İki kadın soğuk cilde zehirden öldü. Resmi bildirim

Son zamanlarda, "Yongcheng, Henan Eyaleti'nde iki kadın, soğuk cilt yedikten sonra zehirlendi ve 1 yaralanmayı öldürdü. Olaydan sonra Liangpi Liangpi'nin satışını yasaklamaya başladı. Haberler netizenler arasında ısıtmalı tartışmaya neden oldu.

14 Temmuz'da Yongcheng Piyasası Denetimi ve Yönetim Bürosu personeli, zehirlenme olayı olduğunu doğruladı, ancak yaralılar net değildi. 15 Temmuz akşamı, Yongcheng Halk Hükümeti ofisi, Yongcheng Şehrindeki tüm Liangpi mağazalarının normal olarak açık olduğunu belirten bir bildirim yayınladı. Kamu güvenlik organları ilgili konularda soruşturma altında.

Soğuk cilt yedikten sonra soğuk cilt yedikten sonra zehirlendiği söylentisi Belediye Denetimi Bürosu: Gerçekten de kamu güvenliği dahil edildi

Muhabir, yukarıda belirtilen ağ raporlarının 10 Temmuz'da ortaya çıktığından şüphelenildiğini ve daha sonra yayılmaya devam ettiğini fark etti.

Şüpheli görünen en eski ekran görüntüsü

14 Temmuz'da öğlen, muhabir bir dizi yerel restorandan Yongcheng'in satışları durdurmak için Liangpi'nin geçici olarak kaldırılmasını gerektirdiğini öğrendi. Satışların nedenini bekleyin. Liangpi, mağazada üretilen veya üretilen dükkan kısıtlamıyor satış.

Geçici süspansiyon nedenlerine gelince, bazı esnaflar "belirsiz" olduğunu iddia ettiler; bazı dükkan sahipleri, bazı insanların çok uzun, korunmamış ve bir şey olduğunu toptan toptan Liangpi depolamasını duyduğumu duyurdu.

14 Temmuz'da Yongcheng Piyasası Denetimi ve Yönetim Bürosu personeli, zehirlenme olayı olduğunu doğruladı, ancak yaralılar net değildi. Büro, şehirdeki Liangpi işletmelerinin rastgele bir incelemesini gerçekleştirdi. Personel, yerel kamu güvenliğinin dahil olduğunu söyledi.

15 Temmuz sabahı muhabir Yongcheng Belediye Hükümeti ile temasa geçti. Telefona cevap veren personel gazetecilere verdiği demeçte, son iki gün içinde birçok insanın zehirlenme olayını sormaya çağırdığını söyledi. Liangpi'nin şehirde depolandığı haberi ile ilgili olarak, bazı insanlar da sormaya çağırdı. Bunun doğru olmadığını düşündü. Dün gece (14.) Liangpi'yi yedi.

Kişinin aile üyesi: 1 kişi öldü, 1 kişi hala kurtarıldı İkisi pirinç mayası zehirlenmesidir

15 Temmuz'da, kişinin bir aile üyesi gazetecilere verdiği demeçte, göreceli Xiaolan'ın (takma ad) ve Xiao Lan'ın teyzesinin 3 Temmuz'da satın alındığını söyledi.

Ertesi sabah, Xiaolan Teyze bir sorunla hastaneye gönderildi ve Xiao Lan geceleri rahatsız oldu. Hastaneye yatıştan sonra, Xiaolan Teyze maalesef hala öldü. Xiao Lan yoğun bakım ünitesinde hala tedavi altındaydı ve durum iyimser değildi. Doktor ailesine ikisinin pirinç maya asidinin zehirlendiğini açıkladı.

Xiao Lan'ın Test Raporu (görüşmecinin resminde)

Resmi Rapor: Liangpi mağazaları normal olarak açıktır İlgili konular soruşturma altında

15 Temmuz akşamı, Yongcheng Halk Hükümeti ofisi olaya bir bildirim yayınladı:

Son zamanlarda internet şunları söyledi: "Yongcheng'deki iki kadın Liangpi'deki zehirli ölümü yiyor" ve "Şehirdeki Liangpi mağazaları ele geçirildi ve şimdilik satılmayacak."

Duruma yanıt olarak, Piyasa Denetim Departmanı derhal ilgili Liangpi Mağazasını araştırdı. Anormal bir durum bulunamadı ve Yongcheng Şehrindeki tüm Liangpi mağazaları normalde açıktı. Kamu güvenlik organları ilgili konularda soruşturma altında.

Netizenler arasında ısıtmalı tartışma Bazı netizenler bu haberi okuduktan sonra elimdeki soğuk cildin kokulu olmadığını söyledi.

Bazı netizenler, Liangpi ishalini yeme koşullarına sahip olduklarını söyledi Büyücülük

Liangpi mağazasını da açan netizenler, Liangpi'nin biraz kötüleştiği sürece tadabileceğini söyledi. Buzdolabına konulsa bile aynı gün satılmalıdır, kötü olacak.

Sıcak hava
Yiyeceklerin bozulması kolaydır
Herkes diyet güvenliğine dikkat etmelidir!
(Kaynak: Pekin Youth Daily, Journal of News, Polar News, Tide News, Yongcheng Halk Devlet Ofisi)
Teyze, kadın yolcunun oğlunu metroda gizlice gizlediğinden ve diğer tarafı kırdığından şüpheleniyor mu? Polis müdahalesi
önceki
Kızı, kaçırıldığını söyleyen bir video yayınladı ve "Kaçıran" 5 milyon yuan'a mal oldu! Arkasında başka bir gizem daha var ...
Sonraki
Üniversite öğrencileri kararlaştırıldıktan sonra, hala cinsel ilişkiler için gözaltına alınıyorlar. Henan Polisi cevap verdi: Yasa ve düzenlemelere göre
Polis Raporu: Birçok kadın çapa tutuklandı
Görüntüleme Kılavuzu Sergi Hong Kong Kitap Fuarı Tekrarlanan Sergi, "Tong Laiyue Young Okuma" ünlü bir usta ile
Hassas cilt nasıl bakılır? Profesör Yang Bin size ortak cilt bakımı duygusu öğretiyor!
Guangzhou Güzel Sanatlar Akademisi Sanat Müzesi'nde açılan "Olağanüstü İtalyan Tasarımı" sergisi
Uluslararası Erkekler Basketbol Davet Turnuvası'nın Ağustos, Heyuan, İran, Filipinler, Lübnan Senegal yarışmaya katıldı
Zhou Zhou bir drama var "Peacock": Yang Liping Plays Peacock Nirvana
Nadir Master'ın işi! Haipai Heykel Sanat ve El Sanatları Butik Turu Guangzhou'nun İlk Durdurması Açılış
Haipai ve Nanpai'nin ilk "diyalogu": Guangzhou'ya odaklanmış 240 parça heykel ustası
Liangshan Van, Jin Shajiang'ı devirdi ve ölülerin ve yaralı aile üyeleri konuştu! Cenaze masrafları için tıbbi masraflar için zordur
Lushan Scenic bölgesindeki yaşlılar, basamaklara sıçrayan su ile sürüldü! Yerel özür, ilgili tüccarların para cezasına çarptırıldığını söyledi
Ülke tek! "China Tide oyun sermayesi" başlığı Dongguan düşen çiçekler | Dongguan bir hafta
To Top