Hunan rapor ediyor!

Çin Fonu Haberleri Taylor

Kardeşler, bir hisse senedi açma zamanı.

Son beş işlem gününde, Şangay Endeksi%1.29, Shenzhen Endeksi%1.76 ve GEM endeksi%2.53 arttı. A -Share pazarına nasıl girilir? Aracılık öğretmenlerinin ne dediğini görün.

Hunan "İl Birimi" Wechat Grubu Uygunsuz Bilgi Olayı'na cevap verdi

16 Temmuz'da, Hunan Eyaleti Halk Hükümeti Genel Ofisi Genel Ofisi Disiplin Denetim Komisyonu, Kızıl Niş aracılığıyla "Hunan Eyaleti Varlık Sistemi Teknik Destek Grubu" nun uygunsuz bilgilerine yanıt verdi.

15 Temmuz sabahı, Hunan İl Halk Hükümeti Genel Ofisi Genel Ofisi Servis Merkezi'nin bir çalışanı olan Hu Moumou, sorumlu kişiden sorumlu ofisine WeChat sinyalinin çalındığını söyledi. ve 10: 02, 10: 03'te 14., 14. sırada. 10:07 "Hunan İl Birimi'nin Varlık Sistemi Teknik Destek Grubu" dahil 3 WeChat grubuna uygunsuz bilgi gönderdi.

Raporu aldıktan sonra, ilk kez yer alan bölümün disiplin denetim departmanı. Hu Moumou şu anda polisi aradı ve Kamu Güvenliği Departmanı soruşturuyor. Departman, Kamu Güvenliği Departmanının soruşturmasının sonuçlarını ele alacak ve bunu zamanında topluma duyuracak.

15 Temmuz sabahı, internette bir Wechat sohbet ekran görüntüsü dolaşarak dikkat çekti.

Ekran görüntüsü, saat 10.7'de "İl Hükümeti Ofisi" nden bir kişinin üç uygunsuz bilgi gönderdiğini gösterdi. Daha sonra, "İl Denetim Ofisi Zhao Moumou"@"İl Hükümet Ofisi" ni hatırlatan bir kişiye: "Yanlış mı?"

Daha sonra, bazı medya, Pekin Jiuqi Software Co., Ltd. Hunan Şubesi Başkanı Bay Xu'nun, grubun şirket tarafından kurulduğunu ve 14 Temmuz akşamı virüs istilasına maruz kaldığını ve bu da uygunsuz bilgilere yol açtığını bildirdi. grupta.

16 Temmuz'da Jiuqi yazılımı, yakın zamanda "İl Hükümeti Ofisi" unvanının "İl Hükümeti Ofisi" başlığını yayınladığını açıklayan "Haber Raporlama Duyuru" nu yayınladı. Haber raporunun içeriğinin şirketin imajı üzerinde belirli bir etkisi vardır ve yanıltıcı yatırımcılardan kaçınmak için ilgili konuları açıklar.

Şirket, yukarıda belirtilen ilgili haber raporlarını keşfettikten sonra, yönetimin dahili denetimlere büyük önem verdiğini ve hemen yürüttüğünü söyledi. Aynı zamanda

1. Şirketin Hunan şubesinden sorumlu olan kişinin, bu konuda herhangi bir medya çağrısı almadığı veya herhangi bir açıklama yapmadığı doğrulandı. Aynı zamanda, şirket kimseye herhangi bir medya görüşmesini kabul etme yetkisi vermedi. şirket. Hunan şubesinin çalışanları şüpheli bir medya çağrısı aldı. Diğer tarafın WeChat grubu durumuna sorup sormadığı sorusu ile ilgili olarak, çalışan gerçek durumu bilmediklerini ve diğer tarafın özel bilgilerini bilgilendirdiklerini açıkça belirtti. "virüs istilası" ve diğer bilgiler.

2. Şirket her zaman müşterilere yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmakta ısrar eder. "Hunan İl Birimi Varlık Sistemi Teknik Destek Grubu", Hunan Eyaletinin Varlık Yönetimi Sistemi Operasyonu için teknik hizmetler sunmak için teknik bir destek grubudur. Sadece yerel müşterilere ürün ve hizmet sağlamak için kullanılır. WeChat Group'taki şirket dışı çalışanların açıklamalarının şirketle hiçbir ilgisi yoktur. İlgili makamların sonuçlarını araştırmak ve doğrulamak için özel durum önerilmektedir.

