Wu yetkilileri, Kenfu'nun Rus muhabirlerine suikast düzenlemeye çalıştığını reddetti:

"Onlara suikast yapmamız gerekmiyor."

15'te Rus Federal Güvenlik Bürosu, Ukrayna İstihbarat Departmanının Maglita Simonanan ve Rusya'nın iyi muhabiri Shenia Sobucchak'ın eylemlerine suikast kurmaya çalıştığını başarıyla engellediklerini açıkladı.

Rus Federal Güvenlik Ajansı'na göre, 14'ünde, Rusya'daki yeni Nazi örgütü "Paragraf 88" üyesi Moskova ve Liang Zanzhou'da iki yoğundan tutuklandı. Polis, AK tüfeği, 90 mermi, bıçak, kelepçe, kollu ve Nazi logoları ile bayrakların yanı sıra cezai niyet bilgilerini kaydeden iletişim ekipmanlarını ve bilgisayarları ele geçirdi. Davada yer alan kişiye göre, suikast operasyonunu Ukrayna Ulusal Güvenlik Ajansı'nın talimatlarına uygun olarak uygulamaya hazırlanıyorlar ve Simmuniyan ve Sobucchak'ın işine ve ikametgahına adım atıyorlar. Simonanan ve Sobchak suikastlarının ücretinin 1,5 milyon ruble (yaklaşık 119.000 yuan) olduğu söyleniyor. Rus uydu haber ajansına göre 16. sırada bildirilen Moskova Basmanni mahkemesi, küçükler de dahil olmak üzere davaya toplam 7'si tutukladı. İlgili Rus yasalarına göre, 7 yıl hapse mahk wasm edilebilirler. Raporlara göre Simonyan suikastına cevap verdi: "Bazı şeyler ölümden daha kötü. Utanç ölümden daha korkunç ve isyancılar ölümden daha kötü. Oops."

RT Editör -in -in -Chief Maglita Simonyan Veri Haritası "Rusya Today" (RT)

Rus Federal Güvenlik Ajansı ayrıca davaya katılan 18 yıllık bir kişinin videosunu duyurdu. Videoda şöyle dedi: "Simonny'de ikamet yerine adım attım ve parayı aldım. Sonra silahın saklandığı yere vardığımda yakalandım." Simoni dedi ki: "Ne yazık ki, bu acıma 18 -Yelik -Sold Boy, Ukrayna İstihbarat Departmanı'ndan etkilendi. Umarım tutuklananlar hatalarını telafi etmek ve tekrar yaşamaya başlamak için çok çalışabilirler. "

Rusya'nın Rusya Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Zaharava, Simonyan'ın sık sık bir tehdit aldığını ve siyah aşk departmanının saldırısının etkisinin ilk kez olmadığını söyledi. Simonyan'ın 1980'de doğduğu bildiriliyor. Pro -hükümet pozisyonuna sahip. 25 yaşındayken RT İngilizce kanalının editör olarak görev yapıyor. Bu yıl Ocak ayında Ukrayna onu yaptırımlar listesine dahil etti. 2017 yılında, ABD Forbes dergisindeki dünyanın en etkili kadın sıralamasında, eski ABD Dışişleri Bakanı Hillary'yi bile aştı. Sobchak, temel bir yardımcı alan tutan bir Rus muhalefeti. 2014 yılında Ukrayna'daki "Plaza Devrimi" sırasında Kiev rejimine verdiği desteği ifade etmek için Kiev'e gitti. Ayrıca Rusya'nın URP'deki özel askeri operasyonlarına karşı çıktı. Rus Federal Güvenlik Ajansı, Ukrayna İstihbarat Departmanının ona suikast düzenlemeye çalıştığını duyurduktan sonra, "Bu doğruysa, bana saldırma işini önlemek için kolluk kuvvetlerine teşekkür etmek istiyorum. Ama bu değilse Doğru, beni ve ben ve ben ve ben ve ben al. Simonniyan bir tür aşağılık davranış. Herhangi bir terörizm kötülük, bir istisna yok. "

Kaynak: Global Times

"Beyaz Saç" Wagner'den sorumlu Pritigon'u devralmak istiyor mu? Rus medyası: defalarca savaş kahramanını verdi
önceki
Tea Xiangdiao'nun her iki tarafındaki on beşinci "Lake Forumu" Hangzhou'da başarıyla yapıldı
Sonraki
"İş Ortamı, 17 Deneyim" Jiande İş Ortamı Deneyimi Resmi Ekibini Kurdu
Yüksek sıcaklık havasında "yol açısı" nın izin verilmez
Tiyatrodaki tiyatrodaki "Slava'nın kar karına" hoş geldiniz.
Okul -Alan Ortak İnşaat Toplama Gücü İnsanların kalbini sevgiyle ısıtmak için
Yaz aylarında güzel kırsal Yangtze Nehri Delta Spor Festivali Yön Turnuvasında Koşmak
Ceza! Yüksek hız süper -suç zarar, büyük güvenlik, sıkılamaz ve sıkamaz
3. Yangtze River Delta Spor Festivali Fitness Yoga Open Huzhou'da düzenlendi
Söylentilerin yayılması, Hangzhou Kamu Güvenliğinde "Yüz Gün Söylentisi" nin özel eyleminin sürekli tanıtımından sorumlu olacak
Yaşlı bayan, bu grup insan sayesinde binanın tepesindeki binanın tepesini uyandırıyor
Xixi kaldı, ne kaldı?
Lai Qingde'nin "Kara Tarihi" ni kazdı: Sekiz yıl önce siyasetten çekilme zamanı gelmişti
Wang Yangtze Nehri Hubei: Altın bir su yolu oluşturmak için Jianghai Lianyong'u geliştirin
To Top