Maotai% 20'den fazla düştü: Fon satışları hareket etmedi, fon müdürü ayrılmaya başladı ...

(Yaklaşık 2500 kelime tam metin, okuduktan 8 dakika sonra)

Metin / Zhi Tong Finansal

Bahar Festivali'nden sonra Hong Kong hisse senetlerinin "çekirdek varlıklarından sonra" bir dalga, kamu temelinin yeni kurucuları vererek derin bir yatırımcı eğitim sınıfı verilmeyen bir ipek koruması yoktur. Bahar Festivali'nden sonraki 9 ticaret günü içerisinde Guizhou Maotai, 2627 tarihinden itibaren 2000 tamsayılarının çevresine kadar düştü ve% 20'den fazla düştü.

2020'de, halka açık fonu, Grup Mavi çipli deniz kenarını yükseltti, aşırı gelirden, birçok net kırmızı fon yöneticisi bile "Çemberin dışında", sözde geri alınma noktası, fan grubu ile. Tatilden sonra, pazar ayarlandıkça, mavi çip düşüyor, Net Red Fon geri çekildi ve soğuk, itfa serbest bırakılmasına karşı karşıya kalıyor.

"Küçük Tatlı" için "Niu Bayan", sadece bir gecedir ve sadece büyük yaşam alanının çok teşvik edildiği söylenebilir.

Fon "Soğuk Dalga" ile karşılaştı mı?

İstatistikler, bu yıl ortaya çıkan yeni fonun, Ocak ve Şubat aylarında önemli ölçüde büyüdüğü, ancak "buz ve ateş" olduğunu göstermektedir.

Rüzgar verileri, Ocak ayında yayınlanan fonun yaklaşık 550 milyar iken, Şubat ayında Şubat ayında yeni bir fon oluşturulacak ortalama fon sayısı 2,472 milyar yuan olduğunu göstermiştir ve bu veriler Ocak ayında 4018 milyon idi. Şubat ayındaki ortalama bağış topluluğundan biri Şubat ayında sadece 2961 milyon yuan'dır, Ocak ayında Ocak 5,339 milyar yuan. Bahar festivali tatil faktörünü tıraş, tatilden sonra pazar ayarı yatırımcı duyguları için oldukça açık.

1 Mart'ta, "patlayıcı" değil, ilk 25 yeni fon girdi, bu yıl küçük bir fenomen.

Rüzgar verileri, 26 Şubat'tan itibaren, Çin ve Tai Xingcheng'in bir yıllık holding ve ulusal yaşam güvenliği ve diğer ürünlerin karışımı da dahil olmak üzere, bu yılki (farklı pay hesaplamaları) 12 fon bulunduğunu göstermektedir.

Buna ek olarak, Zhongjin Fengsheng Karışık, Füzyon Gem ETF Bağlantısı, Chang'an 3 Ay Haddeleme Tutucu Karışımı, Zhongjin Fenging, bu dört fonu, Abonelik son teslim tarihinden itibaren başlayamama, başarı verilmemesi.

Öte yandan, katı azaltma ürününden sonra aranmaya başlar. Rüzgar verileri, 26 Şubat'tan itibaren 26 Şubat, 56 "NC +" fonları bu yıl kuruldu ve yükseltilmiş ölçek yaklaşık 140 milyar yuan'dır ve geçen yılın aynı dönemine göre 4 kat arttı. Toplam "Solid-Gyne +" ürünlerinin toplamı, son yıllarda hızla gelişti, toplam ölçek 12.94.7 milyar yuan'a ulaştı.

Aynı zamanda özkaynak fonu soğuk olduğu gibi, fon yöneticisi de ayrılmaya başladı.

Rüzgar Veri İstatistikleri, 28 Şubat'tan itibaren, 28 Şubat'tan bu yana, Bo Time, Jiashi, Huatai Bo, Yinhua, Teda Hongli, Yinshan, vb dahil olmak üzere 34 finansman şirketini içeren 40 fon yöneticisi olmuştur.

