Görüntüleme Kılavuzu Sergi Hong Kong Kitap Fuarı Tekrarlanan Sergi, "Tong Laiyue Young Okuma" ünlü bir usta ile

Lingnan kültürü, Körfez Bölgesi harika.

-guangzhou--

105 Stüdyo ve Deneysel Sınıf Literatür Araştırma Sergisi

Sergi Dönemi: 6 Temmuz Ağustos 10

Yer: Güzel Sanatlar Akademisi Üniversitesi Üniversitesi 1 ve 5 Sergi Salonu

1980'lerin başında, Guangdong, reform ve açılmanın ön safları olarak. Ulusal Kapının açılmasıyla, insanların düşünceleri ve vizyonu yavaş yavaş açıldı ve reform ve yenilik coşkusu tüm hızıyla devam etti. Guangzhou'nun "105 stüdyosu" ve yağlı boya "deney sınıfı" da bu dönemin arka planında araştırıldı. Reform ve atılım çağında, Guangzhou ve "Deneysel Sınıfların" "105 stüdyo" ve "deney sınıfları" ve hareketi keşfetme adımları sadece derin bir tarihsel iz bırakmadı, aynı zamanda Guangmei yağlıboya tablolarının gelişiminin de olduğunu gösterdi. dikkat çekici ve tıklanabilir. Bir sayfa. Bunun göz önüne alındığında, "105 stüdyo" ve "deneysel sınıfların" ilgili tarihsel belgelerini gözden geçirmek ve sıralamak, Guangzhou Güzel Sanatlar Akademisi'nin yağlı boya sistemi araştırmasının sadece önemli içeriğinden biri değildir, aynı zamanda Guangmei Yağlı Boya Yoğuşması için Manevi Destek Reformu ve İnovasyon Keşfi. Olumlu Önem; Daha da önemlisi, Guangdong'un yağlı boya endüstrisinin 1980'lerde uluslararası vizyon ve modern keşif sonuçlarını gösterir. Keşif deneyimi değerli bir manevi servettir.

Çeşitlendirilmiş büyümenin spektrum sistemi: Guangdong Çağdaş Yağlı Boya Sanatının Özel Sergisi (2000-2023)

Sergi Dönemi: 6 Temmuz Ağustos 10

Konum: 2, 3, 4 ve negatif olan sergi salonu

Bu sergi sanatçılarda ve bazı özel sanatçıların "Guangdong Çağdaş Yağlı Boya Sanat Sergisi" nde yoğunlaşmıştır. ve kavramsal ifade. Çağdaş Çin gerçekliğinin hızlı gelişimi, hem uluslararası dil hem de Çin özellikleri olan sanatsal yaratıcı metodoloji için deneysel bir alan sağlayan günümüzün yaratılışı için zengin bir malzeme sağlar. Reform ve açılmanın ön saflarında bulunan Guangdong, sanatsal yaratım için geniş bir alan sağlar. Bu sergideki birçok eserin çeşitlendirilmiş arayışı, serginin temasının bir yorumudur. Bu sergide bulunan sanatçıların önemli bir kısmı Guangzhou Güzel Sanatlar Akademisi'nden geliyor: veya burada mezunlar ya da burada öğretmenler. Sergi, Amerikan Petrol ve Petrol Çekme Departmanının daha büyük haç kesitindeki özelliklerini yansıtıyor. Çeşitli büyümenin spektral sistemi çağdaş sanat üretiminin yapısıdır. Kalınlığı ve canlılığı aynı zamanda platodan zirveye kadar sanatın temelini oluşturur ve daha iyi ve daha zengin sanat eserleri için toprak sağlamak için temeli birleştirir.

Doğu Deniz Feneri -Kel Şehrin Üstünde

Sergi Dönemi: 8 Temmuz-3 Eylül

Yer: LPS Yerel Parkı (No. 11, Tiaoyuan Yolu, Yuexiu Bölgesi, Guangzhou)

