Ülke çapında 30'dan fazla medya Guangchang, Yaoxi Köyü'ne girdi.

Dajiang.com/dajiang News Müşteri Haberleri All -Media muhabiri Cao Zhijian, stajyer muhabiri Cui Fan ve stajyer Chen Hanlin şunları bildirdi: Yaoksian kasabası, Guangchang County'nin ortası, Yaoksian kasabası, Yaoxi köyü, Tianlian yapraklarının sonsuz lotus yapraklarını sundu. Lotus lotus çiçekleri farklıdır. Kırmızının güzelliği ". 2016 yılında köy, 1.08 -kilometre Lotus Gölet Alanı ile Guinness'in "Dünyadaki En Büyük Lotus Göleti" nin bir rekorunu kırdı ve "Çin'in Lotus İlk Köyü" nin onurunu kazandı.

16 Temmuz sabahı, "Ending Yeni Cheng Cheng Yang Fan Sub -Departture" 2023 Ulusal Rong Medya ve Pozitif Enerji Ağı Da v Jiangxi Röportaj Grubu, Yaoxi Köyü'ndeki Yaoxi Köyü'ndeki Çin lotus 4A -Level Scenic Spot'a girdi. Lian Township'in eşsiz kültürü ve gelenekleri.

Shu Yancheng Fotoğrafı

Dünyanın en büyük lotus gölet akışı "lotus" geri dönmeyi unuttum

Röportaj grubundan muhabir Yaoxi köyüne geldikten sonra, önce bir bambu ormanından geçti ve daha sonra yeşil bir taş döşeme yolundan geçti. Bir parça beyaz lotus ve kırmızı lotus muhabirin gözlerine geldi. Lotus Pond'un Lotus teklifi çok fazla duruşla açık. Röportaj grubu yaz Lotus Pond'da dolaştı ve "Lianxiang" ın eşsiz cazibesini hissetti.

Röportaj grubundaki medya muhabirlerinin çoğu Guangchang'a ilk kez geldi. İlk kez "dünyanın en büyük lotus göleti" hissettim, Wang Yanan, Hebei haber ağının şikafı şoku dile getirdi. Deneyim değerlidir. .

Shu Yancheng Fotoğrafı

Olay yerinde Lotus'tan hoşlanan birçok turist vardı. Birçoğu Capital Normal Üniversitesi'nden gazetecilerin dikkatini çeken öğrencilerdi. Lianchi.

Okul Gençlik Ligi Komitesi Öğretmenine göre, Sanxiangxiang'ın yaz sosyal uygulama faaliyetlerini yürütüyorlar. Guangchang'ın pratik bir yer olarak seçiminin esas olarak yerel "lotus kültürünü" görmek olduğunu ve Jiangxi Unicom Gençlik Ligi Komitesi, Jiangxi Canlı Sanayi Araştırma Enstitüsü ve diğer birimlerle ortak bir bağlantı kurduğunu söyledi. ". "Öğrencilerin lotus çiftçilerinin emeğine katılmalarına izin vererek, Lotus işleme sürecini deneyimleyerek, son olarak pratik algıyı kargoyun canlı yayınına entegre ediyor gibi görünebilir, böylece öğrenciler buradaki gümrükleri ve kültürel atmosferi derinden deneyimleyebilirler ve Tarımsal tarımın modernizasyonunu, çiftçileri okumak ve çiftçilere öğrenerek deneyimleyin. Çiftçilerin ve çiftçilerin gençlere katkıda bulunmalarına yardımcı olmak için gençlerin gelişiminin geliştirme sonuçları. "

Shu Yancheng Fotoğrafı

Lianyun Antik Rüzgar Sergisi Lianxiang Kasabasının Güzelliğini Gösteriyor

Muhabirler Lotus Denizi tarafından sarhoşken, güzel ve rafine bir lotus ritmi ve antik tarzı edebi sergisi yavaşça başladı. Zarif dans, parlak şarkı söyleme, lotus denizinin etrafındaki duman, sanki bir masaldaymış gibi.