"Yılın başında, Fon Müdürü ayrıldı, bir yandan, yıllık değerlendirme, düşük performansa sahip fon yöneticisi doldurulabilir ve bazı fon yöneticileri daha iyi bir yere, acele veya dönüşüm olabilir; Bu yılın şartları, ilk iki aydaki piyasa dalgalanmaları nispeten büyüktür. Ocak ayında yükselmiştir. Şubat ayında, bu aynı zamanda personel akışına yol açan bir pazar ortamıdır. "Yang Delong, baş ekonomisti, Qianhai açık kaynak fon, dedi Yang DeLong.

Sol Devam Fonu Yöneticisi'nde, tanınmış fon yöneticilerinin sıkıntısı yoktur ve bazı fon yöneticileri son performans gelirlerinden önce sıralandılar, ancak fon yöneticisi performansının birçok departmanı var.

"Fund Manager stokta olmayacak"?

Akış Yıldızının "Backhold Toplantısı" ile, beyin yok, anında idolün olumsuz siyah malzemelerin karşılaşması, "Beyin hasarı" farklı, "Beyin Hasarı" farklı, fon yöneticisinin "fanlar" daha "plastik toz" gibidir.

Fon Forumu olan Redemption ile birlikte, Fon Müdürü'nü kınadı ve hatta fon yöneticisi stoklarını verdi.

"Hepsi bu fonun iyi olduğunu söyledi, ama neden 20 günden fazla ya da kaybediyorum?"

"Ebeveynlerinizi kullanın, bu fonu satın aldı, şimdi şimdi çok fazla yeşillik var (-8.85). Yeni yıla geri dönmeme izin vermenin bir yolu var mı?"

"Sigorta ve Banka Aptalları satın almayacak, Fon Müdürünüz satın almaya cesaret ister misiniz? Asla gelecek hafta senin olmayacaksın!"

"XX şirketi bir gün batımı endüstrisi, neden bu fonu satın alıyorsunuz?"

Sözde "Cai Xunkun", Non'an Fon Müdürü Cai Chongsong ve Yifangda Fon Müdürü Zhang Kun'dur. Aralarında, Cai Chongsong'un uzun vadeli ağır depo yarı iletkenleri olan Zhang Kun'un uzun süreli ağır depo.

Bazı insanlar iç çeker, Zu'an'ın ağzını hala kokuyordu ve bu zamana kadar olan ağ kırmızı fon yöneticisinin yorumundan daha az.

Genç vakıf genellikle pazarın oynaklığı ile dalgalanır. Fon yükseldiğinde, IKUN, CAI yöneticisidir ve bir yemek ve sebze olacağı düşer.

İlk tükürük, piyasanın geri çağrısına devam ettiğinde, nihayet fon yöneticisi stoklarını öğretmeye başladım:

>

Geçen yıl fonun verilmesi de soğuktu.

Aslında, bu "öğretim stokunun" temeli tarafından Zhang Kun değil.

2019'un sonunda Guizhou Maotai 2 ay boyunca ayarlandı. "Tiantian Fonu" Yorum alanı, Zhang Kun'dan beyaz şaraptan ayrılmasını ve hisseleri ayarlamasını istemek için bir "dilekçe" var. Bununla birlikte, 2020'de Guizhou Maotai ile, Zhang Kun'un birçok fonu "net kırmızı dereceli" idi.

Belki de Zhang Kun hala Zhang Kun ve kovalayan ve düşme temelinin tekrar değiştiği.

Bu fon için ilk kez değil.

2020'nin başında, pazarın eşliğinde fon neredeyse donduruldu.

29 Mart 2020'de "Şube Çin" raporuna göre:

"Mart ayından bu yana, işe alım süresini uzattı ve yükseltilmesi gereken üç fon ilanı var. Pazarın genel durumundan, Mart ayındaki fon ihraç ettiği, yüzde 50'den fazla Stok fonu% 78 oranında azalır.

