Tokyo 72 Saat: Michelin, Turistler, Satın Alma ve Satın Alma (sonunda, kuru ürünler ve Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya'da küçük adımlar var) - Yolculuk

İlk Kez Plan Tokyo , Yani bu bir turist perspektifi, bütçeyi önemsemek için "özel" değil. Uzun değil, ancak güzergah oldukça dolu.

1. Gün: Qingdao Tao-> Haneda Hnd

Öğleden sonra durmayı seçtik İnç Havaalanının üç uçuşu, çünkü - İnç Havaalanı gerçekten iyi bir eş. Akşam saat 11: 00'de Haneda Havalimanı'na geldiğimizde, sıraya girip gümrükleri terk edeceklerdi. Şehir merkezine bir sonraki servis otobüsünün kırk dakika beklemesi gerektiğini öğrendim. İki büyük kutumuz olduğunu düşünerek, Metro almak rahatsız edici. Yağmur, efsanevi garip ve pahalı taksi almaya karar verdim. Yaklaşık yarım saatlik sürüş (gecenin ortasında trafik sıkışıklığı yok) yaklaşık 90 ABD doları, fiyat takip ediliyor New York Xuan Xuan ile karşılaştırıldığında. İkimiz arabaya oturduk ve her zaman titredik. Sonunda Bay Jiang başını salladı ve dedi ki Japonya Büyükbaba kibar ve övülüyor.

Keio Plaza Hotel Jingwang

Bu zaman içinde kaldı ana otel. Deneyim çok iyi, beş -Star övgü! Konumu Shinjuku'da, üç dakika istasyona gidin. Etrafta uluslararası oteller de var. Gündüz dışarı çıkmak ve geceleri nispeten sessiz. Oda büyük ve konfor çok iyi. Küvet, makyaj masası, gardırop, kanepe, masa, vb. Tokyo Oteller nispeten "lüks" tesislerdir. Michelin Restaurant'ın rezervasyonu yaptırmaya yardımcı olabilirsiniz. Gelecekte özel var, lütfen "ju naijing" arayın. İngilizce iletişimde sorun yoktur ve hafif aksan sayılmaz. Chinesenglish şikayet etmiyor. Ayrıca, en iyi restoran göz ardı edebilir Tokyo Şehirde koltuk yan yana ve alkol hala % 10 indirim olabilir.

Tokyo Kings Plaza Hotel

Tokyo Kings Plaza Hotel

Bir kadeh şarap içmek için en üst kata gitmek için geceleri otele gidebilirsiniz. Bu matcha tadı harika ~

2. Gün: Meiji Tapınağı, Tatlı, Michelin

Aslında, XX şehirlerindeki doğal noktalarla özellikle ilgilenmiyorum, ancak Meiji tapınağının Shibuya'nın şehir merkezinin yanında çok sessiz bir yere sahip. Beğenmek gerçekten zor. Yakınlaşmak gerekiyor.

El Kitabı ER Yumruk güzergahı :)

İnsanlar, insanlar, insanlar, insanlar, insanlar, insanlar, insanlar, insanlar, insanlar ...

Bil bakalım: İnsanlar, insanlar, insanlar, insanlar, insanlar, insanlar, insanlar, insanlar ...

Janice Wong Desserrt Bar

İtibaren Singapur Tatlı şef Tokyo Newoman, Shinjuku'nun zemin katında bulunan mağaza, bulması çok kolay yola bakıyor. Rezervasyon yaparken çubuğun koltuğunu seçmeniz önerilir, böylece tatlı şef Bayan Sister onların önünde yapılır. 5 ders seçtik. Biri alkol ve alkol, kişi başına 50 ABD dolarından fazla. Maliyet etkinliği süper iyi. (Hatırlamak New York Çok hassas kanama olmayan tatlıların hepsi pahalı, gerçekten ağlıyor ve göğsümde ağlıyor) Rezervasyon Bağlantısı: ******

Janice Wong

Bir tatlı olmasına rağmen, tadı iyi dengelenir ve tatlı olmayacaktır. Her biri "kurtarılabilir" veya tuzlu olabilir.

Janice Wong

Kikurai

Bay Jiang Gel Tokyo Daha önce dedim ki bu sefer Michelin restoranını denemek istedim. Ju Naijing iki yıldızdı ( Kyoto mağaza SAMSUNG ), Bir aydan fazla önceden otel ile temasa geçtik. Keio Plaza e -posta (İngilizce) ile iletişim kurabilir. Restoran önceliğe ve tarihe göre seçildikten sonra, aramanıza yardımcı olacak ve herhangi bir rezervasyon olup olmadığını anlatacaklar başarı Michelin restoranlarının çoğu, hangi fiyat yemeklerinin korunması planlanıyor ve bazı bildirimler (geç kalmayın, çok geç iptal etmeyin, çok geç iptal et, vb.) Michelin restoranlarının çoğunun kredi kartı bilgilerine ihtiyacı var. Sil. Bunu seçtiği için Tokyo Bu dönemde, altın haftaları birkaç tanesi için açılmadı (Kaguaka Ishikawa, Tigerbai). Kişi başı 25.000 yen bir paket seçiyoruz ve daha pahalı 35.000'in seçeneği yok (farklı bir fiyat seti yemeği seçebilirsiniz, otel ve restoran aracılığıyla onayladık) yemekler birçok malzemeyi yeniden tanımladı. Bu ilk kez Hayatımda, çok mutlu bambu sürgünleri yedim, çok mutlu. Ayrıca, yemeklerin miktarı toleransımı aşmalı ve onları paketlemeye yardımcı olacaklar.

