Erken haberler: Microsoft'un 9988 yuan'dan başlayan yeni bir lansmanı var; Apple acelesi var! Üretimi hızlandırmak için tedarik zincirini zorlayın

Herkese günaydın, realme X50 Pro resmi olarak yurtdışında yayınlandı ve 12 Mart'ta Çin'de piyasaya sürülecek, satın al?

1. AirPods yeni ürün teşhiri: fiyat 2,800 yuan, biraz pahalı!

24 Şubat'ta Amerikan perakende zinciri Target'in envanter listesinde 399 ABD doları veya yaklaşık 2.800 yuan olarak fiyatlandırılan AirPods X adlı yeni bir ürün çıktı ve Mart ayındaki Apple bahar konferansında duyurulması bekleniyor. .

AirPods X'in bir kulaklık olduğu ve gürültü azaltma işlevini desteklemesi muhtemel olduğu bildirilirken, fiyattaki artış göz önüne alındığında, ses kalitesi performansı, ürün dokusu ve malzemeleri yükseltilecek.

2. Microsoft'un yeni sürümü: 9988 yuan'dan başlayan fiyatlarla 13 saat + 512G

24 Şubat'ta Microsoft Surface Pro serisinin tarihindeki en hafif, en ince ve en güçlü yeni ürün olan yeni Surface Pro X'in resmi olarak piyasaya sürüldüğü resmi Microsoft mağazasında duyuruldu.

Fiyat açısından, Surface Pro X'in 8G + 256G / 16G + 256G / 16G + 512G olmak üzere üç versiyonu var ve fiyatlar sırasıyla 9988 yuan / 11988 yuan / 13988 yuan.

3. Görünüşte büyük değişiklikler! Meizu'nun ilk 5G amiral gemisi ortaya çıktı

24 Şubat haberinde yabancı medya Meizu 17nin Flyme kullanıcı arayüzünün ekran görüntüsünü kırdı. Ekran görüntüsü Meizu 17nin 90 Hz yenileme hızıyla donatılacağını gösterdi. Salgından etkilenen 1080 × 2206 çözünürlüğe sahip OLED kavisli ekran olması bekleniyor. Nisan sürümüne ertelenecek.

İnternette açığa çıkan görüntülere göre, Meizu 17 önceki simetrik tasarımı terk edecek ve gövdenin önü ortalanmış bir delik kazma ekranı çözümünü benimseyebilir ve ekran-gövde oranı daha da yükseltilir. Arka kamera Oreo modüllerini kullanabilir.

4. Apple acelesi var! Tedarik zincirini iPad Pro'nun üretimini hızlandırmaya çağırın

24 Şubat'ta çıkan habere göre, yeni koronavirüsün etkisiyle Appleın ilk olarak 2020'nin ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanan iPad Pro hisse senetleri büyük ölçüde etkilendi.Tedarik zinciri tahminlerine göre, Şubat ayında Appleın iPad arzının eskisinden daha yüksek olması bekleniyor. % 30 ~% 50 azaltın.

Son zamanlarda, Apple'ın tedarik zincirinin stokları artırmasını zorunlu kılmak için her türlü çabayı gösterdiği ve çeşitli dökümhanelerin Mart ayında piyasaya sürülecek yeni ürünler için yeterli stok sağlamak için harekete geçmesine izin verdiği bildirildi.

5. Tencent QQ büyük bir güncellemeyi başlattı ve eksiklikler dolduruldu

Son zamanlarda, Tencent QQ iOS sürümü, 8.2.8 dahili beta sürüm yükseltmesinin yeni bir turunu başlattı. Bu güncelleme esas olarak üç iyileştirme ve yükseltme içeriyor. QQ'nun yeni sürümü, yüz yüze arkadaş ekle işlevini destekliyor ve "onaylamak" ve iyileştirmek için QQ gruplarında grup duyurularını destekliyor. Görüntü metni çıkarma yeteneği geliştirildi.

Yeni sürüm özellikleri aşağıdaki gibidir:

Yeni yüz yüze arkadaş ekleme işlevi yeni eklendi.Arkadaşları doğrudan eklemek için sadece aynı numarayı yüz yüze girmeniz yeterli;

QQ grup üyelerini, gruptaki bildirimlerin yönetimini kolaylaştırmak için yeni bilgileri hemen hatırlatmak için duyuruyu okuduktan sonra "onayla" düğmesine tıklamalarını destekleyin;

Arkadaşlarınızla yakınlaşmak için kutsamalarınızı kişisel bilgilerinize gönderebilirsiniz;

Görüntü metni çıkarma işlevi, daha doğru tanıma, daha hızlı kopyalama ve daha kolay kullanım ile yeni yükseltildi.

Bu makalenin editörü: NJNR104

|
To Top