Arabadaki kör tarih arasındaki ilişki 3 yıla mahkum edildi ve suç işlememeyi tercih ederdi ve temyiz serbest bırakıldıktan sonra açık.

88 yılda, kayıp küçük hayaller, mutlu bir aile hakkında düşünmediğini beklemiyordu. Hoş bir kör bir tarih olmayı beklemiyordum, ama kendimi 3 yıl hapis cezasına çarptırdım.

Xiaoxuan'ın açıklamasından, Xiaomi, Mart 1988'de doğan Tangshan City, Hebei eyaleti olan Yinan ilçesinde bir kişidir. 2008 yılında emekli olduktan sonra ilk kez yerel bir şirkette çalışıyordu. Dönem boyunca, aynı zamanda aşktan bahsetti, ama sonudan bahsetti. . Daha sonra, XiaOyun Henan'da bir Henan birimine girdi. Hızlı, yılın küçük tanrısı, acil olarak evlenebileceğimi ve erken doğmuş olmasını ve hayatımı tamamlayamayacağımı umuyorum.

2018 yılının başında, Xiaoxie şebekeyi ve Weinan ilçesindeki bir weddler patronunu geçti (bir kez hırsızlığa, tecavüz suçuna mahkum edildi). 2018 Bahar Festivali'ndeki tatil tatilinde, Xiaomao Hebei'ye döndü. 21 Şubat 2018'de (ilk ayın altıncı günü), Xiaomou, 188 Yuan Evlilik Ücretini Kırmızı Zarf aracılığıyla gönderdi ve evlilik patronu, ertesi gün (ilk günün ilk günü) xiaoxi dedi ki Wang Ying (takma adlandırma) çok iyi adlandırılan bir kız var, evliliğe gitsin.

15:30, 22 Şubat 2018'de, Xiaoxi evliliğe koştu, Wang Ying (25 yaşında). Bu sefer, toplantı küçük çok memnun oldu ve Wang Yingtun Wang, "" olarak adlandırılıyor, Xiao Yan, göreceli bir ilişki olduğunu düşündü. Sonuç olarak, Wang Ying, "" adlı akrabaların bir tür olduğunu reddetti. göreceli. Arama.

Wang Ying ile buluştuktan sonra, birbirlerinden çok memnun kaldı. O gecenin saat 8'de, Xiao Yan, Yinan İlçesinin Beihe Nehri'ne sohbet etmek için Wang Ying'i aldı ve iki kişi çok spekülatif sohbet etti. Toplantı hissi var gece ve o gece araba üzerinde bir ilişki var. Xiaoshan, Wang Ying'i evliliğe geri gönderdikten sonra ve transferi Wang Ying 500 Yuan'a geçti.

Eve döndüğümde, baharımın geldiğini sanıyordum. Sonuç olarak, Wang'dan bir arama aldım. Wang Ying ile seks yapıp yapamayacağımı sordum. Bir çocuğun onaylandıktan sonra 50.000 yuan almasına izin verdi. Tazminat Wang Ying. Xiaoxi, bunun tecavüz olmadığını vurguladı ve Wang Ying'in tüm süreçte gönüllü olduğunu vurguladı. Wang, Xiaoxi'yi evliliğe yapmak için konuyu doğrudan dile getirdi.

Evliliğe geldikten sonra Wang, onu Wang Ying'in ikametgahına götürdü ve Wang Ying'in kapüşonlu tutumuna yönelik tutumunu aldı ve performansı onunla ilgilenmek için çok isteksiz. Wang, Xiaomi'yi arayacak ve bir kez xiaomang'ı soracak. Yine, ilişkinin iki insanın gönüllü olarak olduğunu vurguladı, ancak Wang, Wang Ying'i telafi etmek için 50.000 yuan olduğunu ısrar etti. Wang, paramız olmadığını söyledi, Wang hemen 30.000'i değiştirdi.

23 Şubat 2018 sabahı saat 8'de, Xiaomun Wang Ying'e temas etti. Wang Ying, öğleden önce 20.000 adet çıkardığını ve Xiaoyan'ın Wang Ying'i sorduğunu söyledi. 20.000 yuan değil. Tamamen çözülecek. Wang Ying, bunun bu kadar basit olmadığını, Xiao Yan'ın Wang Ying'in Wang Ying tarafından reddedilmesini reddetmesini istiyor. Sonuç olarak, eve geldim, bir erkekle Wang'ı gördüm ve bir kadın kendisine geldi, Wang Ying'i telafi etmek için 30.000 yuan almasına izin verdi, Xiaomi para miktarı hakkında bir soru koydu, neden sabah Wang Ying'in söyledi. Şimdi 20.000 nasıl değişeceğini? 30.000'dir, bu açık bir gasp değil mi? Wang, doğrudan 30.000 yuan çıkarmazsanız, o zaman sadece alarmı seçebiliriz ve sonra wang başlığın evini bırakabiliriz.

Kalan kurtulduktan sonra, küçük aradığını aramak zorunda değildim. Bundan sonra, Samansamlı Li olduğunu iddia eden bir kişi bir başlık ve ailesine temas etti. Bu konuyu çözmek için bizimle iletişime geçmesine izin vermek için wang. Sonuç olarak, başlık ve ailesi daha önce 10.000 yuandan daha fazla Wang verecek ve Sonra. Mesele bitti ve sonuç 1 Mart 2018 tarihinde, yerel polis, 10 günden fazla birden fazla, evlerin cezai olarak gözaltına alınmasıyla tutuklandı.

1 Haziran 2018'de, Halkın Weinan County'nin üveycatı, tecavüz suçuyla bir kamu kovuşturması yaptı ve çete tecavüzünün ilk derece yargısı kuruldu. Cezaevinde, Xiaoshan temyiz başvurusu, 26 Şubat 2019, Tangshan'ı kabul etmedi Orta seviye Halk Mahkemesi İkinci Duruşma, temyiz başvurusunda bulundu ve orijinal yargıyı sürdürüyor.

İkinci derece temyiz başvurusunda bulunsa da, Xiaomi masum olduğundan ısrar etti ve hapishanede mahkum edilme şansı vardı. Xiao Zhu'un suçlu olduğu sürece, onu azaltabilir, onu azaltabilir, ona geri dönme konusunda ısrar etti.

Bu yıl 28 Şubat'ta, Xiaoxi piyasaya sürüldü, ardından Xiao Lao'yu, masum olana kadar temyiz etmek için yola çıkacaktı. Hebei Eyaleti Kıdemli Halk Mahkemesi kabul edildi ve Deneme Denetimi Süreci başlatıldı.

Xiaoxi, hapsedilmeden önce bir itfaiyeci olduğunu ve bundan sonra tamamen bittiğini söyledi, dileği topluma bir itfaiyeci olarak geri dönmeye devam etmektir.

|
To Top