3. Şirket, fazla mesai ve işin ön cephesinde çok çalışan tüm uzun vadeli çalışanlara saygı duyar ve teşekkür eder. Şirket, yatırımcıların ve netizenlerin ve arkadaşların kişisel gizliliğe saygı duyduklarını savunuyor. Söylentilere ve söylentilere inanmıyorlar. Lütfen konuyla ilgili şirket çalışanları hakkında uygunsuz açıklamalar yapmayın.

İlk on aracılık firmasının son yargısı

1. CITIC Menkul Kıymetler: Pazar Pazarı yaklaşıyor ve sanayi endüstrisinin bükülme noktası

Mevcut pazar hala ekonominin, politikaların ve duyguların dibindedir, ancak istikrar ve duygusal onarım sinyali giderek daha açıktır. Ağustos ayında bir geçiş olması bekleniyor. Üçüncü çeyrek.

Her şeyden önce, iç ekonomik ve politikaların beklentileri en altta stabilize olmuştur. Temmuz ayının ikinci yarısında kilit bir politika doğrulama dönemi girilmiştir. Ana nokta endüstriyel politikalardır ve risk önleme politikaları olmayacaktır.

İkincisi, Federal Rezerv'in faiz oranı artış olasılığı Temmuz ayında uygulanmıştır. Piyasa tam olarak beklemiştir. ABD Doları faiz oranı artış döngüsünün sonunda fikir birliği ve en üst politika faiz oranları güçlendi.

Son olarak, piyasanın kısa vadeli stok oyunu modeli devam ediyor. Performans tahmini penceresi kapalı olduğundan, bildirilen geçici pazar sona erdi. Aynı zamanda, kurumun pozisyonunun kurumsal olarak ayarlanması sona erdi. ve politika oyunu zayıfladı. Üçüncü çeyrekte ana çizgi haline geldi.

Konfigürasyon açısından, yılın ikinci yarısında odağı kademeli olarak pazarın temel endüstri temasına dönüştürmeniz ve bilim ve teknoloji, enerji kaynakları ve ulusal savunmanın avantajlı çeşitlerine bağlı kalması önerilir.

2. CITIC YATIRIMI: Dış ortamın iyileştirilmesi, seçim pazarını kavrama

Çevresel ortam yatıştırıcıdır ve Haziran ayında kredi verileri beklentileri aşar. Ekonominin kısa döngünün altında olduğuna inanıyoruz. Sonraki işletmelerin kar verilerinin onarılmaya devam etmesi bekleniyor. Dalgalanmalar eğilimi, a -Share Pazarı ayrıca dengelenme ve geri tepme belirtileri gösterir. Yatırımcılar şunlara odaklanabilir: 1) Politika faydalarının yönü ve fazla mesai yönü; 2) Performans kesinliği ve aşırı kapsamlı yön; 3) Penetrasyon oranı önemli ölçüde iyileştirilir veya beklenen bir yön vardır.

Çevresel ortam yatıştırıcıdır, Haziran ayındaki kredi verileri beklentileri aşar ve risk tercihleri gelişir. ABD'nin Tartımsel Olmayan İstihdam Verileri beklenenden daha düşük, enflasyon yavaşlamaya devam etti ve faiz oranı artışlarının olasılığı sona erdi. Sino -us ilişkileri kolaylık belirtileri işaret eder ve RMB döviz kuru stabilize olmuştur. Aynı zamanda, Haziran ayında kredi verileri beklentileri aştı ve Güney Çin Emtia Endeksi artmaya devam etti. Sonraki endüstriyel işletmelerin kârının yıl -yıl onarılması bekleniyor. dip. Bu hafta kuzeye giden fonların net girişi, bu yıl Şubat ayından bu yana en yüksek haftalık net giriş ölçeği olan yaklaşık 19.84 milyar Yuan'dı. Mayıs ayının sonundan bu yana, kuzeye giden sermaye tahsis diski TMT bölümünün eklenmesine odaklanmaktadır ve dikkate değer üç segmentasyon yönü vardır (beyaz ev aletleri, elektrik, tıbbi ekipman). Aynı zamanda, bir -shares'teki maksimum düşüş%62.36'ya ulaşmış,%60 eşiğini aşmıştır ve alt sinyal açıktır. Piyasa büzülmesi alt alanı gösterir. Market Alanı Alt Modeli perspektifinden bakıldığında, mevcut pazar M2 dönüşümünün dibine düştü ve makro likidite hala pazar için sağlam bir destek sağlayacak ve şu anda aktif düzene layık.

