Alaska Yaz Turu - Yolculuk

Tazelik, özgürlük, uzaklık taze ve özgür ve zengin Bu doğru Alaska En klasik ifade, burada beş Storey Buzul'un anında kırıldığı an, deniz seviyesine çarptığınız an; havada göz ardı edebilirsiniz Alaska Sırtlar; Vahşi hayvanlarla yüz yüze merhaba diyebilirsin; tekerleklerle ölçebilirsin Alaska Genişlik; güneş gecesi neşenin tadını çıkarabilirsin; muhteşem bir aurora izleyebilirsiniz; oturabilirsin Alaska Kızak karda; taze ve lezzetli deniz ürünleri yemeklerini tadabilirsiniz ... benzersiz coğrafi konum nedeniyle, Alaska Yüzmede birçok benzersiz deneyim var, Şangay Sekiz ardışık yüksek sıcaklık uyarısı olduğunda, mutluyum Amerika Birleşik Devletleri ile ilgili Alaska Yaz. Açmak için beni takip et Alaska Seyahat ... Şangay varmak Alaska Doğrudan rota yok, seçtim Seattle Yönelmek Akrek Havaalanında Da Mei Havacılık Güzergahı. 12:20 öğlen, açık Seattle Yerel saat 14: 40'a gelir. Gümrük izni ve bagajı geri çektikten sonra, bagajı transfer tezgahına teslim edin ve doğrudan gidin. Akrek Biniş bekliyor. Bazen zayıf farklılıklar olduğu için, gerçekten sadece uçmuyorum. Akrek Havalimanı. Araba kiralama (araba kiralama web sitesi aracılığıyla herts'den bir araba rezervasyonu).

Kontrol ettikten sonra çevreye aşina olmak için dışarı çıktık. Akrek Büyük değil, sokak işareti de çok basit, yatay 123, Sokaklar adlı dikey ABC. Her zaman düşün Alaska İklim terk edilmeli ve yeşil yaprakları göremiyorsunuz. Yolun kenarında her yerde muhteşem çiçekler görmek istemedi. Dahası, buradaki sakinler de çiçekleri severler ve konut veya pazar çiçekler için vazgeçilmezdir, bu da insanları bu yerin elverişliliğini iki katına çıkarır. İklimin rahat, güzel ve hoş olduğu bu yerden hoşlanacağına inanıyorum ...

7/24 sabahın erken saatlerinde etkinliğin ilk gününe katılmak için 2:20 dakika sürdü ve buzula binmek için küçük bir uçak kullandı. ( ****** ) Benzer birçok aktivite var ve K2aviation'ı seçiyoruz. Yüzünden Alaska Daha önce, Alaska Saver Online'ı satın aldık. 70 $ 'lık kitapçıkta birçok indirim kuponu vardı. Bu şirket bu indirimi kabul etti ve herkes indirimli olabilir.

Hedefinize vardığınızda biraz erken oldu. Yakınlarda küçük bir köy vardı. Etrafta dolaşmayı unutmayın. Öğle yemeği alabilirsiniz. Öğleden sonra baş dönmesini önlemek için çok dolu yememeyi unutmayın.

Buzula binme aktivitesinin küçük bir düzlemle her bir kişinin ağırlığını önceden kaydetmesi gerekir. Alaska Maceraya katılan arkadaşlar vücutlarını formda tutmayı unutuyorlar.

Tüm güzergah neredeyse iki saatti, aşağıdaki mavi dağlara ve buzullara bakan gökyüzüne uçuyordu ve daha sonra günün hava koşullarına göre, buz alanına inip gelemeyeceği. O gün yarım saat boyunca buzulda kaldık, bu yüzden çok uzak hayal etmeye cesaret edemiyorum Şangay Yaklaşık 40 derece yüksek sıcaklık ve karda yayıldık ...

Yolculuktan sonra Denali Milli Parkı'na kadar gittik. Yol neredeyse 2:40 dakika ve yol boyunca manzara da güzel.

Akşam Denali'nin oteline varın ve buradaki otel önceden rezervasyon yapmalıdır. Birkaç ay önceden birkaç kişi emredildik. Buradaki otel dağlarda, dağlara bakan ahşap evin balkonunda oturuyor, gerçekten güzel.

7/25, parka girme prosedürlerinden geçmek için sabahları Milli Park Ziyaretçi Merkezi'ne gitti. Burada aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç rota var. 6 saatten 11.5 saate kadar, indirimin 8 saati, kişi başına 40 ABD doları seçtik. Bu güzergahın hepsi arabada ziyaret ediliyor, fotoğrafçılık için dışarı çıkmanız için sadece yarım saat. Bu gezi çok test edildi. O gün çeşitli hayvanlar ve Clear McGonar Dağı'nı gördüğümüz için şanslıydık. Şanslı!

On Gün Bali Coral Resif Koruması + Sörf + Sörf Yapma Balayı Seyahati
önceki
Tokyo 72 Saat: Michelin, Turistler, Satın Alma ve Satın Alma (sonunda, kuru ürünler ve Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya'da küçük adımlar var)
Sonraki
Anhui Sichuan -Tibet Gölü'nün üç günlük turu, Sichuan -Tibet Anhui Hattı
[Allen'ın muhteşem macerası] Deqing'deki Morgan Mountain'a kendi kendine sürüş yolculuğu (Dağ Zenye Tema Homestay'ın orijinal sınırları, Mogan Mountain Misafir Salonu Turist Otel)
2018.7.27-8.1 Nagoya (Long Island Outlets, Lego Paradise, Nagoya Şehri, Nagoya Sanat Müzesi)
1-57, Yuan Tapınağı, Kazuka, Kazuki, Kazuka
Sydney'in ünlü atası, İskenderiye grupları İskenderiye'nin yarısını salladı
Wuyanchun Çay ile Karşılaşma
Batı'daki dalgaların günleri
Niangzishan'dan Daying Liang'a geçiş [XCMG 21 Temmuz 2018] -Sinzi Team AA etkinliğine katılın
Yu Adası Tsuki Ji Ji Ji
Baiyunyuan Liangxia Üç günlük tur, ilginç "Lovo Xiaoju"
Bali'de Bali'de Yaz 201820182018
Geç Akan Hesap ----- Kyoto Nara Osaka
To Top