Binanın tepesi tüm uzay yapısının sembolik iradesini temsil eder ve aynı zamanda insanların zaman ve mekan inşa etme hırsını da temsil eder. Baldi Şehri'nin dünya görüşünde, hızla genişleyen şehirlerin çoğu, kaotik gergin olan büyük hacim olan birçok bina biriktirdi. Alttaki sonsuz mavi elektronik bulut, binanın güneşte ışığının ışığını ebediyen ve karıştırmanın bir karışımı haline getirir. Işık ve yanılsama gösterisi. Bu üstlere "Doğu Deniz Feneri" denir. Üç büyük yıldız otel, Baldi City'deki ilk üç yıldız oteli ve Power City Kralı Altın Kralı, Power City'nin temsili mülkiyetidir. Güneşin güç teknolojisi ile rekabet edebileceğini göstermek için IT Güneş şiddetli olduğunda her zaman zirveye çıkacaktır. Samsung deniz feneri soğuk beyaz ışık yayar. Güç görünmez sınırlardan gelir. Sonsuz diple, piercing piercing tepenin ebedi kulesini. Bu sergi, Baldi City'nin ilk bağımsız konsept sergisidir. LPS, sanatçı tarafından ilk üç büyük yıldız ve kel şehir mimarisi konusunda özelleştirilen yeni yaratıcı içeriği sergileyecek. Peyzajdaki kurgusal zaman ve mekan, örtüşen fantastik bir ütopya sunuyor. geçmiş, şimdiki ve gelecek.

Guangzhou'da Kırmızı -Guangzhou Devrimci Kültürel Kalıntılar Çin Resim Sergisi

Sergi Dönemi: 10 Temmuz-28 Temmuz

Yer: Gao Jianfu Memorial Salonu (861 Jiefang North Road, Guangzhou'nun birinci katı)

Guangzhou, modern Çin devriminin kaynağıdır. Kentsel devrimin birçok tarihsel izi vardır ve kırmızı gen derindir. Aynı zamanda, 20. yüzyıldaki en devrimci, yenilikçi, en etkili ve en çok ressam . Hepsi gelişimde. Lingnan Resim Okulu tarafından savunulan sanatsal devrim, sanat halka hizmet ediyor ve Lingnan kültürünün canlılığını enjekte etti. Lingnan ressamları sadece Çin Komünist Partisi'nin yüzüncü yılının kırmızısına bir fırça ile tanık olmakla kalmadı, aynı zamanda fırçayı da kullandı. Yüzyılın Altında İnşaat Başarısının Başarısı. Kırmızı Temmuz, Kızıl Guangzhou, Kızıl Sanat. Gao Jian Baba Memorial Salonu'nun rehberliğinde, Guangzhou kültürü, radyo, televizyon turizmi ve spor bürosu, ülkeye karşı karşıya kalan, Çin resim ve Çince'nin yaratıcı faaliyetlerini gerçekleştirmek için 50'den fazla Çin resim ustası organize etti. Guangzhou'da resim. Kaynaklar, Red Guangzhou'nun hikayesini anlat.

Yeni Odun ve Stone Yolculuğu -haipai · Nanpai Heykel Sanat ve El Sanatları İş Sergisi

Sergi Dönemi: 15 Temmuz 15 Temmuz

Yer: Guangzhou Kültür Müzesi'nin Merkezi Pavyonu Özel Sergi Salonu

Sergi, Şangay ve Guangdong arasındaki sanat ve el sanatları borsalarının temasına dayanıyor. Sanat ve el sanatları açıldı ve diyalog ve iki yerde 240'dan fazla heykel sanat ve el sanatları sergilendi. Bu sergi, Şangay ve Guangdong'daki birçok oyma ustasının temsili eserlerini bir araya getiriyor. Şangay sergi alanında yangmucin, haipai jade oyma zhao yicheng, haipai diş oyma hu changmin, haipai güzel oyma luo anang, haipai bamboo oyma yuva yihong, haipai porcela oyma haiHong, haipai porselen oyma Lu Jiong ve diğer temsili eserler, deniz oymacılığının sanatsal cazibesini canlı bir şekilde sergiliyor.

Yang Fang: Elimde şeker var

Sergi Dönemi: 15 Temmuz 27 Temmuz

Yer: No. 9, Tiaoyuan Yolu, Yuexiu Bölgesi, Yuexiu Bölgesi, Guangzhou

Sergi, "" Fang "," Kaligrafi "," Gel ve Büyük Bir Top "," İnsansız Alkışlar "ve" Nakış "ve diğer eserler gibi bir dizi eser sunuyor. Yang Fang'ın yazısında, büyüme sürecindeki korkulu ve endişeli ruh hali veya vicdansız isyan, hassas resimler ve yumuşak ışık ve gölge ile iyileştirilen parlak renkler ve akan çizgilerle iyileştirildi. Essence

-Shenzhen--

Gerçek Topoloji: Medya Sanatı Sergisi (Shenzhen 2023)

