Avustralya keşif makinesi hassas bir deniz alanında görünür, gerektiğinde bir hamamböceği maymunu vurabilir mi?

Yazar: Studio Siyasal Komiser Xiao Wu Öğrencileri Nanhai Stratejik durumuna göre, Avustralya Hava Kuvvetleri 1 P-8A Anti-denizaltı (7CF9D4) Doğu Çin Deniz Domain Anti-Division'a girdi. Bu, makinenin Avustralya'dan Avustralya'dan Okinawa El Sanatına, daha fazla gözlemlenmesi gereken ilk eylemdir.

Sadece 50.000 askeri ekiple olan bir ülke olarak, Avustralya'nın keşif makinesinin Çin ülkesinin kapısına uçtu ve insanların iyi olmadığı, analiz ettiği söyleniyor, bunun çerçevedeki Çin'deki askeri baskıyı güçlendirmek olduğu söyleniyor. ABD-Japonya-Avustralya'nın. Daha önce, Avustralya ayrıca Tayvan'ın "saldırganlığını" anakaradan yardım etmek zorunda kaldığı halka açıkça vardı. Çin ve Macao ilişkilerinin son zamanlarda olukta olduğu düşünüldüğünde, Avustralya keşif makinesini vurabilir, tavuk maymunlarını öldürebilir misin? Kiriş palyaço atlama, vurduğundan emin olun, sadece iyi bir zaman noktası seçmeniz gerekir. Bu haber, Avustralya keşif makinesinin belirli bir yerini belirlemedi ve keşif makinesinin keşif mesafesinin uzak olduğu göz önüne alındığında, Doğu Çin Denizi'ndeki Çin'in Hava Savunma Tanımlama Alanına girip çıkmadı. Avustralya askeri makinesinin tek bir etkisidir, daha sonra çok uzakta olması, çoğunlukla Çin'e bir sinyal bırakması. Ama hatta, bu tür Avustralya'nın bu tür atlama ışını ile vicdansız olması imkansız. Gerektiğinde vurmak gerekir. Sonuçta, Avustralya'nın Tayvan'daki provokasyonu, Güney Çin denizinin provokasyonu artık iki kez değil ve Avustralya'nın Çin'e siyasi düşmanı, o zaman verimini yapamayacağından, sağdaki mukavemeti güçlendirmek gereklidir. Zaman bir keşif makinesine çarptı, doğal olarak kibiriyle mücadele edebilir.

Kesinlikle dışarı çıkmıyor ve çevresindeki denizde kontrol güçlendirilmelidir. Hepimizin bildiği gibi, Çin'in çevresindeki sulardaki durum çok dengesizdir, genellikle bir kabak bastırır, ancak Nanhai'deki bazı adalarda hava savunma tesislerinin inşası gibi spesifik kontrol yeteneklerinde güçlendirilmiş olmasına rağmen, bir hava savunma füzesi dağıtımı, Ancak şu anda hala yeterli değil ve hegemonizm başkanlığındaki kurt kaplan leoparı hala sık görülüyor ve Çin kaplanı. Bu bağlamda, en temel izleme yapılır ve ölçülme etkilidir, ancak aynı zamanda tekrar güçlenmelidir ve farklı şekilde alınmalıdır. Özellikle Avustralya gibi hegemonik köpek bacakları, öğretme fırsatını yakaladı ve kaçınılmaz olarak tavuk maymunlarını öldürme rolünü oynayacaksınız, böylece diğer ülkeler dersleri öğrenebilir, artık Çin'e neden olmamak için hiçbir nedeni yok. Çin'in kulağı döner temiz.

Avustralya'ya karşı mücadele hala basınçlandırılmalı, bu adam temel olarak kaydedilmedi. Başlangıçta, Çin ve Macao ilişkilerinin, bir iş yapmanın yanı sıra, parazit edilmeyen, ancak maalesef ABD ustasını, sık sık, Çin siyasetini, Çin siyasi zehirini, sonsuz provokasyona, nöbet, sonra lütfen Görmek için biraz renk vermeyin, işe yaramamalıdır. Çin'in kararlı bir önlem aldıktan sonra, Avustralya'yı incitmek, Çin ile diyalog yapmak istiyor ve defalarca reddedildi, şüphesiz, Avustralya'nın hataları için özür dilemesi gerekiyor, bu da sadece anlamak mümkün, ancak Avustralya sadece kibirli, sadece kibirli Dizeyi değiştirmeyi reddediyor, ancak sonunda ölmek istiyor, bu değil, bu değil, keşif makinesinin hepsi gönderiliyor, o zaman bu adam açıkça kaydedilmedi, hegemonizmle birlikte, Çin'e karşı mücadele edilmiyor, bu yüzden basınçlandırılması gerekiyor. Avustralya grevi ve daha acı verici hale getirir.

Çin'in yükselişinin büyük yolculuğunda, her türlü tıkanmanın çaldığı, eylemin kesintiye uğramadığı, nedenin karmaşık olmadığı, yani Çin'i göremiyorlar. Bu ne kadar ki, Çin o kadar çok çalışacak, kendilerine canlandırmak için gerçek büyük ülkeyi elde etmek için, köpeklerin gözlerinin ne olduğunu bilmelerini sağlayın? Son olarak, Avustralya'yı tavsiye etmek gerekir, iyi görünmek, bir lezzet bir köpek bacak olarak Hegemony'yi takip eder, bir arızadır ve gelecekteki köpek bacaklarında dikkatli olun.
|
To Top