17 yaşında tutun, 98 yaşındaki Yang Zhenning, Weng Fan'ın hatırlamasını sağlar, ancak mülk çocuktan ayrıldı.

"Kalp ve beden yok, cesur ve meraklı ve hafif ve kalıcı, taze, aşk, eğlenceli, evet, sonsuza dek."

Yang Zhenning, Weng'in başarısız olduğunu tanımlamak için böyle küçük bir şiir yazdı, zihninde, Zhongxui dünyada en sıcak olan bir kadın. İki insanın 54 yaşında olmasına rağmen, bu his, yaş ve laik vokalleri yasakladı ve şimdi 17 yıldır atladılar ve duyguları hala erken kadar tatlı.

İlk bilgi

Weng Fan ve Yang Zhenning bir araya geldi, sadece 19 yaşındaydı. O zamanlar, uzun zamandır beklenen atmosferi yüzünden en az zamanda aynı zamanda aynı zamanda, Profesör Yang Zhenning'e ve karısına gönderildi. O zaman, gelecekte bir günün kahramanadaki ünlü adamla evleneceğini düşünmemişti. Ona iyi davranmış bir yüze bakma, ancak karakter çok isyankar. Gençken, saçını çalmaya ve koyu giymeye cesaret edersin.

İlk paragraf evliliği

Yang Zhenning'den önce, kısa bir evliliği vardı. Aile koşulları iyidir, bu yüzden Xiaoma'dan kitabı bilemedi. Sadece bu büyük bayandan bıkmış gibi görünüyor, bu yüzden mezun olduktan sonra, sıradan bir kadroya evlenmek için koştum.

Evlendikten sonra, evde aileye baktı. Kocamı nazik sevdiğimi düşündüm, ama bunun garip olmadığını beklemiyordum. Kocası yapmadı ve sık sık ona çarptı. Boşanmanın yolu yok .

Kampüs tekrar buluşuyor

Boşanmadan sonra Weng Fan, birçok olgun, ne kadar çok çılgın olduğunu biliyor, bu yüzden okula geri dönmeye ve sürekli kendimi zenginleştirmeye devam etmeye karar verdi. Ve hala bilmediği zaman, kaderin kırmızı çizgisi ona yaklaşıyor ve yang zhenning ile sıkıca tutulur. O sırada Yang Zhenning'in karısı hastalıktan öldü ve 80 yaşında bir erkek hasta isteksizdi. O ve Weng hayranı bir araya geldi.

Karanlık yaşam

Başlangıçta, fazladan bir zihin yoktu ve Weng Saun, büyük bir fizikçi olduğunu söyledi ve Yang Zhenning onu her gece götürdü. Weng Fan, İngilizce şiirini okumayı sever ve genellikle onları Çince'ye çevirmeyi seviyor. Sadece yurtdışında okumak içindir, bu yüzden sık sık şiiri değiştirmelerine yardımcı oldu. Mektubun ortasında, iki kişi karanlık ve sevilir ve genellikle şiirdedir.

>

Öncülük etmek

Erkeklerin öldüğü söylenir, Yang Zhenning zaten 82 yaşındayken, ancak DAI hayranını kovalamanın bir cesaretidir, sadece iyi bir eşiniz var ve iki kişi gizlice aşk hakkında konuşacak. Sonra ikisi evlendi, yang zhenning bu hissi çok muazzamdı. Weng Fanın tanrıya hediye olduğunu düşünüyordu, böylece bu yıl 82'de bu sürpriz yapabildiği için.

Ebeveyn Görünümü

Ancak, iki düğün Weng Fan'ın ebeveynleri hakkında bazı görüşler var. Ailesi sıradan küçük personel değil. Bu kitap tütsü, bazı kültürel miras var, bu yüzden bu şeye mümkün olduğunca bakmaya çalışabilirler. Ebeveynler, kızların kendilerini feda ediyor, Yang Zhenning'e bakıyorlar, ancak yetişkin olduğu için kızı uygulamalarını da destekliyorlar.

17 yıllık evlilik hayatı

Ancak, Weng hayranı, fedakarlık ettiğini hissetmedi, Yang Zhenning bu kelimeyi feda etmeyi kabul etmedi. Bunun çok tamamen evlilik olduğunu düşünüyorlar, herhangi bir ilgi ile sadece duygularla ilgili bir ilişki yok. Derinlikler nedeniyle, birlikte bir aile hayatı kurmak istiyorum; derinlikler nedeniyle, 54 yaşında 54 yaşındadır. Weng Fan on yıldan uzun bir süredir evliliğin tadını çıkardı, sakin ve sıcak hissetti ve hatta hemen görüşte olmasına izin verdi.