Sergi Dönemi: 1 Mayıs-23 Temmuz

Yer: Shenzhen Çağdaş Sanat ve Kentsel Planlama Müzesi (Mocaup)

Sergi, küresel sanat, teknoloji ve ekolojik konuları keşfetmek için ön plana çıkmayı dört gözle beklemeyi amaçlıyor. Aynı dönemde, "Hareket Sanatı: Üstat: Üstat: Medya Sanatı Başyapıtları Masterpiece" ZKM Calus Laus Sanat ve Medya Merkezi tarafından planlandı. Sergi "Gerçek Kesinti" ve "Cerrahi: Gerçek Dönüş" ve "Çoklu Evren: Doğal Ekoloji Yok" dan oluşur. ZKM "Hareket Sanatı: Medya Sanatı Başyapıtları" "gerçeklik kesintisi" ile paralel olarak sergilenecek ve sergi medya sanatı için daha derin bir tarihsel zamana yerleştirilecek. "Gerçek Topoloji" İncelemeleri 20. yüzyılın ortalarından bu yana, zaman ve mekan teknolojisinin inşasının önemli hızlanması altında, gerçek kavram sanat hayal gücü ve düz ve yaygın dijital çağdaş çağdaş çağdaş çağdaş tarafından sürekli olarak zorlanıyor ve yeniden yazılıyor Çağdaş çağdaş çağdaş çağdaş çağdaş çağdaş çağdaş çağdaş çağdaş çağdaş çağdaş ikilem ve potansiyel içeriyordu.

Hakka İzlenim -Dafen Sanat Müzesi Koleksiyonu Hakka Tema Güzel Sanatlar Sergisi

Sergi Dönemi: 23 Mayıs-8 Ekim

Yer: Dafen Yağlı Boya Village'ın Doğu Yakası, Longgang Bölgesi, Longgang Bölgesi, Shenzhen

Shenzhen Hakka, erken Qing hanedanının oluşturduğu yeni Hakka bölgesinin bir temsilcisi ve Hakka'nın "Dördüncü Göç Hareketi" nin tipik bir örneğidir. Shenzhen Longgang Bölgesi sadece Shenzhen'deki en büyük Hakka yerleşim alanı değil, aynı zamanda Shenzhen Hakka kültürünün en tipik alanıdır. Shenzhen'in Longgang Bölgesi'ne dayanan Dafen Sanat Müzesi, yerel Hakka kültürü ve tarihi için derin duygusal endişe ve çağdaş misyona sahiptir. Geçmişte Hakka kültürünü ve sanatını keşfetmeye dayanarak, Dafen Sanat Müzesi Araştırma Müzesi'nin Hakka Sanat Eserlerini, seçilmiş temsilci eserleri sergiledi ve rafine kültürel yorum ve zengin resim ifadesi ile sundu. Shenzhen Hakka Kültüründe, Sergi, "Sri Lang'da Jugu", "Pulse · Hakka Modası Lochen", "Haina Baichuan · Binhai Hakka" nın üç büyük sektörüne ayrılmıştır ve Hakka Kültürü ve Shenzhen yerel kültürünü araştırmayı ve düşünmeyi teşvik eder.

Red Mansion Fantasy Realm -Favorite "Red of Red Mansions" Resimli Kitap Sanat Dijital Sergisi

Sergi Dönemi: 7 Haziran 6.

Yer: Shenzhen Yachang Sanat Merkezi

Bu sergide Lushun Müzesi tarafından gizlenen "Kırmızı Konakın Rüyası" nın 230 fotoğrafında, bunların önemli bölümleri seçildi ve orijinal rengin orijinal rengi büyüktü. Yachang'ın üst çoğaltma teknolojisi ile, Üç boyutlu tarama sergilere kopyalandı. "Resim" formu taşıyıcısı aracılığıyla, uzay antropomorfik verir, ışık ve gölge efektleri ve dijital etkileşim araçlarıyla bir hikaye anlatıcısına dönüştürülmüş ve bunun hakkında konuştu ve "Sun Wen kırmızı konakların hayalini çizdi", farklı versiyonları toplar, "Kırmızı Konakların Rüyası" kitaplarının, kültürel ve yaratıcı ürünlerin vb.