Son zamanlarda, performans tahmin süresi geldi ve rotasyon, performans kesinliği ve beklenen talimatları aşmak etrafında hızlanıyor. 8 Temmuz itibariyle, yaklaşık 165 şirket ara rapor performansının performansını açıkladı. Fotovoltaik/pil bağlantılarını, gemi yapımını, beyaz elektrik/otel/turistik cazibe merkezlerini/yüksek hız rayı, Çin tıbbı ve Çince Tıp, sigorta, elektrik ve diğer sektörlere ek olarak, geçici performans önizlemesinin performansı, ticari araçların, petrol taşımacılığının, boş zamanların, mağazaların, üreme endüstrisinin, tüketici yapı malzemelerinin ve diğer performansların performansının eşit derecede daha iyi olduğunu göstermektedir; Askeri endüstrinin mevcut performansı düzdür; yeni enerji orta ve yukarı akış malzemeleri, endüstriyel metaller, pestisitler, elektronik, nakliye ve diğer sektörler baskı altındadır.

Buna ek olarak, ekonomik beklenen dip, üst üste bindirilmiş likidite ortamı nispeten iyidir ve düşük penetrasyon oranı endüstrisinin piyasayı kazanması beklenmektedir. Bu yıldan bu yana, bazı düşük penetrasyon izleri geçen yıla kıyasla önemli ölçüde katalitik izlere sahiptir ve penetrasyon oranı önemli ölçüde iyileştirilmiştir veya beklenen iyileşmeler vardır. L3+akıllı sürüş, topcon pil, manganez -fosfat demir pil, yeşil hidrojen ve şarj yığınları gibi diğer destekleyici altyapılar gibi destekleyici altyapıdaki yeni değişikliklere dikkat edin.

Endüstri Tavsiyesi: Otomobil, yarı iletken, detaylı olmayan, makine ve ekipman, gemi yapımı, yeni enerji, iletişim vb.

Risk İpuçları: Jeopolik risk, Amerikan enflasyonu beklentileri aşıyor ve gayrimenkul döngüsü azalmaya devam ediyor.

3. Daha fazla Çin yapın, endekse ayak uydurun | Minsheng Stratejisi

1 Döngünün tabanı, beklenen sağ taraf

Haziran ayında bu haftanın yerli PPI verileri, bir önceki yılın en alt aralığına girdi. Tarihsel önde gelen özelliklere sahip renkli metal madenciliği, demiryolu olmayan metal eritme ve genişletilmiş PPI'ların PPI büyüme oranı altına alındı. Diğerleri lider. Yıl. -Endüstrinin PPI'sının yıllık büyüme oranı çoğunlukla tarihsel dipte. Yüksek frekans verileri açısından, son endüstriyel altyapı gayrimenkul zincirindeki işletme oranları, tekstil kimyasal fiber alınmıştır. Makro temel açıdan daha yaygın sinyaller vardır. Pasif hedef aşamada, daha önce bir hisse senetinin yüksek kazanç oranı aralığını tartıştık. Haziran ayından bu yana, Şangay -shenzhen 300 Endeksi TMT bölümü hariç tutulduktan sonra stabilize edildi ve geri döndü. Aynı zamanda, CSI 300'deki gayrimenkul sektöründeki bileşen stokları hala aşağı. Aslında, yatırımcıların işlemleri gayrimenkul alanındaki politika oyunu değil, makro temellerinin genel olarak kurtarılmasıdır. Ekonomik döngünün alt kısmı sahnenin altında ortaya çıktı ve beklenen sağ taraf açıldı.

2 Yurtiçi imalat endüstrisinin yapısal vurguları vardır ve küresel imalat ofisi aşamalı bir dipte

A -Share ile listelenen şirket tarafından duyurulan ikinci çeyrek performans fragmanından yola çıkarak, Salgın ve yeni enerji ve otomobillerle temsil edilen yüksek üretim endüstrisinden sonra piyasaya sürülen hizmet endüstrisinden yararlanmak nispeten yüksektir. İhracat verileri açısından: Çin'in dış ihracatı Haziran ayında keskin bir şekilde düşmüş olsa da, otomobiller, araba parçaları ve LCD paneller gibi ürünler pozitif kalıyor. Ülkemin ihracat downlinkinin arka planı, küresel üretim döngüsünün dibe vurması muhtemeldir: Şu anda, küresel imalat PMI normal döngünün altına yakındır ve ortaya çıkan ana pazarların ihracat büyüme oranına da ulaşmıştır. Kriz dışı modelin alt kısmı. Tarihsel olarak, ABD Doları Endeksi'nin üst kısmı küresel üretim döngüsüne öncülük edebilir. Bununla birlikte, gayrimenkul olmaması nedeniyle, olası üretim olasılıklarının sonraki 1-2 çeyreğinde Çin artık lider olmayabilir.

