"Warhammer Mission 2: End of Time" oyununun yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı

"Warhammer" serisinin oyun eserlerinin oyun dünyasında yemyeşil bir ağaç olduğu söylenebilir ... Serinin ilk oyununun çıkışından bu yana uzun zaman geçmesine rağmen bu marka hala oyuncuların zihninde. Çin'in çok yüksek bir itibarı var ve farklı oyun geliştiricilerin oyun yapmasına izin vererek, oyuncular aynı dünya görüşü altında farklı işler deneyimleyebilirler. "Warhammer Quest (Warhammer Quest)), geliştirici Perchang and Games Workshop tarafından oluşturulan bir savaş satrancı oyunudur. Oyun piyasaya sürüldükten sonra oyuncular tarafından iyi karşılandı. Bu yıl Mart ayında geliştirici oyunu duyurdu Devam filmi "Warhammer Quest 2: The End Times", geliştirici yakın zamanda bu çok izlenen devam filminin en son oyun ekran görüntülerinden bazılarını duyurdu.

Oyun, önceki oyundaki temel oynanışa devam edecek.Oyuncular, antik dünyanın zindanlarında hazineleri aramak ve canavarları avlamak için farklı mesleklerden oluşan bir macera ekibine liderlik edecekler.Ekran görüntülerine bakıldığında, oyunun resim kalitesi arttı. Çok bariz bir gelişme.Hepsi üstten bakılsa da, oyunun ortamının hala çok mükemmel olduğunu ve ışık ve gölge efektlerinin çok gerçekçi olduğunu görebilirsiniz.Farklı zindan tasarımları da benzersizdir. Oyun hala ana oyun olarak sıra tabanlı üretim kullanıyor ve bu tür bir oyun kesinlikle eski oyunculara yabancı olmayacak.

Şu anda oyunun resmi çıkış tarihi çok fazla bilgi açıklamadı ancak önceki resmi açıklamaya göre oyun bu sonbaharda mobil platformlarda satışa sunulacak.Bu oyunla ilgilenen oyuncular Weifeng.com'u takip edebilir. İlgili takip raporları.

|
To Top