Chongqing 1 saat boyunca ayrıldı, pişirmek için sobadan kaçtı, bir yaz için Tongzi Shanping'e git, çiçeklerin tadını çıkarın ve ahşap evlerin tadını çıkardı ~ - Yolculuk

İnternette Chongqing'de hava hakkında bir paragraf gördüm, muhtemelen, "Soğutma soğutuldu ve Chongqing 43 ° 'den 40 °' ye düştü." Birkaç dereceye ne dersin, dışarı çıkmak istemiyor veya Klima Yenilemesi! Bu kez, Ying Liangxia'nın randevusu, yazdan kaçınmak, orman ağacı evinde yaşamak ve dağlardaki esintiyi dinlemek için Tongzi'ye büyük orduyu takip ettim.

Her yaz, yüz binlerce chongqing insanı yazdan kaçınmak için Tongzi'ye geliyor. Temmuz ve Ağustos aylarında buhar benzeri Mountain City'den ayrılıyorlar ve Liangxia'yı bulmak için Tongzi'ye geliyorlar. Dağ zirveleri, mavi gökyüzündeki yeşillikler, yeşil bulutlar ve beyaz bulutlarla doludur. Buradaki gökyüzü filtreler olmadan güzel.

Öğleden sonra orman ağacı evinde kaldı ve gölgenin altındaki serinliğin tadını çıkardı. Dağlardaki esinti geldi, Songtao kulaklara girdi, balkona yaslandı, bir sallama sandalyesine uzandı, kitap oku ve çay içti ya da sessizce şaşkın. ~ ~ ~ ~ ~ ~

Buradaki bulutlar elinizin altında, uzanıyor gibi görünüyor. Öğleden sonra ışığı ve gölge orman serpildi, beyaz bulutlar yavaştı ve yel değirmeni hafifti. Dağlardan esen rüzgar çok naziktir, yüzü okşar ve saç okşar. Sakinleştiğinizde, birisinin dağlara eşlik etmesini ve bulutları izlemesini ve hayat hakkında konuşmasını istersiniz.

Ormanda çok fazla sonbahar binlerce ve asılı sepet var. Qiu Qian üzerinde otururken, biraz sıcak ışık vücuda çarptı ve salıncak çırpınması oldukça ormandı.

Ormandaki renkli ağaç evi fotoğraf çekmek için iyi bir yerdir. İns ile doludur.

Öğleden sonra, su ile oynamak için Lou Shanshui Park'a gidebilirsiniz. Burada birçok su eğlence projesi var. Sonuçta, su oynamak yazın ana temasıdır, sudaki sevginin doğasını serbest bırakın.

Mevcut Açık Faz Su Parkı, ebeveyn -çocuk eğlence alanı, dinamik yetişkin alanı, 5.000 metrekarelik dalga havuzu, süper büyük hoparlör slaydı, gökkuşağı slayt, büyük arka halka slayt, spiral slayt, hızlı su köyü, çocukların sürüklenmesini içerir Su, su eskizleri, su çizimleri, çocuklarda su çizimleri, mini küçük hoparlörler, mini küçük yumruklar, büyük dönümler, sürüklenen nehir ve diğer uyarıcı ve güvenli su gibi çeşitli uyarıcı ve güvenli su oyun projeleri!

Favori dalgalarda uçmaktır. Havada olduğunda, bir çift görünmez kanat var gibi görünüyor. Sonsuzluk havuzlarının geliştirilmesi, ahşap ev villaları, mağara spa havuzları, gerçek dünya alev dağ performansları vb. Gibi projeler olduğunu duydum.

Yorgun olduğunuzda, orman ağacı evine dönün ve dinlenin ve ayarlayın. Lou Shan Red Yun Wood House tüm masif ahşap ile inşa edilmiştir. Bu sezonda yaşıyorum, ormanın pinettaisini dinliyorum, dağlarda yağmur ve sisi izliyorum, koşuşturmadan uzak duruyorum ve rahatlıyorum.

İşte şehirden uzak olan araba. Kimse patlamıyor. Gecenin ortasında, doğal meydandaki yıldız kamp üssünde, birkaç gökyüzüne sahip yıldızlar ve gökyüzünün soğuk ve sıcak anıları. Havalı ve romantik gece hayatında da kalabilirsiniz.

800 dönümden fazla "panoramik romantik deniz", 500 dönümden fazla "park tarzı çiçek tarlası" ve 200 dönüm ormandan oluşan üç bölümden oluşan 1.500 dönümlük bir alanı kapsayan kuzey Guizhou Denizi. çiçek denizini saran uzun bir ejderha gibi ve manzara çok muhteşem.

