Okul -Alan Ortak İnşaat Toplama Gücü İnsanların kalbini sevgiyle ısıtmak için

Son zamanlarda, Jintujing topluluğu Hangzhou Wanwan Mesleki ve Teknik Koleji'nin Kangyang Turizm Departmanı ve Tasarım Yaratıcı Departmanı'na şükran kartını verdi. Topluluk inşaatı çalışmalarındaki yıllarca güçlü desteği sayesinde. Her iki partinin okul ve ülkesi tarafından ortaklaşa yaratılan topluluk markası "Çocuk Eğlence Sınıfı" nın, toplumdaki çocukların bilgiyi genişletmesi ve okul yaşamını zenginleştirmesi için önemli bir platform haline geldiği anlaşılmaktadır.

Her Salı ve Perşembe akşamı, Altın Yujing Topluluk Partisi Kitle Servis Merkezi parlak bir şekilde aydınlatılmıştır. Çocuklar güldüğü ve güldüğü sürece, yani "çocuksu sınıf" başladığı sürece. Hangzhou Wanxiang mesleki ve teknik kolejinden, Hangzhou'nun Mesleki ve Teknik Koleji tasarımının öğretmeni ve öğrencileri, koruyucu olmayan kağıt ve resim sanat bilgilerinin popülerleştirilmesini teşvik etmek için çocuklara koruyucu olmayan kağıt ve resim sanat kursları getirdi. Gönüllüler ciddidir ve çocuklar hepsini duyabilirler. Gönüllülerin rehberliğinde, çocuklar resmin temel becerilerini öğrenir ve kağıt işlerini dikkatlice yaparlar.

"Kızı bu yıl 9 yaşında. Çocuksu sınıfları seviyor. Resim ve kağıt öğrenmekten çok mutlu. Genellikle onu ödev yazmaya çağırıyor. Şimdi, etkinliğe katılmak için yazını tamamlamak için inisiyatif alıyor Sabah tatil. "" Çocuksu sınıftan "konuşan Bayan Zhang, memnuniyeti dile getirdi.

Bu yıldan bu yana, "Children's Fun Sınıfı" da Hangzhou Asya oyunları, koruyucu olmayan prodüksiyon ve Song Yun için bir dizi deneyim etkinliği düzenlediği anlaşılmaktadır. Gönüllüler, etkili şarkısı olan çocuklara açıklamak ve eski el sanatlarını dönüştürmek Yeni enerjiye yeni enerjiye dönüşüyor. Çocukları çok kanallı iletişim yoluyla Yun'un kültürünün cazibesini deneyimlemeye yönlendiriyor.

"Topluluğun CO -Construction birimlerinin desteğini desteklediği için minnettarlığı sayesinde. Bir sonraki adımda, topluluk yargı alanının kaynaklarına tam olarak oyun verecek ve" Tongqu Class "gibi daha fazla toplum hizmeti markası başlatacak. Sakinler sakinler için pratik ve iyi şeyler yapmak için. Jinyujing topluluğu sekreteri Chen Qinhua.

Tiyatrodaki tiyatrodaki "Slava'nın kar karına" hoş geldiniz.
önceki
Yaz aylarında güzel kırsal Yangtze Nehri Delta Spor Festivali Yön Turnuvasında Koşmak
Sonraki
Ceza! Yüksek hız süper -suç zarar, büyük güvenlik, sıkılamaz ve sıkamaz
3. Yangtze River Delta Spor Festivali Fitness Yoga Open Huzhou'da düzenlendi
Söylentilerin yayılması, Hangzhou Kamu Güvenliğinde "Yüz Gün Söylentisi" nin özel eyleminin sürekli tanıtımından sorumlu olacak
Yaşlı bayan, bu grup insan sayesinde binanın tepesindeki binanın tepesini uyandırıyor
Xixi kaldı, ne kaldı?
Lai Qingde'nin "Kara Tarihi" ni kazdı: Sekiz yıl önce siyasetten çekilme zamanı gelmişti
Wang Yangtze Nehri Hubei: Altın bir su yolu oluşturmak için Jianghai Lianyong'u geliştirin
Rusya: "Karadeniz Gıda Anlaşması" feshedildi ve koşullar karşılanırsa hemen geri dönecek
Siyah "Bilgi", bombalama köprüsünün iç kısmının Rusya olduğunu açıkladı: "Terörist Saldırı" tarafından açıldı
Şiddetli yağmur ve sel meydana geldikten sonra, bu 9 sağlık koruma noktasını unutmayın
Rusya, Kırım Köprüsü kazasının 2 ölüm ve 1 yaralanmaya neden olduğunu söyledi
"Mutlu Yaz" yerleşti! Guankou Shuangle Topluluk Organizasyonu "Kamp, Uygar Yürüyüş, Lezzetli Paylaşım" Etkinliği'ni başlattı
To Top