3 Yurtdışı Enflasyon: Kolay ve Kinetik Enerji Değiştirme

Amerika Birleşik Devletleri'nde TÜFE'nin yıl süren büyüme oranı%3,0'a düştü ve yapı hala "güçlü hizmet ve zayıf meta" özelliklerini gösterdi. Temmuz ayından başlayarak, hizmetler ve emtialar arasındaki temel etkinin rolü tersine dönecektir: Temel etki, kira ile temsil edilen hizmet sınıfı öğesinin yukarı hızını engelleyecek ve ayrıca üst hızı genişletecektir. Amerika Birleşik Devletleri gayrimenkulünün ve imalat endüstrisinin dibinin geri kazanılması, enflasyon katkılarının kaynağı mallardan ve fiziksel maddelerden daha fazla türetilecektir. Hizmet endüstrisinin göreceli baskısı da sıkı beklentileri hafifletmeye yardımcı olacaktır. Belli bir süre içinde, emtia fiyatına ve Çin işletmelerinin talebinin iyileştirilmesine elverişlidir. Emtia fiyatlarından artan hizmet fiyatlarına yükselmek bazen bazen durgunlaşır. Örneğin, ulaşım bölünmüş maddelerin büyüme oranı genellikle 1-3 aylık aylık büyüme oranının gerisinde kalır. Gelecekte, emtialar enflasyonu bastırma alanı olmaktan ziyade bir kez daha enflasyonun nedeni olabilir.

4 Endeksin çalıştırılması, restorasyon pazarındaki zorluktur

Mevcut ekonomik döngünün ortamında ve aynı zamanda piyasa beklentileri de kötümserden tarafsız olarak yayılıyor. Kısa vadede bir onarım alıntısı meydana gelirse, 2018'in sonu ve 2022'nin sonunda ana çizgi net değil. Koşu endeksinin zorluğu önemli ölçüde arttı. Yapay İstihbarat Piyasası bu yıl sürse de, aktif kısmi hisse senedi fonunun pozisyonunun Haziran ayında Net Değer Performansından AI sektörüne geçtiğini belirtmek gerekir. TMT plakasının performansına bağlı olarak. Bununla birlikte, AI sektörü pazarının Haziran ayının ortalarında yorumlanmasıyla karşılaştırıldığında, birimin net değerinin yeni yüksek fonunun oranı yıl boyunca önemli ölçüde azaldı. "Yeni devre", düşüşü başarıyla tersine çevirmedi. Paranın para kazanma etkisi kısmen bile. Daha sonra, bu yıl artımlı fonların kaynağı hala fon tarafından verilmeyecek ve pistin yolu hala ana gelir kaynağı değil. Sakinler, özkaynakların dolaylı kanallar aracılığıyla tahsisi için daha önemli kanallar olabilir (sigorta, sigorta, Bankacılık Varlık Yönetimi) ve Kuzey'den fonların iadesi. Piyasa onarım yolu daha dengeli olacak.

5 Daha fazla Çin ol, endekse ayak uydurun

Ekonomik devlet perspektifinden bakıldığında, akım hem döngünün alt kısmı hem de piyasa beklentilerinin sağ tarafıdır. Yapılandırmayı doğrudan düşünün CSI 300 Ve Mücevher parmağı Endeksin hızına odaklanın. Endüstri yapılandırması açısından, birincisi kısa bir kısa döngü döneminden yavaş yavaş iyileşen ekonomi, denizaşırı ortam yavaş yavaş shunfeng'e yöneliyor. Petrol, bakır, alüminyum, petrol taşımacılığı, kömür, değerli metal ); İkincisi, eski pist değerleme onarım alıntısını başlatacaktır. Yeni enerji endüstrisi zincirinin ( Fotovoltaik, enerji depolama, lityum pil, araba ); İnşaat makineleri, genel ekipman, yarı iletken.