Bu sergi, dijital kültürel fuarda öncü bir girişimdir. Red Mansion Drama, Kırmızı Bina Spektrumu, Kırmızı Bina Kültürü ve Grand View Garden dahil olmak üzere yedi ana tema geliştirmiştir. Serginin temasının "Red Mansion · Fantasy Diyarı" olarak adlandırılmasının nedeni, orijinal "Too False Fantasy" deki tüm nedenlerin başlangıç noktasıdır, aynı zamanda sergi tarafından inşa edilen sanal alan yüzünden de Dijital fantezi alanı ". Sergi, kırmızı çalışmalarda kırmızı konakların rüyası ve "Rüya Of" Dream ofions gibi halk gümrükleri gibi tam bir bilgi sistemi oluşturmak için dijital bilgileri sıraladı ve izleyicilere farklı etkileşim biçimlerinde sunuldu. Görüntü detayları ve uzman yorumları aracılığıyla, daha derin kırmızı bina detayları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Binlerce Yıl -20123 Guanlan Antik Piyasa Boya Boyama Sanat Uzay Sergisi

Sergi Dönemi: 9 Haziran-9 Eylül

Yer: Qiao Shiguang Resim Resim Eğitim Enstitüsü

Antik lake sanatıyla karşılaşır, Guanlan'ın eski pazarına adım atar. Retro gazoen lambalarının ışık ve gölge alanı etkisi ile, binlerce yıldır miras alınan lake sanat eserleri aydınlatıldı. Geçmişte bir şiir gibiydi. Eski pazarın kendisi yaşayan bir sanat kaydırmasıdır. İşte Çin ve Batı kültürünü birleştiren ve eşsiz bir mimari tarzı ve sanatsal değere sahip olan Çin Cumhuriyeti'nde çok sayıda eski bina. Bu sergi, müzenin koleksiyonu yüzyıla lakin lake lake resim ve su dongpo tang hanedanı lakeware guqin'i sunacak. Binyıl boya sanatının cazibesini deneyimleyecek olsa da, eski binalar arasındaki sedimantasyon ve kültürel mirası deneyimleyebilirsiniz.

Yin Hang: Kaybolan ve Zhang Xinjun: Orman

Sergi Dönemi: 10 Haziran 15 Haziran

Yer: Shekou Galerisi (109, Bina 2, Nansukou, Shekou, Nanshan Bölgesi, Shenzhen)

Bu sergi ilk kez "Dünyanın Sonu Harikalar Diyarı Fan" ın ilk kez. "Dünyanın Bilim Kurgu Sonu Harikalar Diyarı Gizemi" bir yıla ait bir projedir ve dört sanatçı grubunun iki veya iki diyalogu vardır. Bu yılki projenin teması, küratör Dongmen Yang'a getirilen Shekou galerisinin siyah beyaz alanının lenovo'sundan kaynaklanıyor. Shenzhen, özellikle Shekou, her zaman bir bilim kurgu romanında tarif edilen sahneyi hafifçe hissediyor. Zaman veya mekan olsun, biraz süper modern ve bitmemiş bir dünyaya sahip. İlk sanatçı Yin Hang ve Zhang Xinjun'du. "Dünyanın Sonu ve Soğuk Harikalar Diyarı" romanı iki sanatçı için iki bölüme ayrıldı. Yin Hang sadece "Soğuk Harikalar Diyarı" bölümünü okudu ve Zhang Xinjun "Dünyanın Sonu" idi. Sergi, sanatçının romanı görselleştirmesinin dernek sonuçlarını birleştiriyor ve ayrıca Shekou Galerisi'nin yerelliklerini sessizce etkilediğini ortaya koyuyor.

Zaman

Sergi Dönemi: 9 Temmuz 27 Temmuz

Yer: Ocat Happy Coast Sergi Alanı · Kutu Alanı (Shenzhen, Nanshan Bölgesi, Shenzhen, O'Plaza Happy Coast Alışveriş Merkezi F3 Lantianfang 11)

"Teng Nuo" Burada, sanatsal olmayan kavramlar ve kurulmamış sanatlar alanındaki sergi yöntemini pencere formları şeklinde ifade eder, ancak daha da önemlisi, sanatın "hareket ve hareket" deki genişletilmesini vurgular; " Aynı zamanda, şu anda devam etmekte olan mevcut davranışı temsil eden İngilizce dilbilgisi formundan kaynaklandı. İki dinamik süperpozisyon aracılığıyla, sonuç olmayan bir eylem durumuna işaret ederler. "Teng Nuo", sanat keşfi sürecinde "kalkış" ve annenin sorusu arasında bir "yeniden ayrım" dır. Bunlar arasında, renk, mekan, olay ve anın duyguları gibi bilgi kaynaklarıyla en doğrudan ve gerçekçi diyalog en basit hedefe geri döner.

