Polis Raporu: Birçok kadın çapa tutuklandı

Son günlerde
Luzhou'da Dingyuan Polisi, Anhui
6 Telekomünikasyon Sahtekarlığı Dens
41 kişi
Bu çete sahtekarlığı adımları açık
Aslında dişi çapayı şart koş
4 ila 5 gün içinde
Kurbanla "Aşık Aşk"

"Canım, bir aileniz olduğunu biliyorum ve ailenizi sökmeyeceğim. Sadece seni kutsayacağım. Değerlendirme geçtiğinde, şehrinize geleceğim, yakınınızdaki bir ev kiralayacağım ve sonra sen Zaman geçirin, evime gel ve akşam yemeği için evime gel. Birlikte sohbet edelim ...

Gerçekten naziktim ve çok sevdiğim kişi için savaşacağımı düşündüm, ama sonuç benim arzulu düşüncemdi.

O zaman, her gün sizin için yemek yapabilirim. Tatilden sonra dışarı çıkıp filmleri ve benzerlerini izlemek için birlikte alışverişe gidebilirim. Böyle güzel bir hayat gerçekten her zaman istediğim şey ve her zaman hayatı hayal ettim! "

Böyle tatlı sözlerle karşılaştı
Sen sersemlemezsin
Cebinizde cüzdan
Hala kontrol edebilir misin?
Tek dişi çapayı bilin
Isıtılması için sıcak duygular istemek için her gün soğuk algınlığı

Bu yılın Haziran ayında, Dingyuan County'de yaşayan Bay Geng, internette bekar kadın netizen Xiao Liu ile bir araya geldi. İlk tanıştığında, Xiao Liu bir evcil hayvan dükkanında çalıştı, her gün iş ve yaşamda Bay Geng ile paylaştı ve zaman zaman iş baskısının yüksek olduğunu ve işi değiştirmek istediğini açıkladı.

Xiao Liu hevesli olduğu için, ikisi çok mutluydu ve duyguları hızla ısındı. 3 gün sonra Bay Geng ve Xiao Liu bir ilişki belirlediler. Bu dönemde Xiao Liu da Bay Geng'e fotoğraf ve ses gönderdi. Xiao Liu, Bay Geng'e bir ağ platformunda bir çapa olduğunu ve arka arkaya üç oyun için PK yapması gerektiğini söyledi. Kazanırsanız, denetimli serbestlik süresi boyunca sorunsuz bir şekilde aktarabilirsiniz.

"Canım, şimdi son PK'ım var. Bu PK benim için bir yaşam ve ölüm bürosu. Kazandıktan sonra değerlendirmeyi geçebilirim. Beni destekleyebilirim ..." İlk iki canlı yayında Xiao Liu bir zafer ve bir Üçüncü günün akşamı sırasıyla kaybeden. Geng, değerlendirmeyi geçmesine yardım etmeyi umarak aniden Xiao Liu'dan bilgi aldı ve denetimli serbestlik döneminden sonra geleceğine söz verdi. Dingyuan onunla ve aynı zamanda yaşıyor, Gengmou'nun tüm şarj miktarını iade edecek. Xiao Liu'nun internette, nazik ve kibar ve çalışkan iyi bir görüntüsü olduğundan, Geng çok fazla düşünmedi ve canlı uygulamasında 4.000 yuan'dan fazla şarj etti, hepsi Xiao Liu'yu ödüllendirmek için hediyeleri fırçaladı.

Polis soruşturması bulundu
Deliceli adamı aldatıyorlar

Bay Geng kendine yardım etmesine rağmen, Xiao Liu sonunda son PK'yı kazanamadı, bu yüzden değerlendirmeyi geçemedi. "Gerçekten işe yaramıyorum, ölmek istiyorum. Ailen ve ailemle nasıl yüzleşeceğimi bilmiyorum. Babam beni annemin bayıldığını söylemek için aradı., Şimdi ciddi, ne yapmalıyım? , Gerçekten sinir bozucuyum ... "Bundan sonra, Bay Geng sıcaklığı nasıl sorsa da, Xiao Liu asla cevap vermedi. Şu anda, Bay Geng aldatılabileceğini fark etti. Öyleyse Dingyuan İlçesi Kamu Güvenliğine gelin Büro polisi aramak için.

Polisi aldıktan sonra, Dingyuan İlçesi Kamu Güvenliği Bürosu Ceza Soruşturması Tugayı derhal davanın ilk soruşturmasını yürüttü. Polis, canlı yayın platformunda kayıtlı bilgi ve kurban geng'in yeniden şarj sermayesinin akışı gibi ipuçları aracılığıyla derinlemesine araştırma ve yargılama yaptı ve davanın çeteye bağlı olduğunu ve Yukarı ve aşağı akışta çapraz bölgesel telekomünikasyon ağ sahtekarlığı ile uğraştı.

