Hunan, WeChat Group'un Uygun olmayan bilgi olayı bildirdi: Disiplin Denetimi Polisi Soruşturmaya katılmış

15 Temmuz sabahı, internette bir Wechat sohbet ekran görüntüsü dolaşarak dikkat çekti. Ekran görüntüsü, "İl Hükümeti Ofisi" ndeki bir kişinin 3 uygunsuz bilgi yayınladığını göstermektedir.

16 Temmuz'da, Hunan İl Halk Hükümeti Genel Ofisi Genel Ofisi Disiplin Denetim Komisyonu, Kızıl Nit aracılığıyla "Hunan Eyaleti Varlık Sisteminin Teknik Destek Grubu" nun uygunsuz bilgilerine yanıt verdi. Tam metin aşağıdaki gibi:

15 Temmuz sabahı, Hunan İl Halk Hükümeti Genel Ofisi Genel Ofisi Servis Merkezi'nin bir çalışanı olan Hu Moumou, sorumlu kişiden sorumlu ofisine WeChat sinyalinin çalındığını söyledi. ve 10: 02, 10: 03'te 14., 14. sırada. 10:07 "Hunan İl Birimi'nin Varlık Sistemi Teknik Destek Grubu" dahil 3 WeChat grubuna uygunsuz bilgi gönderdi.

Raporu aldıktan sonra, ilk kez yer alan bölümün disiplin denetim departmanı. Hu Moumou şu anda polisi aradı ve Kamu Güvenliği Departmanı soruşturuyor. Departman, Kamu Güvenliği Departmanının soruşturmasının sonuçlarını ele alacak ve bunu zamanında topluma duyuracak.

Önceki raporlar:

South State Morning Post'a göre, 15 Temmuz sabahı, internette bir Wechat sohbet ekran görüntüsü dolaşarak dikkat çekti.

Ekran görüntüsü saat 10.7'de "İl Hükümeti Ofisi" nden bir kişinin üç uygunsuz bilgi gönderdiğini gösteriyor: "Kocanız dışarı çıktı mı?"

Daha sonra, "İl Denetim Ofisi Zhao Moumou"@"İl Hükümet Ofisi" ni hatırlatan bir kişiye: "Yanlış mı?"

15: 40'da, South State Morning Post'tan bir muhabir, Pekin Jiuqi Software Co., Ltd. Hunan Şubesi'nden sorumlu kişi Bay Xu ile temasa geçti. bir şirket personeli. Wechat grubu, 14 Temmuz akşamı virüs istilasına maruz kaldı ve bu da grupta uygunsuz bilgilere yol açtı. 15'in sabahı konuyu biliyordu ve polisi ve kamu güvenlik departmanını polise çağırdı. İlgili departmanlar soruşturma ve idare ediyordu.

16 Temmuz'da Jiuqi'nin yazılım web sitesi bir duyuru yayınladı:

Şirketin Hunan şubesi sorumlu kişi tarafından herhangi bir medya çağrısı almadığı veya bu konuda herhangi bir açıklama yapmadığı doğrulandı. Aynı zamanda, şirket kimseye herhangi bir medya görüşmesini kabul etme yetkisi vermedi. şirket.

Hunan şubesinin çalışanları şüpheli bir medya çağrısı aldı. Diğer tarafın WeChat grubu durumuna sorup sormadığı sorusu ile ilgili olarak, çalışan gerçek durumu bilmediklerini ve diğer tarafın özel bilgilerini bilgilendirdiklerini açıkça belirtti. "virüs istilası" ve diğer bilgiler.

(Kaynak: Kırmızı Net, Jiupai Haberleri)

Çitlerin kırık 3 bölümünün 15.000 yuan'dan fazla, daha fazla maruz kalma iddia edildi!
önceki
40 milyondan fazla yüksek hızlı demiryolu istasyonu yatırımlar yıllardır mı tamamlandı? Resmi: Kayıp ciddi ise
Sonraki
Garip bir ekspres aldıktan sonra, 340.000 yuan tarafından aldatıldı!
Turistlere uyuşturucu sattığı için bir rehber vaaz? Resmi Yanıt
Çok popüler! Kızlar baş aşağı babalar tarafından kınanır! Netizenler kızgın ...
Kadın, Master Bao'nun hamur işinde siyah saç yemeyi, müşteri hizmetlerinin yanıtını söyledi
Bund'ın penceresindeki ve pencere masasındaki turistler için bir "çöp kutusu"? Sanitasyon İşçileri: Bu küçük! Netizenlerin gürültülü var
Teyze, kadın yolcunun oğlunu metroda gizlice gizlediğinden ve diğer tarafı kırdığından şüpheleniyor mu? Polis müdahalesi
İki kadın soğuk cilde zehirden öldü. Resmi bildirim
Kızı, kaçırıldığını söyleyen bir video yayınladı ve "Kaçıran" 5 milyon yuan'a mal oldu! Arkasında başka bir gizem daha var ...
Üniversite öğrencileri kararlaştırıldıktan sonra, hala cinsel ilişkiler için gözaltına alınıyorlar. Henan Polisi cevap verdi: Yasa ve düzenlemelere göre
Polis Raporu: Birçok kadın çapa tutuklandı
Görüntüleme Kılavuzu Sergi Hong Kong Kitap Fuarı Tekrarlanan Sergi, "Tong Laiyue Young Okuma" ünlü bir usta ile
Hassas cilt nasıl bakılır? Profesör Yang Bin size ortak cilt bakımı duygusu öğretiyor!
To Top