 resim) Yang Jian, Li Zehao
Üçüncülük ödülü (3 resim) He Bo, Abdul Momin (Bangladeş), Chen Guifang
Mükemmellik Ödülü (20 fotoğraf)
Soldan sağa ve yukarıdan aşağıya fotoğrafçılar:
Chen Yicheng, Wang Shuhong, Yu Huaqiang, Fan Liyong, Li Rongwei
Sui Biao, Li Yong, Jiang Yubin, Wang Jinhong, Abdul Momin (Bangladeş)
Zhang Hongqi, Li Yong, Liu Gang, Deng Fei, Abdul Momin (Bangladeş)
Sudipto Das (Hindistan), Ma Xiao, Li Zhiyong, Chen Yicheng, Abdul Momin (Bangladeş)
Birincilik ödülü (1 resim) Liu Guiming
İkincilik ödülü (2 fotoğraf) Cao Jiyun, Abdul Momin (Bangladeş)
Üçüncülük ödülü (3 resim) Zhou Jing, Peng Ge, Zhao Haixun
Mükemmellik Ödülü (20 fotoğraf)
Fotoğrafçılar soldan sağa, yukarıdan aşağıya:
Wang Qiaomei, Ding Ziwei, Chen Xifu, Simon Bond (İngiltere), Wang Jin
Chen Shi, He Bo, Abdul Momin (Bangladeş), Wang Zhenqun, Fan Liyong
Simon Bond (İngiltere), Annie Wang, Feng Hanjun, Yan Miao, Lu Wenpeng (Fransa)
Chen Menglin, Li Wenyao, Cao Jiyun, Jiang Chaoyi, Qi Songtao
-
TOP Seçimi Ödülü (kısmi) -
Toplam 42 kare
Fotoğrafçılar soldan sağa, yukarıdan aşağıya:
Geng Hongjie, Geng Hongjie, Luo Dafu, Suoqiang, Liang Long
Li Lin, Xue Yi, Huang Yixiao, Zhou Lei, Feng Lin
Shen Dongmin, Cui Yunlong, Cao Jiyun, Huang Kun, Zhao Jiang
Luo Dafu, Chen Wanling, Lei Lei, Zhang Pei, Simon Bond (İngiltere)
Zuo Xuelan, Huang Yue, Olivier Schram (Fransa), Gao Cheng, Zhang Pei
Quan Xiaowei, Wang Jin, Wu Qinghong, Jia-xin Kwok (Singapur), Zhao Peng
Chen Lin, Li Zhiyong, Chen Yang, Gao Cheng, SHINE Xia-
Yan Miao, Zhang Wucheng, Geng Hongjie, Simon Bond (İngiltere), Sun Lin
Chen Yang, Cao Kravat
-------------------------
Uyarılar:
1. Bu yarışmanın birinci, ikinci ve üçüncü ödülleri bonus + kupa + sertifikası alacak ve üç ödül için karşılık gelen bonuslar sırasıyla 10.000 yuan, 5.000 yuan ve 1.500 yuan'dır;
2. Mükemmellik Ödülü, 600 yuan bonusa karşılık gelen bir bonus + sertifika alacak; TOP Seçim Ödülü doğrudan 300 yuan bonus alacaktır (yukarıdaki 42 eser çevrimdışı olarak sergilenmiştir ve diğer kazanan eserler ve yazarlar yarışmanın tanıtımı için kullanılmıştır) Liste daha sonra Daily Economic News'un resmi Weibo'sunda yayınlanacak, bu yüzden bizi izlemeye devam edin);
3. Yukarıdaki ikramiyeler, etkinlik sona erdikten sonra verilecektir.İlgili ulusal düzenlemelere göre, organizasyon komitesi kişisel gelir vergisini düşecektir;
4. Grup fotoğraf çalışmaları tek çerçeve olarak sayılır ve bir çalışma yalnızca bir ödül alabilir;
5. Yarışmanın nihai yorumlama hakkı yarışmayı düzenleyen kişiye aittir;
6. Yarışma telefon numarası: 86-028-86660288 (çalışma günlerinde 10: 00-18: 00 Pekin saati), Bayan Wang ve Bayan Li ile iletişime geçin.
Günlük ekonomi haberleri