Dönüm noktasında bir IELTS alın, Bangkok, Tayland! - Yolculuk

bu zaman Tayland Temel amacım IELTS'e gitmek, bu yüzden fazla oynamadım. Bu seyahat notlarını, devam eden ve ielts ve ielts adaylarıyla paylaşmak için yazın Tayland Deneyim, seyahatiniz için size biraz referans verin.

Trafik iletişimi hakkında

Gitmek Bangkok Bilet erken rezerve edilmelidir! Yarım yıl önceden uçan domuzda rezerve edilen AirAsia (gidiyor) Aslan Air (geri), sadece 1500RMB ileri geri oldu. Vize, yere inişten çok daha uygun olan uçan domuz üzerinde de çözüldü. Taşınabilir Wi-Fi'imi kiralamadım veya bir gezi başlatmadım, doğrudan aldım Tayland Telefon kartı, 8 gün sınırsız trafik. buradayım Bangkok Genellikle iki tür vardır: genellikle toplu taşıma araçlarına bağlı olan BTS (Tianzhong) ve MRT (METRO). Google Haritalar ile birlikte çoğu hedefe ulaşabilirler. Gerçekten çalışmıyorsanız, en yakın istasyonu gözlerine götürün ve taksi alın. Toplu taşıma biletleri yapay olarak veya makinelerden satın alınabilir. Sık sık gün almak istiyorsanız, 140thb Japon bileti satın almanız önerilir. Bangkok Grab adlı bir uygulama kullandım, kullandım ve kullandım. Tayland Telefon numarasını kaydedin. Fiyatı belirlerseniz, sürücünün uzak yolu hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Nakit kullanabilir veya Alipay ile ödeme yapabilirsiniz.

Sınav kaydı hakkında

Neden Çin'de IELT'leri test etmiyorsunuz? Herkesin çok fazla zihni olduğuna inanıyorum. Yerli konuşulan dili ve yazı gerçekten bunalmış ve çıkarmak zor. Aslında Tayland ,Yakında Vietnam ,, Filipinler ,, Güney Kore ,, Tayvan ,, Hongkong Hepsini deneyebilirsiniz. Belirli bir konum, bu arada oraya gitmek istediğinize göre belirlenebilir. Burada çok fazla şey söylemeyeceğim, Baidu birçok ayrıntılı strateji bulabilir. Sorundan korkmuyorsanız, resmi web sitenizden alabilirsiniz. Taobao'nun kaydının da tamam olması gerçekten can sıkıcıdır. Bir nokta, sözlü sınavların zamanının kaydedildiğinde belirlenmesi. Bir tane seçtim Her yönden Sınav tamamlandıktan sonra, bir gün önceden konuşma yapabilirsiniz.

Test Konumu Süreci Hakkında

TH001 test sitesi Ryoma Hotel'de yer almaktadır. BTS Nana İstasyonu altında yer almaktadır ve 30 metre yürür. Gerçekten uygundur. 2 Ağustos 2018'de test ettiğim yazılı bir test ve sözlü dildim. Özel zaman ve test süreci çok endişelenmiyor. Bazı personel, 2 gün önceden kaldığınız posta kutusuna gönderecek. Yazılı test odası 7. katta. Testi almak için sertifikaları (orijinal pasaport+fotokopi) ve uzun süreli bir ceket getirmeyi unutmayın. Test odasının kliması hala çok düşüktür. Geldikten sonra, önce tuvalete gittiğinizden emin olun. Ortada ya tuvalete gidemezsiniz, yoksa değerli test sürenizi boşa harcayacaksınız, bu nedenle zamandan tasarruf etmek için zamanını çözmek daha iyidir. Sıradan önce beyaz tahtada kendi adınızı bulmayı unutmayın. Test numaranız ve satır numaranız var. Bu satır, güvenlik kontrolünden sonra sıralamak için kullanılır. Ardından, personelin kuyruk ve para yatırma komutunu takip edin ve orijinal pasaport ve fotokopi dışında onları getiremediler. Çanta saklandıktan sonra, çok katı değil. Güvenlik kontrolünden sonra size ilk satırın kim olduğunu soracaksınız. O zaman size bir sıra ekibi vereceğim. Kayıt defterini beklemek için sırada bekleyin. Kayıt yerli ile aynıdır. Parmak izini kaydetmek için bir fotoğraf çekin ve pasaport numarasını ve adını ve diğer bilgileri kontrol etmenize izin verin. Sorun yoksa, imzalayın. İki gün önce e -postada, salonda bir beyaz tahta var , bu yüzden hatırlamalıyım, (o zaman avucuma yazdım, hhh) çünkü personel sizi test numaranıza göre test pozisyonunuza götürecek, essence Sonuçta, her şey yerli olanla aynı, dinleme okuma yazma. Burada küçük bir referans için günün test odası anılarımı gönderiyorum: Dinleme Bölüm1 Kirası, Bölüm 2 Gönüllü Etkinliği+Harita Sorusu, Bölüm 3 Tartışma ve Öğrenme ve Bazı Kitaplar ve Değerlendirmeler, Bölüm 4 Coğrafi Öğrencileri Gitmek İçin Tanıtmaktadır Kanada Saha gezisine katılın. Passage1 Otomatik Geliştirme Geçmişi Passage2 Sıtma İtalya Pasaj 3 kişi iletişim tarihinde nasıl bilgi edindi ve tıbbi sistemi örnek olarak kullandı. Küçük bir kompozisyon ve çift çizgili diyagram yazın. Çin 1982-2006 Petrol madenciliği ve tüketimindeki değişiklikler, hükümetin hükümetin serbest stile sahip bir ev inşa edip etmediğini düşünüp düşünmediğini sormak iyi veya kötü. Talkalı bir kişi hakkında konuşun. Öğleden sonra, test süresinin ilk yarısında konuşarak, saat otelin 3. katına gider. Orada oturabilir ve personelin sizi parmak izine götürmesini beklemesini bekleyebilirsiniz.

