Siyah "Bilgi", bombalama köprüsünün iç kısmının Rusya olduğunu açıkladı: "Terörist Saldırı" tarafından açıldı

Kaynak: Referans Mesaj Ağı

Reuters'e göre, Rusya Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Maria Zaharava, "Ukrayna'nın İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri'ne katılımını Rusya ve Kırım'ı birbirine bağlayan köprülere saldırmakla suçladı."

"Bugün Kırım Köprüsü'ne yapılan saldırı bugün Ukrayna rejimi tarafından başlatıldı. Bu rejim bir terör örgütüdür ... Ukraynalı yetkililer ve ordu bunu İngiliz ve Amerikan istihbarat teşkilatlarının ve politikacıların doğrudan katılımı altında yapıyor."

RTC-Ukraya Haber Ajansı'ndan bir rapora göre, Ukrayna Bürosu'ndan bir kaynak, Kırım Köprüsü'ne yapılan saldırının Ukrayna Ulusal Güvenlik Ajansı ve Donanma tarafından özel bir eylem olduğunu ortaya koydu. Essence

Kaynak şöyle dedi: "Kırım Köprüsü'ne gece saldırısı Ukrayna Silahlı Kuvvetleri Donanması ve Güvenlik Bürosu'nun özel bir eylemi."

Kaynağın, Wu Fang'ın yüzeydeki insansız teknelerin yardımıyla köprüye bir saldırı başlattığını ortaya koydu. "Bu köprüye ulaşmak zor, ama sonunda hala yapıldı."

Raporda ayrıca Ukrayna Savunma Bakanlığı'nın İstihbarat İdaresi sözcüsü Andre Yusov, Bölümden sorumlu kişi olan Kurlo Budhovov'dan alıntı yapan iki ölüm ve bir yaralanmaya neden olan Kırım Köprüsü'nün acil durumu hakkında yorum yaptığını söyledi. Kırım Köprüsü ekstra bir binadır. "

Rusya Ulusal Konseyi, Kırım Köprüsü'nün 17. sabahın erken saatlerinde iki Ukrayna su insansız tekne tarafından saldırıya uğradığını bildirdi.

Basın açıklaması şunları söyledi: "Sabah 3: 05'te, iki Ukraynalı su insansız tekneleri Kırım Köprüsü'ne saldırdı. Terörist saldırı köprü yolunun bir kısmının kısmen, iki yetişkin öldü ve bir çocuk yaralandı."

Raporda, olayın "Terörist Saldırı" maddesine uygun olarak cezai olarak açıldığını belirtti.

Belgo Rhode Valisi Viacuslav Grankov, saldırının yerel bir çiftin öldürülmesine ve küçük kızlarının yaralandığını söyledi. Krasnodar Sınır İşleri Sağlık Bakanlığı, ikisinin ölümü hakkındaki haberi doğruladı. Kırım Parlamentosu Başkanı Vladimir Constantorv, Kırım Köprüsü'nün "Kiev terörist rejimi" tarafından saldırıya uğradığını söyledi.

(Kaynak: Referans Haber Ağı Derlemesi/Hu Liwen, Tu Yan)

Rusya: "Karadeniz Gıda Anlaşması" feshedildi ve koşullar karşılanırsa hemen geri dönecek
önceki
Şiddetli yağmur ve sel meydana geldikten sonra, bu 9 sağlık koruma noktasını unutmayın
Sonraki
Rusya, Kırım Köprüsü kazasının 2 ölüm ve 1 yaralanmaya neden olduğunu söyledi
"Mutlu Yaz" yerleşti! Guankou Shuangle Topluluk Organizasyonu "Kamp, Uygar Yürüyüş, Lezzetli Paylaşım" Etkinliği'ni başlattı
Guankoukeng Köyü'ndeki çocuk ve gençlerin çocukları ve ergenleri kırmızı filmler izliyor
"Gelenek, Tatlılık ve Tatlılık, Eğlenceli Çocukluk Diziliyor", Gongting Topluluğu Gençlik Eğlencesi -Kaya Şeker Kabak Yapma
"Büyük Eller ve Küçük Eller · Shuangling'in Keyfini Çıkar", Guankou Shuangling Village, ebeveyn -çocuk çevre eğitiminin genişletme faaliyetlerinin gelişimini düzenliyor
"Drama Şarkı Söylemek", Yueqin'i öğrenmek için Tiantou Köyü'ne gelin!
Chengdu Grand Games neden Temmuz ve Ağustos aylarında seçiliyor? Arkasında bu nedenler var
Sonuç olarak, Wu Jianying bankanın fonlarını yasakladı ve Wu Jianying sektörü ömür boyu yasakladı!
Çinli kadın basketbol takımı Asya Oyunları Huang Sijing ve Li Yueru'nun Dönüş Listesini yeniden birleştirdi
Brezilya Çin Kültür Değişimi Derneği ve Tsinghua Üniversitesi Brezilya Uygulama Müfrezesi'ne tartışıldı ve değiştirildi
Hong Kong 2022/2023 At yarışı sezonu başarıyla sonuçlandı
Pekin'de 12. Çinli Çocuk Drama Festivali açıldı
To Top