Nest'in durumunu belirledikten sonra, Dingyuan İlçe Kamu Güvenlik Bürosu derhal bir görev gücü kurmak için yetenekli bir polis gücü düzenledi ve "Hasar peşinde koşmak için en iyi çabayı göstermek için davayı kazanmak için her şeyden çıkmalıdır. insanlara."

Çete beş gün içinde gerektirir
Kurbana aşık ol

Ağ kapanış operasyonunun sorunsuz ilerlemesini sağlamak için, görev gücünün polisi, davaya dahil olan altı ceza yoğunluğunun kontrolünü yerine getirmek için birçok yere koştu ve yerinde tutuklamalar, keşif ve ayrıntılı ve kapsamlı bir şekilde formüle etti. Kanıt, gözlem ve kalkış planı.

7 Temmuz sabahının erken saatlerinde, Luzhou Kamu Güvenliği Bürosu'nun rehberliğinde, Dingyuan İlçesi Kamu Güvenliği Bürosu, ceza soruşturması, ağ güvenliği, büyük veri merkezleri, polis karakolları ve savaş eğitim üslerinde 80'den fazla polis gücü düzenledi. . Esir almak. Operasyon sırasında, bir düştü, çetenin 41 üyesi yakalandı, 200'den fazla bilgisayar ve cep telefonu ele geçirildi ve 100 milyon yuan dolandırıcılık fonu bulundu.

"Kurbanı ekledikten sonra, her gün ne konuşulmalı, arkadaş çevresi nasıl gönderilir, belirli bir ayrıntılı rutine sahiptir. Nasıl cevap verirseniz verin, ilgili becerilere sahipler." diye sordu dişi çapa 4-5 gökyüzündeki kurbanlara aşık.

Soruşturmadan sonra, bu 6 Criminal Den, esas olarak sosyal yazılım aracılığıyla kurbanları eklemek için açık dolandırıcılık adımlarına sahipti. Hem özveri hem de kurbana dayanan duygusal bir temel oluşturduktan ve kurbanla belirli bir duygusal temel kurduktan sonra, yayınladıklarını söylediler. Bir platformda canlı yayında yaşayın., Kurbanları canlı yayın izlemeye davet edin ve kurbanların, sahtekarlığı uygulamak için PK misyonunu tamamlamaları gerektiği gerekçesiyle canlı yayın platformundaki hediyeyi şarj etmelerine izin verin. Şu anda, dava daha fazla soruşturma altında.

(Kaynak: Hubei Daily, Dingyuan Polis Wechat Halk Hesabı, Changjiang Cloud)

Üniversite öğrencileri kararlaştırıldıktan sonra, hala cinsel ilişkiler için gözaltına alınıyorlar. Henan Polisi cevap verdi: Yasa ve düzenlemelere göre
önceki
Görüntüleme Kılavuzu Sergi Hong Kong Kitap Fuarı Tekrarlanan Sergi, "Tong Laiyue Young Okuma" ünlü bir usta ile
Sonraki
Hassas cilt nasıl bakılır? Profesör Yang Bin size ortak cilt bakımı duygusu öğretiyor!
Guangzhou Güzel Sanatlar Akademisi Sanat Müzesi'nde açılan "Olağanüstü İtalyan Tasarımı" sergisi
Uluslararası Erkekler Basketbol Davet Turnuvası'nın Ağustos, Heyuan, İran, Filipinler, Lübnan Senegal yarışmaya katıldı
Zhou Zhou bir drama var "Peacock": Yang Liping Plays Peacock Nirvana
Nadir Master'ın işi! Haipai Heykel Sanat ve El Sanatları Butik Turu Guangzhou'nun İlk Durdurması Açılış
Haipai ve Nanpai'nin ilk "diyalogu": Guangzhou'ya odaklanmış 240 parça heykel ustası
Liangshan Van, Jin Shajiang'ı devirdi ve ölülerin ve yaralı aile üyeleri konuştu! Cenaze masrafları için tıbbi masraflar için zordur
Lushan Scenic bölgesindeki yaşlılar, basamaklara sıçrayan su ile sürüldü! Yerel özür, ilgili tüccarların para cezasına çarptırıldığını söyledi
Ülke tek! "China Tide oyun sermayesi" başlığı Dongguan düşen çiçekler | Dongguan bir hafta
Typhoon "Teli" yaklaştı, Zhuhai Havalimanı Hong Kong'a giren ve çıkışların içinde ve dışında 63 uçuş iptal etti
Typhoon'dan etkilenen tüm uçuşlar 17 Temmuz'da iptal edilecek
2023'te Futian öğretmenleri yıl içinde serbest bırakıldı ve podyumu parlattılar ve sahneyi parlattılar.
To Top