Xiaomi Super God: 20 elmas kalıcı yeni bir görünüm kazanacak Avrupalılar oyunları daha iyi oynadılar mı?

4 Ocak'ta, Xiaomi Super God küçük bir güncelleme dalgası başlattı. Zhuge Liang, Lv Meng, Wei Yan ve diğer kahramanları ayarladı ve ayrıca maaş ekipmanı "Savaş Kalkanı" nı güçlendirdi. Bu ayarlamalar, oyunun genel deneyimini çok fazla etkilemeyecek. Büyük etki. Ek olarak, okçu kahramanı Xia Houyuan'ın yeni cildi "Ağır Çelik Topu" piyasaya sürüldü. Xia Houyuan kazanmak için bir elmas veya kristal piyangoya ihtiyaç duyduğundan, yerel bir kahraman olarak kabul ediliyor.

Mi Süper Tanrı'nın yeni kahramanları ve yeni görünümleri piyasaya sürüldükten sonra hepsi elmaslarla kazanılabilecek, bu nedenle birçok oyuncu şansını deneyecek. Bu yüzden birisi, ruhuna gönderildikten sonra 588 elmas değerinde yeni bir cilt elde etmesini beklemediğini bildirdi.Bu kar dalgası çok büyük. Kralın ihtişamında kadın imparator kadar nadir olmasa da ruhun içinde olmaktan yine de çok mutludur.

Xia Houyuan'ın yeni görünümü, Star Wars'taki siyah savaşçı Darth Vader'ın Game Daily Xiaole'unu hatırlattı. Xia Houyuan, Darth Vader'ın şapkasını takarsa, Star Wars'ta siyah savaşçı rolünü oynayabilir. Bununla birlikte, Xia Houyuan kahramanı Xiaomi Super God'da hala oldukça benzersiz. Büyük hamleyi açtıktan sonra 2200 yarda menzil var. Düşman kahramanı kilitlemek ve ateş etmek çok havalı değil.

Hala düşünmesi oldukça heyecan verici olan Mi Süper Tanrı'da oynayabilirsiniz.

|
To Top