riske uyarı

4. Zhongjin | A hissi: Geliştirilmiş iç ve dış ortamlar

A -Key Pazarı'nın mevcut değerlemesi düşük bir tarih seviyesindedir ve varlık fiyatı daha temkinli beklentilere dahil edilmiştir. Son raporda, piyasayı etkileyen bazı olumlu faktörlerin biriktiğine inanıyoruz. Öz Son iç ve dış ortamdan yola çıkarak, 1) Yerli taraf, Haziran ayında fiyat verileri yüksek değil ve ihracat hala baskı altında, ancak Haziran ayında sosyal hak ve kredi verileri, politikanın istikrarlı büyümesinin arttığını göstermesi beklenenden daha iyi. "16 Finans" in yenilenmesi yardımcı olacak Kısa vadeli finansal risklerin önlenmesini hafifletin ve akıllı denetim iniş ve Büyük Şehirler Ulusal Meclisi gibi yapay yapay yapay yapay manuel endüstriyel politikalar da piyasa politikalarını çekmiştir. Bir yandan, ikinci çeyreğin ve yılın ilk yarısının ana ekonomik verilerine dikkat etmeliyiz ve diğer yandan, sabit gücün ve kararın yönüne dikkat etmeye devam edeceğiz. Büyüme politikası, özellikle Temmuz ayında yapılabilecek merkezi siyasi büro toplantısı. 2) Yurtdışı yönleri, Amerika Birleşik Devletleri enflasyonu kilit pozisyonu kadar düşüktür (ABD TÜFE, Haziran ayında 2021'de en düşük seviyeye kadar%3 artarak) ve küresel yatırımcıların ABD para politikasında beklenen değişiklikleri yönlendirir. ABD Doları Endeksi son zamanlarda 100'ün altına düştü. Bu bağlamda, RMB döviz kurunun daha güçlü aşamaları vardır ve denizaşırı fonların da nispeten net bir net girişine sahiptir.

Piyasa görünümü, iç ve dış ortamdaki değişikliklerin A -Keyla pazar fırsatı üzerindeki etkisine dikkat etmeye devam ediyor. Mevcut pazar fırsatı risklerden daha büyük. pazar görünümü. Öneriliyor Öz Yapılandırma açısından, politika penceresi döneminin politika desteğinin olası alanlarına dikkat etmesi gerektiğine inanıyoruz. Aynı zamanda, listelenen şirketlerin geçici raporlarının performansı birbiri ardına yayınlanacak. Gelecekte performans Gelecekte dönüm noktasının bükülme noktasını veya beklenen aşağı akış tüketimi, üretim segmentasyon endüstrisi ve bireysel hisse senetlerinin ötesinde iyileştirilecektir. Yatırımcıların söz konusu olduğu bir alan haline gelecektir.

Endüstri önerileri: Kısa vadeli büyüme, orta vadede tüketime bakan ana çizgidir. Ara raporlama sırasında performans beklenen stoku aşabilir. Üç ana çizgiye dikkat edilmesi önerilir: 1) yeni teknolojinin uzun vadeli alanlarına, yeni endüstrilere ve yeni trendlere, özellikle yapay zeka ve dijital ekonomi gibi bilim ve teknoloji büyüme izine uymak. Yazılım devam ediyor Yapay zekaya dikkat etmek ve sektörün ofis yazılımı gibi güçlendirme alanını gerçekleştirmede liderlik yapması bekleniyor. 2) Talep iyileştirmesinin veya envanter ve kapasitenin tedarik yapısı geliştirilmiştir ve beyaz şarap, beyaz ev aletleri, mücevher takıları, elektrik şebekesi ekipmanı ve navigasyon ekipmanı gibi daha fazla performans esnekliğine sahip alanlar vardır. 3) Yüksek temettüler ve yüksek kaliteli nakit akışı alanında, düşük değerlemelerin hala onarım için yeri vardır.

5. Haitong Stratejisi: Karamsar beklentileri ve beklenen restorasyonlar

Geçmişte, yüksek riskli varlıklar ve ilgili endüstriler, varlık fiyatlarında gizlenmiş makro beklentilerinin kötümser olduğunu gösteren, ilgili endüstrileri zayıflatmıştır.

Yılın ikinci yarısında veriler iyileştikçe, kötümser beklentilerin onarılması bekleniyor. İki ana katalizör söz konusudur: Alt -Aşip ve istikrarlı büyüme önlemleri yerdedir ve envanter döngüsü dibe atılır.