Pazar ortamı bu fenomenin en büyük eli haline geldi. Mart ayının başlarında, bir hisse senedi keskin bir şekilde düşmedi. Piyasa hala 10 "Sunbound'dan daha fazla" üretebilir; ortada, küresel borsa durgunlaşıyor, fon yayınlanan piyasa da ciddi şekilde etkilendi. 28 Mart'ta sadece iki Tianhong fonu, aynı gün Mart ayının ikinci yarısında satıldı. "

2020 Nisan ayından bu yana, Şangay Kompozit Endeksi 1 aydan uzun bir süredir yüklendi. 2021'in başında, 2021'in başlarında 3.700 puan, beş yıllık bir yüksekliğe göre belirtildi.

27 Şubat'ta Wu Junfeng, Qing ve Bahar yatırım direktörü Yatırımcı Borsası Toplantısı'ndaki görüşü paylaşıyor:

"Bu yıl kesinlikle bir ayı pazarı değil. Ayı pazarı iki koşuldur: ilk olarak, ekonomik temel tamamen aşağı. İkincisi, likidite önemli daralma. İki koşul yoksa, bir dalgalanma. Son zamanlarda, birçok düştü, bir dalgalanmadır. Dalgalandığından, normal olan bir yeniden yapılanmanın etkilenmesi gerektiği için normaldir. "

Son zamanlarda, bir fon müdürü "yatırımcılara bir mektup" yazdı: "Bu hoşnutsuzluk ve belirsizlikten korkuyor, ama duygusal bir faktörümüz var, yatırımın ne olduğunu düşünüyoruz? Yatırımın özü ekonominin gelişimidir. Güçlü tokluk Çin'in ekonomisinin, Çin'in sermaye piyasasının uzun vadeli iyi gelişim eğilimlerini değiştirmediği doğrulandı. Geliştirme eğilimlerini görürseniz, yatırımcıların kendi yatırım zihniyetlerini yönetmesi gerekir. Bunu yapmak zorsa, en azından bir sürdürebiliriz. Uzun süreli yatırımın zihniyeti. Yatırım uzun vadeli değerlendirme boyutlarına dahil edilirse, kısa süreli piyasa dalgalanmalarının operasyondaki etkisinin bu önemli olmayabileceğini görecektir. "

Piyasa dalgalandığında, sadece inançla ilgili değil, ancak nispeten uzun vadeli faydalar olabilir.

Uzun vadeli bir yatırım olarak kullanılabilecek bazı finansal hikayeler var: 2009 yılında Yinhua'da 85.000 yuan satın alan bir yatırımcı, çünkü bu yıl 10 Şubat'tan itibaren uzun süredir çalışma yoktur, hesap verimi 1544.440 %, 13.128 milyon yuan. Ve daha önce, bir dişi yatırımcı, 2003 yılında kadane büyümesini satın almak için 47.000 yuan kullandı ve bonus ve yeniden yatırımı seçti. 20020 itibariyle 1.370.000 Yuan'ı aşan hesapların hesap bakiyesi, 1,3 milyon yuan'dan fazla kazanç.

90'dan sonra, yeni pırasalar sadece fonu satın almaya hazırlandı ve pazarın zehiriyle karşılaştı. Nasıl para kazanabilirim?

Sadakat Fonu, müşteri verilerinin bir analizini yapmış, hangi müşterilerin en iyi yatırımlara yatırım yaptığını görmek ister ve sonuçlar aşağıdaki üç kategoridir:

1. Müşteri öldü, ancak zenginlik bilgilendirilmiyor;

2, müşteri öldü, potansiyel mirasçılar mülk için rekabet etmek için dava ile savaşarak, hesaba uzun süredir.

3, müşteri bir hesabı olduğunu unuttu ve uzun süre giriş yapmamış.

Yatırım danışmanlığı, iş işbirliği, bizimle iletişime geçin:

|
To Top