Bu serginin katılımcıları şunları içerir: Liang Yan, Wu Shan, Fan Bo, Zhou Li, Liu Ke, Qin Jin, Li Yanwen, Yang Yifei, Huang Yishan, Wang Tian, Deng Zijun, Yuan Zeqiang, Liu Jiuyu, Chen Yuan , Liu Chengzheng ve Qu Xiaotong, Yuan Zihao, Yang Xinyu, Guo Yiyu, Zou Yanxi ve Snack Grupları. Sergi, bu sanatçıların "Eylem Eyleminin" davranışını, izleyicileri sağlamlaştırıcı düşünceden kurtulmak için çağırmaya çağırdı, Hakim, iki nokta çizgisine dayalı yaşam modunu kırın ve vücudu fiziksel güçle yapmak için kullanın. Yöntemler "her birey bir aktördür" kavramını izleyiciye iletir.

Zhuhai

Ulusal Kartvizitte Zhuhai

Sergi Dönemi: 1 Temmuz-30 Eylül

Yer: Zhuhai Müzesi'nin ikinci katında edebiyat ve tarih kitabı ödünç odası

"Damga bir ülkenin kartvizittir", bu Jimitrov'un ünlü bir sözü. Pullar ve posta zarfları, posta kartpostalları ve posta imalatları gibi posta kuponları devlet sonrası yetkililer tarafından verilir. Pullar zarftaki damgalar olabilir ve binlerce haneye girebilir ve tüm dünyaya gidebilir, böylece ülkeler damga konuları, desen tasarımı ve baskı teknolojisi üzerinde çok çalışmış ve güzel bir ulusal kartvizit olarak dağıtmıştır. Ülkem tarafından her yıl verilen pul sayısı sınırlıdır, bu nedenle konu seçimi çok katıdır. Reform ve açıldıktan sonra, Zhuhai, inşaat birbirlerinde hızlı ilerleme ve değişiklikler yaptı. Çeşitli konularda birçok kez ulusal kartvizit olarak seçildi. Bu sergi, bu sıradan pullar, hatıra mühürleri, kartpostallar aracılığıyla Filateli taşıyıcılar perspektifi aracılığıyla Zhuhai'nin ulusal kartvizit üzerindeki temasını yansıtıyor. Sergi, toplam yaklaşık 200 adet ile kişisel öğretmen Huang Jian'er koleksiyonundan geliyor.

Foshan - Foshan-

Orta yol

Sergi Dönemi: 29 Nisan-3 Eylül

Konum: O Sanat Müzesi

Lin'in imajı geçmişin tarihini kaydeder. Dünkü tarih ve dünün kademeli tarihi, insanlara açıldı -LIN'ün deneyimi, sunumu ve estetik sürecinin kendisi dönüştürülmüş sosyal manzara ve bilişsel paradigmaya dayanacaktır. dolu. Bu sergi, "orman" ve haritalamasının doğal kavramlarına odaklanıyor ve Qi Baishi, Huang Binhong gibi Lin Fengmian'dan Huang Binhong, Huang Binhong, Huang Binhong'dan Lin Fengmian'a kadar birçok sanatçının ilgili kreasyonlarını sergiledi. Trail bölünmesi, çiçek ve kuş göleti balığı ve Heidegger'in "Orta Yolu" nun kullanımı, ormanda yollar var. Bu yolların çoğu 'da aniden kesildi. Bu yollara orman yolları denir. Aynı ormanda. Genellikle birbirine benzer gibi görünüyor. Ancak, öyle görünüyor. "

Dongguan-

Tide Up ve Modeli -Tide Game Art Sergisi

Sergi Dönemi: 18 Temmuz-20th 20th

Yer: Lingnan Sanat Müzesi Kapsamlı Sergi Salonu B1 (No. 1 Keyuan North Road, Guancheng Bölgesi, Dongguan)

Bu sergi "13. Çin Uluslararası Animasyon Expo" şube mekanlarından biridir. Dongguan'ın endüstriyel avantajlarını güçlü bir üretim şehri ve küresel bir moda gelgit üretim üssü olarak göstermeyi amaçlamaktadır. Çin Tide dünyayla konuşan. Bu sergide Chaowan sanatçıları, geleneksel kültürü modern unsurlarla birleştirerek benzersiz sanatsal cazibe gösteren bir dizi çapraz iş yarattı. Bu sanat eserleri hem Lingnan'ın kültürel özelliklerine sahip geleneksel el sanatlarına hem de popüler kültüre sahip karikatür oyuncakları gibi modern modaya uygun sanatlara sahiptir. Hem değerli kültürel miraslar ve moda sanat eserleridir.