Borsanın performansa doğru ilerlemesi beklenmektedir. Önemli ve hafife alınmış erken ayarlama ile temel tüketime ve ilaca dikkat edin. Orta dönem boyut teknolojisi hala optimaldir.

6. Promosyon Menkul Kıymetler: Aktif olarak daha stratejik görüşler yapın

Haziran ayının sonundan bu yana, pazarın uzun vadeli ekonomik büyüme ve denizaşırı "güvelerin" etkisi konusundaki endişeleriyle karamsarlığa düştü. Bununla birlikte, Temmuz aylık raporunda, bir yandan ABD tahvil faiz oranlarının keskin artış, yabancı sermaye çıkışları ve RMB döviz kurları üzerindeki etkisinin kolaylaştırılması bekleniyor. Aynı zamanda, İç ekonomi kademeli olarak revize edilecektir. Bu nedenle, "aşırı kötümser beklentiler zamanında yansıtıldığını, piyasa bir onarım penceresine girecek ve aktif olarak yanıt verilmesi öneriliyor."

Şu anda, olumlu faktörler daha fazla birikir ve onarım yönü daha açıktır:

Her şeyden önce, yurtdışında ve ABD enflasyonu aşamalı astım pencereleri getiriyor. ABD borç oranları, döviz kuru amortisman ve yabancı sermaye çıkışından gelen dış baskı daha da kolaylık sağlayacak. Geçen hafta sonra, Haziran ayında Amerika Birleşik Devletleri'ndeki tarımsal olmayan veriler beklenenden daha düşüktü ve 6 Temmuz'da "küçük tarımsal olmayan" tarafından getirilen güçlü istihdam beklentilerini tersine çevirdikten sonra, bu hafta piyasa daha da ilerledi. Haziran ayında Amerika Birleşik Devletleri. İyi. ABD borç faiz oranı ve ABD Doları endeksi keskin bir şekilde düştü ve ABD Doları endeksi Nisan 2022'den bu yana yeni bir düşük seviyenin altına düştü. Özellikle ABD enflasyon verilerinin 12 Temmuz'da serbest bırakılmasından sonra, arazi stoku ertesi gün kuzeye bağlandı, kuzeydeki fonlar hemen 13.585 milyar yuan ve Şangay Kompozit Endeksi de%1.26 arttı.

Mevcut piyasada, Federal Rezerv'in toplantısının faiz oranı beklentileri 26 Temmuz'da tam olarak dahil edildi ve Ağustos ayında Federal Rezerv'in faiz oranı konferansı yok ve piyasa Ağustos ayında Kartal Okulu'ndaki Boş Kartal Bilgileri Penceresinin Penceresi.

İkincisi, ister iç ister denizaşırı olsun, ekonomik büyümenin kötümser beklentilerinin kademeli olarak değiştirilmesi beklenmektedir. Yılın başından bu yana, ekonomik beklentilerin tekrarlanması büyük ölçüde piyasa duygularında dalgalanmalara yol açmıştır. Özellikle ikinci çeyrekte, beklentiler ve envanter dalgalanmaları yetersiz talep endişelerini genişletti ve piyasa riski iştahının sürekli daralmasına yol açtı. Tahvillere yansıyan büyüme beklentilerinden yola çıkarak, Haziran ayının ortalarında, örtük kötümserliği Ekim 2022'nin sonunda seviyeye yakındı. Bununla birlikte, son verilerden, iç temeller ön alt binanın ön belirtilerini göstermiştir. Haziran ayında, yeni bir sosyal entegrasyon, Mayıs ayında 1.56 trilyon yuan marjından önemli ölçüde iyileşen 4.22 trilyon yuan idi. Bunlar arasında, sakinlerin kısa kredileri ve orta ve uzun vadeli krediler yılda artmıştır ve yeni konut kredileri tarihin en üst düzeydedir. Geriye dönüp baktığımda, ekonominin kötümser beklentilerinin kademeli olarak düzeltilmesi ile piyasanın genel duyguları onarılmaya devam edecektir.