Konaklama

Bütçe yeterliyse, Landmark otelinde yaşayabilirsiniz ve depozito sürecini kurtarabilirsiniz. Biraz daha ekonomik yaşamak istiyorsanız, yakınlarda bulabilirsiniz. ben ****** Hostel rezervasyonu, yaşa Güney Kore Şehrin arkasındaki küçük bir sokakta, 15 dakika boyunca test odasına yürüdüm. Nana veya Asok yakınında bulunan konumlandırma test sitesine gidebilir. Pistte bulmak da uygundur. Nana Plaza'nın yakınında olması önerilmez. Test odasına çok yakın olmasına rağmen, öğrenciler için çok uygun olmayan birçok gürültülü çubuk vardır.

Yemek hakkında

Rağmen Tayland Sokakta lezzetli görünen birçok atıştırmalık var, ancak sınavdan önce kolayca denemeyin. Kötü mide yemeniz durumunda kendi sınavlarınızı etkiler. Sınavdan sonra çok fazla endişelenmenize gerek yok.

Oynama Hakkında

Bu sefer esas olarak teste dayanıyor, program nispeten gevşek. Temel olarak, günde bir cazibe oynadım. Son olarak, sadece 3 yere gittim, yani Chaatuchak Hafta Sonu Pazarı, Grand Palace ve Jim Thompson Ev, hepsi iyi, bir test rehberinde bu tür bir seyahatten bahsetmeyeceğim.

Sonuncusu sonuncusu ne kadar puan?

Hala 15 Ağustos'ta sonuçları bekliyorum ve sizinle tekrar paylaşacağım.

Filipinler Bohin Adası Dalış Sertifikası Seyahat-Her Gezi Anlamı
önceki
Tianmu Gölü Hakoda İki Günlük Ebeveyn Turu
Sonraki
Bir keresinde, Osaka, Kyoto, Kobe, Uji, Nara ~ yaz aylarında toplandım ve tüm yol boyunca sürprizler!
Yeni Yıl Arifesinde ısrar: Bu sadece bir ritüel duygusu değil
Jim Brother Tour Australia (2): Byron Bay Deniz Feneri
Summer Hokkaido Kendi Kendini Süren Cycloped Island Ebeveyn Turu
Chasing Xia ~ Hokkaido Sekizinci Gün -Çocuk Yolculuğu
Gençlik 18 Monhane Kobe, Kobe, Yiyor ve On Gün Tramvay Turu Yiyor (Sürekli Güncellendi)
Kansai Tianshen Festivali Çiçek Ateş Konferansı, Bahçe Festivali, Geisha yeterli! 2W Süper Ayrıntılı Kuru Mal Stratejisi (Osaka 2 günlük seyahat kartının yorumlanması dahil)
Chongqing 1 saat boyunca ayrıldı, pişirmek için sobadan kaçtı, bir yaz için Tongzi Shanping'e git, çiçeklerin tadını çıkarın ve ahşap evlerin tadını çıkardı ~
Neon Maple Yaprağı Sezonu Nagoya,
İngiliz Ji (1) Greenwich
Halo Alışverişinde Tokyo (Fuji Mountain Tipleri) ...
On Gün Bali Coral Resif Koruması + Sörf + Sörf Yapma Balayı Seyahati
To Top