Kikurai

Bir yerleşim bölgesinde, bambu ile küçük bir yol dikilir ve kavisli yol sessiz hisseder.

Kikurai

Küçük kardeşin hizmeti özellikle ayrıntılıdır. İngilizce akıcı olmasa da, bizimle iletişim kurmak için çok çalışıyor. Bir fotoğraf çekeceğimi görünce, bir fotoğraf çekmeme izin verirdi, beni biraz utandırdı. Bazen Çince'ye bakarız ve endişeyle bir yemek olup olmadığı sorulur. Her yediğinde, şefin ilerlemesini de anlatacak.

Kikurai

Kikurai

Son bibimbap aslında sonsuzdur. Yavaş yavaş yavaş yediğimizi gördüklerinde, yemek çubuklarını bıraktılar ve paketlemek isteyip istemediklerini sordular ve daha sonra ayrıldıklarında bu özenle paketlenmiş Take -Way kutusunu çıkardılar! Yemek yedikten sonra, caddenin etrafında yürümek için Liu Benmu'ya gittim ve bazı kozmeceuticals aldım. Kozmetik yapmak için çok fazla ihtiyacım yok ve memnuniyetle otele döneceğim.

3. Gün: Ghibli Müzesi, Gezin

geçtim New York Rezervasyon yaptırılan JTB biletleri 1 Şubat'ta 1 Şubat'ta yayınlanacak (kalp kırıcı). En çok öncelikli üç tarihi yazmak için basit bir başvuru formu doldurmanız gerekiyor. Onları 31 Ocak'ta ele almama, telefon ödemesine ve sonra New York Kendi biletinizi alabilirsiniz, Amerika Birleşik Devletleri Diğer şehirler FedEx'e ödeme yapabilir. Ancak yerel Rosen'de de satın alabilirsiniz, böylece mümkün olan en kısa sürede bir bilet satın almak için Rosen'e gitmeli ve ardından satın aldığınız zamana göre düzenlemelisiniz. ****** için Amerika Birleşik Devletleri Web sitesi bağlantısında arkadaşlar. Müzede içeride fotoğraf çekin, keyfini çıkarmak için daha fazla zaman bırakın Miyazaki Jun's Studio -pencil taslakları, suluboya test panelleri, atış lensleri için makineler ve 15 dakikalık küçük bir film. Neredeyse düşüyor Miyazaki Jun Cennet.

Üç Kartalın Mori Ghibli Sanat Müzesi

Kapıdaki "sahte" bilet ofisi bir Catarrae tarafından işgal ediliyor!

Üç Kartalın Mori Ghibli Sanat Müzesi

Üç Kartalın Mori Ghibli Sanat Müzesi

Üç Kartalın Mori Ghibli Sanat Müzesi

Biletler Miyazaki Jun'un film filmi.

Üç Kartalın Mori Ghibli Sanat Müzesi

Üç Kartalın Mori Ghibli Sanat Müzesi

Satın Al, Satın Al, Satın Al

Bu sefer çok fazla alışveriş yapmadık, özellikle de omotların bu öğleden sonra. Yürümek acıyor. Ama para harcamasanız bile gezinmek gerçekten kolay.

Omotesando

Omotesando

Omotesando

Omotesando

Omotesando

gerçekten bilmiyorum Tokyo Kaç tane bu kadar sevimli küçük kafe. Ne yazık ki, küçük bir şöhret olanlar sıralamak zorunda. Öğleden sonra, dinlenmek ve yakındaki bir akşam yemeği -Tori Liang mağazası bulmaya karar vermek için otele geri döndüm. Çevre oldukça iyi, ama seni yemek dışında ne yapacağımı biliyorum?

Alaska Yaz Turu
önceki
Anhui Sichuan -Tibet Gölü'nün üç günlük turu, Sichuan -Tibet Anhui Hattı
Sonraki
[Allen'ın muhteşem macerası] Deqing'deki Morgan Mountain'a kendi kendine sürüş yolculuğu (Dağ Zenye Tema Homestay'ın orijinal sınırları, Mogan Mountain Misafir Salonu Turist Otel)
2018.7.27-8.1 Nagoya (Long Island Outlets, Lego Paradise, Nagoya Şehri, Nagoya Sanat Müzesi)
1-57, Yuan Tapınağı, Kazuka, Kazuki, Kazuka
Sydney'in ünlü atası, İskenderiye grupları İskenderiye'nin yarısını salladı
Wuyanchun Çay ile Karşılaşma
Batı'daki dalgaların günleri
Niangzishan'dan Daying Liang'a geçiş [XCMG 21 Temmuz 2018] -Sinzi Team AA etkinliğine katılın
Yu Adası Tsuki Ji Ji Ji
Baiyunyuan Liangxia Üç günlük tur, ilginç "Lovo Xiaoju"
Bali'de Bali'de Yaz 201820182018
Geç Akan Hesap ----- Kyoto Nara Osaka
"Yilu" yolda aşkınız var
To Top