Buna ek olarak, geçici performans fragmanının açıklanması ve nispeten açık beklentilerle, ilişki performans bozukluğu zayıflayabilir. Performans fragmanındaki borsaların en son açıklama kurallarına göre, mevcut Şangay -shenhen Anakart listelenen şirketin, 15 Temmuz'dan önce yarı yılda bir performans tahmininin şartlı bir şekilde ifşa edilmesi ve kalan sektörler gönüllü olarak ifşa edilmesi gerekir. 15 Temmuz 2023'te 1:00 itibariyle, listelenen şirketler 2023 ara rapor performans fragmanı/ekspres/yarım yıl raporunu yayınladı. Mevcut bakış açısından, genel komik endişe, son pazarlar ve sektörlerde de bariz rahatsızlıklara neden oldu. Daha sonra bakıldığında, geçici performans önizleme açıklaması ve beklenen nispeten açık olduğu için, geçici sonuçlar zayıflayacaktır.

Geçen yıldan itibaren, "yeni yarım ordu" geçen yılın sonuna kadar önerildi ve daha sonra bu yılın başında TMT'nin ana hattı konusunda iyimseriz. Her zaman en önemli büyüme ana hattını arıyoruz. Şu anda, yarı iletkenlerin yeni bir "dijital ekonomi" turunun lideri olması beklendiğine inanıyoruz ve üç ana döngünün rezonansı altında, ikinci yarıda önemli bir aşırı getiri kaynağı haline gelmesi bekleniyor. Şu anda, stratejik düzen.

7. Batı Çin Menkul Kıymetler: Güçlü ABD Doları veya Yakın Ses, Fayda Eşitlik Varlıkları

Bu hafta yayınlanan ABD enflasyon verileri, piyasanın Fed'in daha da sıkılaştırılmasıyla ilgili endişelerini hafifletmesi beklenenden daha düşüktü. ABD borç faiz oranı düştü ve ABD Dolar endeksi 100'in altına düştü. ABD Doları Endeksinin düşüşü, gelişmekte olan pazarlara akan küresel sermayeye elverişlidir. Bu hafta, MSCI Gelişen Piyasa Endeksi (+%4,9) MSCI geliştirilen pazardan (+%3,2) daha güçlü performans gösterdi. keskin bir şekilde. ve%8.39. Yurtdışı ABD doları zayıftır ve iç ekonomik istikrarlı ve istikrarlı büyüme politikaları sıcaktır, bu da hakların ve faiz piyasalarının alt kısmının dalgalanmasına elverişlidir.

Yapılandırma açısından, "istikrarlı büyüme" ve geçici performansın ana hattına odaklanın. 1) Yaz aylarında yüksek sıcaklıklarda beklenmedik güç kaynağı ve talebi yoğunlaştı, gelir sonunun maliyet sonu ve iniş ve çıkışları üzerindeki aşağı yönlü baskılardan yararlanarak, kamu işletmesi ile ilgili sektörün geçici performansının bekleniyor. iyileştirin; bekleyin.

8. BOC Menkul Kıymetler: İkinci tırnak dalgasının başlangıcı, "yakın performans" dan "büyüme alanına" kadar yüksek bir olasılık olayıdır.

Mevcut zayıf iç talep eğilimi, sosyal entegrasyon verileri açısından önemli ölçüde iyileştirilmemesine rağmen, istikrarlı büyüme politika niyetinin hala zorlanması gerekiyor; belirgin zayıf enflasyon verileri açıklandıktan sonra piyasa performansı perspektifinden. Piyasa, açık bir şekilde, mevcut a -hare ihtiyaçlarının zayıflık talebini yeterince adadığını gösteren olumsuz etki gösterilmiştir. Gelecekte, politikanın tezahürü ve denizaşırı sıkılaşmanın rahatlaması, bir hisse senetlerine mükemmel bir pencere dönemi getirmiştir. Yıl boyunca ikinci tırnak dalgası hala yüksek bir olasılık olayıdır. Ara raporlamada pazar, "yakın performansın" dikkatinden "büyüme alanı" kovalamacasına geçebilir.

9. Guangfa Menkul Kıymetler: Piyasa, yeni bir yatırım paradigmasının ilk aşamalarında. Kısa vadede performans ipuçlarına odaklanın ve orta vadede yeni paradigmayı güçlendirmeye devam ediyor

Bir hisse, piyasa kararının 23 yıllık restorasyonunu sürdürdü ve piyasa, yeni bir yatırım paradigmasının erken aşamasında: risksiz faiz oranları, azaltılmış risk tercihleri ve "belirli primler" i kucaklayan "halter stratejileri" ". Kısa vadede Sino -us hafifleme ve istikrarlı büyüme politikalarının kademeli olarak piyasaya sürülmesiyle, endüstri rotasyonu, endüstrinin kısa vadeli öngörüsünde "seçenekleri" tersine çevirmiştir.

