Jim Brother Tour Australia (2): Byron Bay Deniz Feneri - Yolculuk

Byron Körfezi (Byron Bay) bir plaj ve bir plaj ve deniz feneri Ünlü kasaba Avustralya'da bulunuyor Yeni Güney Galler durum kuzeydoğu Boynuz Körfezi, Kasabadaki "Bayon Jiao" Avustralya Anakaranın doğusunda. Byron Körfezi İsim, bir şairin büyükbabası adına Kaptan Cook adına idi.

Byron Körfezi

Byron Körfezi Evet Avustralya Plajla en Dongji kasabası ve deniz feneri Ve ünlü. Her sabah, Avustralya'daki güneş daha önce buradan yükselir. Diğer Avustralya kasabalarının aksine, burada sessiz bir eğlence eksik ve yerini bir tür özgür ve gürültülü alıyor.

Byron Körfezi

Byron Körfezi

Bu kasabada dünyanın her yerinden turistler ve davranışçı sanatçılar. Her türlü garip kostüm, garip saç stilleri ve dövmeleri olan çeşitli insanlar her yerdedir. Birçoğu burada sigara içmek, alkol, uyuşturucu bağımlılığı ve bu en güzel ve romantik kasabayı huzursuz hale getirmek için toplandılar ve boğucu görünüm altında vahşilik ve sınırsız bir görünümle dolu.

Byron Körfezi

Byron Körfezi

Byron Körfezi

Byron Körfezi

Byron Körfezi

Byron Körfezi

Byron Körfezi

Bu aynı zamanda bisiklet tutkunları için bir cennettir.

Byron Körfezi

Her yıl Mayıs'tan Kasım'a kadar Byron Körfezi Ayrıca, nanlu balinasının kıyı boyunca, temiz denizde muhteşem göçünü de izleyebilirsiniz. su İnsanlara zarar vermeyen kaplumbağalar, yunuslar ve köpekbalıklarıyla tanışın; (Bitmemiş, devam etmek için ...)

Yeni Yıl Arifesinde ısrar: Bu sadece bir ritüel duygusu değil
önceki
Summer Hokkaido Kendi Kendini Süren Cycloped Island Ebeveyn Turu
Sonraki
Chasing Xia ~ Hokkaido Sekizinci Gün -Çocuk Yolculuğu
Gençlik 18 Monhane Kobe, Kobe, Yiyor ve On Gün Tramvay Turu Yiyor (Sürekli Güncellendi)
Kansai Tianshen Festivali Çiçek Ateş Konferansı, Bahçe Festivali, Geisha yeterli! 2W Süper Ayrıntılı Kuru Mal Stratejisi (Osaka 2 günlük seyahat kartının yorumlanması dahil)
Chongqing 1 saat boyunca ayrıldı, pişirmek için sobadan kaçtı, bir yaz için Tongzi Shanping'e git, çiçeklerin tadını çıkarın ve ahşap evlerin tadını çıkardı ~
Neon Maple Yaprağı Sezonu Nagoya,
İngiliz Ji (1) Greenwich
Halo Alışverişinde Tokyo (Fuji Mountain Tipleri) ...
On Gün Bali Coral Resif Koruması + Sörf + Sörf Yapma Balayı Seyahati
Alaska Yaz Turu
Tokyo 72 Saat: Michelin, Turistler, Satın Alma ve Satın Alma (sonunda, kuru ürünler ve Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya'da küçük adımlar var)
Anhui Sichuan -Tibet Gölü'nün üç günlük turu, Sichuan -Tibet Anhui Hattı
[Allen'ın muhteşem macerası] Deqing'deki Morgan Mountain'a kendi kendine sürüş yolculuğu (Dağ Zenye Tema Homestay'ın orijinal sınırları, Mogan Mountain Misafir Salonu Turist Otel)
To Top