Ağustos ayında yaz ortasında, çırp çim, ayçiçeği, pembe yaygın çim, yüz günlük çim, Farsça krizantem, Avrupa zambak, Dali Çiçeği, Gül ve Ziwei gibi 100'den fazla çiçek türü çiçek açtı. Şu anda, kırbaç çiminin, en iyi izleme döneminde olan mor çiçek denizinin serbest bırakılması mevsimi ve aynı zamanda görsel bir şölen.

Kızlar bir çiçek denizi ile sözleşme yapma hayalleri var. Çiçek tarlalarında yürürken, insanların sözleri şu anda güzelliği tanımlamak için yeterli değildir! Hayatta güzellik eksikliği yoktur, ancak gözlerle gidip uzaklaşma kararlılığından yoksundur. Tongzi Shanping'e gel, tepede çırpma çimenti, gülümsemen mor çiçek denizinin en değerli olanı ~

İşte muhtemelen gelinlik çekmek için iyi bir yer. Bu güzel unsurlar ve muhteşem sahneler bu romantik kutsasın ~

360 ° Gezleme Kulesi, Hollanda Yeldirme Yel deyimi, Jurassic Bahçe, Fil Emilim, Süt İnekleri, Çim Mushors, Folk Style Pavyonlar, Yihetang ve diğer doğal noktalar da vardır. Ayrıca helikopterlerle düşük yükseklikte uçabilir, Çiçekler. Güzel fotoğraflar çekmeyi seven arkadaşlar burada iyi bir seçim olacak. Kuzey Guizhou'nun çiçek denizinin çiçeklenme dönemi 30 Ekim'e kadar devam etti ve hala çok zamanınız var.

Çiçek evi restoranı aslında ünlüdür. Çiçeklerin okyanusunda yer almaktadır ve çeşitli çiçek açan çiçeklerle çevrilidir. İşte çiftlik tarzı masa yemeği. Dağlar ve deniz lezzetleri kadar lüks olmasa da, kendi tarzınız değil.

Kapının dışındaki gesang çiçekleri çok şenlikli ve ayçiçeği de gülen yüzü ile yükseltildi ~

Kameramı alıyorum ve resme çiçeklerden girmenizi bekliyorum ~ Trafik hakkında Zishanping Turist Scenic Alanı, Shanping Village, Loushan Guan Kasabası, Tongzi County'de yer almaktadır. Tongzi İlçesinden Kuzey'e 4,5 kilometre, Lou Shanguan'dan 3 kilometre, güneyde devrim niteliğindeki kutsal bir yer, G75 (Güney Çin Denizi Otoyolu), G210 Ulusal Karayolu ve Qianqing Demiryolu Doğal Noktayı Geçen. Chongqing yönündeki turistler bir saat boyunca yüksek hızlı rayı alabilir ve yaklaşık iki saat içinde araba ile ulaşabilir. Taşımacılık çok uygun.

Kansai Tianshen Festivali Çiçek Ateş Konferansı, Bahçe Festivali, Geisha yeterli! 2W Süper Ayrıntılı Kuru Mal Stratejisi (Osaka 2 günlük seyahat kartının yorumlanması dahil)
önceki
Neon Maple Yaprağı Sezonu Nagoya,
Sonraki
İngiliz Ji (1) Greenwich
Halo Alışverişinde Tokyo (Fuji Mountain Tipleri) ...
On Gün Bali Coral Resif Koruması + Sörf + Sörf Yapma Balayı Seyahati
Alaska Yaz Turu
Tokyo 72 Saat: Michelin, Turistler, Satın Alma ve Satın Alma (sonunda, kuru ürünler ve Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya'da küçük adımlar var)
Anhui Sichuan -Tibet Gölü'nün üç günlük turu, Sichuan -Tibet Anhui Hattı
[Allen'ın muhteşem macerası] Deqing'deki Morgan Mountain'a kendi kendine sürüş yolculuğu (Dağ Zenye Tema Homestay'ın orijinal sınırları, Mogan Mountain Misafir Salonu Turist Otel)
2018.7.27-8.1 Nagoya (Long Island Outlets, Lego Paradise, Nagoya Şehri, Nagoya Sanat Müzesi)
1-57, Yuan Tapınağı, Kazuka, Kazuki, Kazuka
Sydney'in ünlü atası, İskenderiye grupları İskenderiye'nin yarısını salladı
Wuyanchun Çay ile Karşılaşma
Batı'daki dalgaların günleri
To Top