Kısa vadede performans ipuçlarına odaklanın ve orta vadede yeni paradigmayı güçlendirmeye devam edin: en iyi halter stratejileri. Endüstri arasındaki endüstri arasındaki "değerleme kanalının" etkili sindirimi bağlamında, bir hisse daha düşük değerleme alanlarından performans ipuçları arar ve orta dönemde, iç ve dıştan gelen iki belirsiz ortam zaman alır. Her iki uçtaki varlıklardan yararlanmak için yeni yatırım paradigmasının "halter stratejisini" kucaklamaya devam edecek ve tahvillerin yüksek bir teminat varlıkları özel olarak tahmin edilmektedir ve piyango benzeri minibüsün vizyon büyüme varlık ekonomisi AI.

10. [Çin Tayland Stratejisi Zhou Lun] Yılın ikinci yarısında SINO -US kolaylık beklentileri ve politika yoğunluğu arasındaki sınırlar nasıl görüntülenir?

Sino -us ilişkilerinin irtifak etme fırsatı altında, gelecekte birkaç temel risk faktörü vardır: ihracat bir önceki aya göre iyileşebilir. Coğrafi, istihdam, borç hala bir çıkmazda ve istikrarlı durumda olabilir. Aralıkta şok ribaund. Yapılandırma:

1) Amerika Birleşik Devletleri, teknolojide Çin'in yarı iletken ve diğer endüstrilerinin ablukasını güçlendiriyor Yarı iletken, veri öğesi Evcilleştirme oranını daha da artmaya zorlayarak politikayı desteklemek için bekleyin veya daha fazla çaba sarf edin;

2) Yeni bir eyalet turu turu başlattı. Düşük değerlemeleri ve yüksek puanları olan önde gelen Merkezi Girişim Lideri hala bir hissi değerlemesinin "depresyonu". Elektrikle temsil edilen merkezi işletmelerin kamusal işi Nakit akışı istikrarlıdır ve gelecekte kazılabilen piyasaya yönelik reform ve karışık reform artabilir: gaz, musluk suyu, çevre koruması, yüksek hız rayı ve diğer alt bölümler;

3) Salgının etkisinin ve gayrimenkulün düşüşünün etkisi altında, gayrimenkul servet baskısının yüksek ve dayanıklı tüketimi ve "ruj etkileri" ile ilgili "ruj etkisi" nin 1990'larda Japonya deneyimi. Yaşlıların tüketim yükseltilmesi ve gençlerin tüketiminin batması, önümüzdeki 5 yıl içinde en önemli endojen tüketim eğilimleridir. Kitle tüketimi Düşük düzende "ikilem tersine dönme" fırsatları;

4) Salgının toplum üzerindeki uzun vadeli karmaşıklığının etkisi, Çin tıbbı, tıbbi cihazlar, OTC, eczaneler vb. İlişkiler iyi bir fayda sağlayabilir. Çin Tıbbı, Yenilikçi Tıp Tıbbi çeşitler ayarlandığında, düzen yavaş yavaş düzen olabilir.

Yarı iletken buz ve ateş! Yüksek kârlı yenilikler var ve performans da var -
önceki
Tekrar öldür! Net satın alma işleminde yaklaşık 4.7 milyar yuan
Sonraki
Bu özel devin yarım yılda 4,2 milyardan fazla büyük bir kaybı var
Denetim ekibi burada! "E -postayı sil"
Dev kayıp%50'yi aşıyor! Bu sefer Banka Finansal Yönetimi
Trafik yatırım faaliyeti büyük ölçüde arttı, bu tür ETF sıcak
Boşanma davası, maruz kalan hisse senedi fiyatı manipülasyonu? Exchange Hızla Takip Et
Kayıp! 30 milyar büyük beyaz at, patlayan gök gürültüsü
Yüksek sıcaklık burada! Bu bölümler yine hazır
Kritik anda varlıklarını artırdı!
9000 kelime ağır araştırma!
Yellen bir bildirim aldı: Çin 859 milyar ABD doları atabilir ve 48 ülke ABD dolarının yerini almak için RMB kullanıyor.
Jinghua Yeni Malzeme: 2023'ün ilk yarısında 12 milyon yuan ila 16 milyon yuan kar elde etmesi bekleniyor
Yinbaoshan New: 2023'ün ilk yarısında 55 milyon yuan'a 65 milyon yuan kaybetmesi bekleniyor
To Top