"En Güzel You" şarkısında, halk şarkılarının ve zamanların modern temasını ifade etmek, Çinli çocukların ve torunların ve en güzel çalışan insanların çocuklarını söylemek için dans tarzı yazı stiline dahil edilmiştir. Ve "Lotus", "Lotus Ballad", "Sarhoş Qing Bo" ve "İnsan Havai Fişekleri" nin harika performansları Guangchang'daki Lotus kültürünün eşsiz güzelliğini gösteriyor.

Shu Yancheng Fotoğrafı

Lotus Üretim Becerileri Yarışması göz alıcıdır

Lianchi'den çok uzak olmayan, parmak uçlarında bir "hız ve tutku" rekabeti düzenleniyor -Lotus Becerileri Yarışması, "Guangchang Bailian Üretim Becerileri ve Gümrükleri" ile birleştiğinde Lotus çiftçilerini yarışmalar için organize ediyor. Yerinde personel, Lotus teknoloji yarışmasının sadece -koruma kültürünün mirası olmadığını söyledi. Lianxiang halkının insanların kalplerinin ve zekasının ve zekasının manevi tarzı. Oyuncuların yetenekli hareketleri ve mükemmel becerileri de turistlerin mükemmel süs deneyimini turistlere getirin. Essence

Guangchang'da, Bai Lian'ın dikiminin uzun geçmişi nedeniyle, çiftçiler çocukluğundan beri bu geleneksel işleme teknolojisinden etkilenmiştir, bu nedenle çoğu bir dizi geleneksel ekim ve işleme teknolojisinde yetkin olabilir. Haziran 2008'de, Guangchang Bailian'ın üretim teknolojisi ve gümrükleri, Jiangxi Eyaletindeki il stantsız kültürel miras listelerinin ikinci partisine dahil edildi.

Guangchang Bai Lian'ın geleneksel işleme becerilerinin başlangıçta başlangıçta başlangıçta başlangıçta başlangıçta gelecek nesiller tarafından oluşturulduğu ve geliştirildiği anlaşılmaktadır. Yavaş yavaş güçlü yerel özelliklere sahip geleneksel halk becerilerini oluşturmuştur.

Gelecek sınıftan Henan, Henan, Henan, bu ortaokul her yerde "Bilim ve Teknoloji Hayranını" yansıtıyor
önceki
Jiangxi Guangchang: "Meyve Lotus" Hasat Yoğun Piyasa Satışları
Sonraki
Yakın menzilde ulusal olmayan bir cazibeyi hissedin
Tıbbi sigorta hizmetleri için kolaylık önlemleri burada, basitleştirilmiş sağlık sigortası hizmetini tanıtmak için Henan'da eli girmek için "Jane"
Yeni çağda, yeni yolculuk, yeni büyük endüstri "beş -star" yaratıyor, ilk önce yapıyorum Sanxun Sekreteri Su
Henan, "yedi veya sekiz" sel önlemesinin kilit dönemine tamamen yanıt verir.
Köy kırsal kesimde canlandırılıyor.
İl Tıp Bilimleri Akademisi'nin Henan Yeniden Yapılandırması ve Bilimsel Araştırmalar ile Tıbbi ve Sağlık Taahhütlerinin Yüksek kaliteli gelişimi
Kentsel Güncelleme Xinyan Hebei Baoding'in Değiştirilmesi Kaliteli Yaşam Şehri Yaratmaya Odaklanıyor
Sermayeyi şarap kulübü ve şehirle açmak için, eski şarap ziyafetinin ilk durağı 2023'ün ilk durağında Pekin'e inmeye istekliydi
Çin Faw'da 55.77 milyon yeni otomobil son üç yılda çevrimdışı oldu.
"Onu Kaybolmak" 3,3 milyar gişe var, "Chen Sicheng" iç gerilim tavanı mı?
Şangay ve Hong Kong Ulusal Deniz Ekonomisi'nin yüksek kaliteli gelişimini teşvik etmek için lojistik nakliye işbirliğinin çok seviyeli tanıtımı
Elektrikli modellerin geliştirilmesini teşvik edin ve bir anlama muhtırası imzalamak için Volkswagen Grubu ve Çin FAW'ın tanıtımını güçlendirin.
To Top