Hunan "İl Birimi" Wechat Grubu Uygunsuz Bilgi Olayı'na cevap verdi

16 Temmuz'da, Hunan Eyaleti Halk Hükümeti Genel Ofisi Genel Ofisi Disiplin Denetim Komisyonu, Kızıl Niş aracılığıyla "Hunan Eyaleti Varlık Sistemi Teknik Destek Grubu" nun uygunsuz bilgilerine yanıt verdi.

15 Temmuz sabahı, Hunan İl Halk Hükümeti Genel Ofisi Genel Ofisi Servis Merkezi'nin bir çalışanı olan Hu Moumou, sorumlu kişiden sorumlu ofisine WeChat sinyalinin çalındığını söyledi. ve 10: 02, 10: 03'te 14., 14. sırada. 10:07 "Hunan İl Birimi'nin Varlık Sistemi Teknik Destek Grubu" dahil 3 WeChat grubuna uygunsuz bilgi gönderdi.

Raporu aldıktan sonra, ilk kez yer alan bölümün disiplin denetim departmanı. Hu Moumou şu anda polisi aradı ve Kamu Güvenliği Departmanı soruşturuyor. Departman, Kamu Güvenliği Departmanının soruşturmasının sonuçlarını ele alacak ve bunu zamanında topluma duyuracak.

Önceden rapor edildi > >

15 Temmuz'da bir Wechat sohbet ekran görüntüsü dikkat çekti. "İl Hükümeti Ofisi" nin grup üyesi olan "Hunan Eyaleti Varlık Sisteminin Teknik Destek Grubu" adlı bir Wechat grubunda 3 bilgi gönderdi: "Kocanız dışarı çıktı mı? "

İnternette dolaşan Wechat sohbetinin ekran görüntüleri

Aynı gün, Pekin Jiuqi Software Co., Ltd. (bundan sonra Jiuqi yazılımı olarak anılacaktır) Hunan Şubesi, ilgili Wechat grubunun şirket tarafından kurulduğunu ve WeChat grubunun virüs tarafından işgal edildiğini söyledi. ahlaksız bilgilere yol açar.

16 Temmuz'da Jiuki'nin yazılımı, resmi web sitesinde, şirketin Hunan şubesinden sorumlu kişi tarafından onaylandığını ve bu konuda herhangi bir medya çağrısı almamış veya herhangi bir açıklama yapmamış bir duyuru yayınladı; aynı zamanda , Şirket herhangi birine yetkili herhangi bir yetkiye izin vermedi. Şirket adına olan kişiler bu konuda herhangi bir medya tarafından görüşülmüştür. Hunan şubesinin çalışanları şüpheli bir medya çağrısı aldı. Diğer tarafın WeChat grubunun durumunu bilip bilmediğini sorgulayarak çalışan, çalışan gerçek durumu bilmediklerini açıkça belirtti ve özel durumunu bilgilendirdi. Diğer taraf resmi sürüm bilgilerine dayanıyordu. Wechat grubu "virüs istilası" gibi bilgilerdi.

Jiuqi'nin yazılımı, "Hunan İl Birimleri Varlık Sistemi Teknik Destek Grubu Teknik Destek Grubu" nun, Hunan Eyaletinin il birimlerinin varlık yönetim sisteminin işletilmesi için teknik hizmetler sağlamak için teknik bir destek grubu olduğunu söyledi. WeChat Group'taki şirket dışı çalışanların açıklamalarının şirketle hiçbir ilgisi yoktur. İlgili makamların sonuçlarını araştırmak ve doğrulamak için özel durum önerilmektedir.

(Kaynak: Jingchu.com, Kırmızı Net Moment, Surging Haberleri)

Fark etme! Birçok yerde duyuruldu: süspansiyon, geçici kapanma
önceki
Çitlerin kırık 3 bölümünün 15.000 yuan'dan fazla, daha fazla maruz kalma iddia edildi!
Sonraki
Hunan, WeChat Group'un Uygun olmayan bilgi olayı bildirdi: Disiplin Denetimi Polisi Soruşturmaya katılmış
40 milyondan fazla yüksek hızlı demiryolu istasyonu yatırımlar yıllardır mı tamamlandı? Resmi: Kayıp ciddi ise
Garip bir ekspres aldıktan sonra, 340.000 yuan tarafından aldatıldı!
Turistlere uyuşturucu sattığı için bir rehber vaaz? Resmi Yanıt
Çok popüler! Kızlar baş aşağı babalar tarafından kınanır! Netizenler kızgın ...
Kadın, Master Bao'nun hamur işinde siyah saç yemeyi, müşteri hizmetlerinin yanıtını söyledi
Bund'ın penceresindeki ve pencere masasındaki turistler için bir "çöp kutusu"? Sanitasyon İşçileri: Bu küçük! Netizenlerin gürültülü var
Teyze, kadın yolcunun oğlunu metroda gizlice gizlediğinden ve diğer tarafı kırdığından şüpheleniyor mu? Polis müdahalesi
İki kadın soğuk cilde zehirden öldü. Resmi bildirim
Kızı, kaçırıldığını söyleyen bir video yayınladı ve "Kaçıran" 5 milyon yuan'a mal oldu! Arkasında başka bir gizem daha var ...
Üniversite öğrencileri kararlaştırıldıktan sonra, hala cinsel ilişkiler için gözaltına alınıyorlar. Henan Polisi cevap verdi: Yasa ve düzenlemelere göre
Polis Raporu: Birçok kadın çapa tutuklandı
To Top