Şimdi bu iki tane zaten 17 yılda, bu 17 yıllık evlilik kolay değil, sonuçta, bağlanmak için çok fazla var. Uzun yıllar sonra, kayınpeder uzun zamandır Yang Zhenning'i aldı, ancak yaş ve kimlik arasındaki farklar nedeniyle birbirlerini de ilginçler. Yang Zhenning, "Bay Weng Weng" adını aradı ve ona "Profesör" diyorlar.

Dikkat çekici izin

Yang Zhenning bu yıl 98 yaşında olmuştur, ancak vücudu çok zor olmasına rağmen, insanlar hala daha tehlikelidir. O ve Weng Fan hayat ve ölümden kaçınmadı ve hazırlanmaya hazırdı, bir günlüğüne bir hediye olabilirsiniz. Yang Zhenning, Weng Fan'ın hatırlamasına izin verdi, bir zamanlar dünyayı geçtikten sonra, yine de onlarca yıl yaşayabilir, bu yüzden ona çok yalnız, o zaman ona katılıyorum. Sonra ona katılıyorum.

Mülk dağıtımı

Bununla birlikte, mülk dağıtımı hakkında bir medya raporu var, Yang Zhenning'in mülkü hepsi çocuklarına, yani çocuk ve ilk eşin du zengin, ama sadece Weng için bir evin başarısız olmasını sağlıyor. Bu yıllarda, aslında, Weng Fan bir şey almak zorunda değildi, ama aynı zamanda dış dünyaya 2 milyon dolar bağışladılar.

Bu nedenle, bazı insanlar, WA Fan'ın on yıldan fazla para ödediğini düşünüyor, büyük bir 54 yaşında bir erkek, para için değil, aşk için mi? Yang Zhenning'in ölmesini bekliyorum, o yalnız ve para yok, nasıl yaşayabilir? Aslında, Weng başarısız, erken dedi, parayla evlendiği, yaşadıkları evin çok sıradan olduğunu, dış dünyadan hoşlanmadığı, büyük bir konak gibi değil ve hayatları da daha yaygındır.

Duygulara sevgi haline gelmek

Wengfei dürüst, kendi hayranları, genç kızların, normal olan bilgiye ve yüksek statüye sahip erkekler için bazı hayranları olacak. Bununla birlikte, Yang Zhenning de Weng Fan'a duyguları vardı. İbadeti cevaplandığında, bu tür bir duygular yavaşça simetrik hale geldi. İbadetten, onlar sevişmişlerdi ve bilinçsizce bu adama aşıkladılar.

Yang zhenning olan Yang Zhenning'le evlenmiyor çünkü statüsüne ya da parasını değer veriyoruz, ancak iki yalnız kalp birbirini ısıtabilir. Weng Fan, birkaç insanın kendilerini anlayabilmesi için bağımsız bir kadındır. Ama Yang Zhenning farklı. Yaşlı olmasına rağmen, güvenilmez. İki insanın üç manzarası tutarlıdır. Hayatta sayısız konu var, bu yüzden bir araya geliyorlar.

Ben doğmadım, ben eskiyim, aynı dönemde yaşıyorlarsa, herkesin kıskandığı bir peri keşiş olacaklar. Ancak cesaret sahibi olmak iyidir, bir araya gelmenin cesareti var, laik gözlerle yüzleşecek cesaret var, dış dünyanın ne olursa olsun, yeterince mutluluğa sahipler.

Yaş bağlı değil

Yang Zhenning gibi, gençlik ve yaşın yapacak hiçbir şeyi yok, zihinsel durumla ilgilidir. İki insan evleniyor, en önemli şey, mutlu olmak, başka şeyler değil. Sadece iç kısmı takip edin, çok geç olmadığında, on yıldan fazla olmasına rağmen, bu sadece bir başlangıçtır.

Belki de Yang Zhenning öldükten sonra, dış dünyanın bu hissi söylediğinde, hala . Ancak iki kişi için, genç değiller, bir evlilik seç. Bu sebepten sonra bir pratiktir. Belki de bu duygu asla başkalarının desteğini alamaz, ancak 17 yılda birbirlerine eşlik edemez, yeterli.

|
To Top