Resim, ne olmak istiyorsun?

Sergi Dönemi: 18 Temmuz-8 Ekim

Yer: 21. Uzay Sanat Müzesi (No. 36, Huifeng Center, Huifeng Yolu, Huifeng Yolu, Guancheng Bölgesi, Dongguan)

Bu sergi, Ge Yajing, Huang Lian, Huang Yishan, Lao Dalun (Lao Jiahui+Lan Xiaobin), Li Tianqi, Li Wenjie, Ma Weing, Pei Li, Xu Hongxiang, Xue Ruizhe'nin Yağlı Boya, Taksitler, Xue Ruizhe'nin Yağlı Boya, Çeşitli ürünlerin müdahalesine, genel çevre alanının inşasına, temel malzemenin çeşitli dönüşümüne, ses ve etkinlik cihazlarının etkileşimi, sanal dijital elemanların entegrasyonu ve sistem üretim özü bkz. Çalışma, sanatçının yeni bağlamda maddi bilgileri yakalaması olarak kabul edilebilir ve onu yeni bir şekilde ifade etmeyi seçebilir. Aynı zamanda malzemenin ormanından büyüme boyama bağlamı da olabilir. Fırça kumaş üzerinde yürüdüğünde ve kolajın metal plakalarını kestiğinde, akan su ve yağmur ve resmin sesi yansıttığında, zaman, boşluk ve hatta sanal ağlar boyama eyleminin yönü ve alanı haline gelir. Bu, tarihin uzun nehrinde biriken birikmiş geleneği atmak değil, resim dilinin doğal olarak yeni malzemeler ve kavramsal formlarda geliştiğini söylemektir. Aslında, bazı resimler malzemelerde temel değişiklikler değildir, ancak daha fazlası yeni medya ortamlarındaki yollar ve kavramlardır.

-Hongkong--

Neyse ki -Hong Kong Film Sanat ve Giyim Stili Sergisi

Sergi Dönemi: 3 Mayıs-4 Eylül

Yer: Hong Kong Kültür Müzesi

Sergi "Hong Kong Popüler Kültür Festivali 2023" programından biridir. Filmler, Hong Kong'un popüler kültürünün önemli bir parçasıdır. Hong Kong filmlerinin başarısı, yönetmenlere ve aktörlere atfedilmenin yanı sıra, insanların arkasındaki sanat ve giyim modellemesinin rehberliği de katkıda bulundu. Bu sergi, sanat ve giyimde film yaratmanın işlevini ve önemini sunmak için Hong Kong film sanatının gelişimini kaydetmeyi amaçlamaktadır. Bir dizi klasik giyim tarzı, sahne, sahneler, endüstri mutfak eşyaları ve çalışma odası sahneleri vb. Yoluyla, izleyiciyi arkadaki dünyaya yönlendirin -Scenes personeli, Hong Kong Film Sanat Bölümlerinin kurulmasını ziyaret edin ve Hong Kong film kültürünün özellikleri ve film esnek profesyonel ruhu ve uyumlu yaratıcı özellikleri çalışır.

Hoşçakal Kai Tak, teşekkür ederim!

Sergi Dönemi: 30 Haziran-30 Temmuz

Konum: Blue Lotus Galerisi

Hong Kong'un ikonik Kai Tak havaalanı 1998'de tarihsel görevlerini tamamladı ve resmi olarak kapandı ve Hong Kong tarihinde önemli bir anı kazındı. Kai Tak Havaalanı'nın beşinci yılını anmak için Blue Lotus Gallery, yeni bir ortak fotoğraf sergisi "Goodbye Kai Tak, Teşekkürler" sunmaktan onur duyuyor. Sergi, Kanadalı fotoğrafçı Greg Girard ve Hong Kong fotoğrafçısı Birdy Chu'nun fotoğraf eserleri sergileyecek ve seyirciye Kai Tak havaalanının tarihi ve kültürel mirasını açıklamak için benzersiz bir bakış açısı sunacak.

Mürekkep ve Mürekkep Master Serisi Sergisi (No. 3)

Sergi Dönemi: 18 Temmuz-Ağustos 11

Yer: 3. Kat, 3. Kat, No. 88, Tugua Bay Road, Kowloon, Hong Kong

Bu sayıya katılan sekiz küresel mürekkep resim sergisi ressamı farklı stillere ve harika bir stile sahiptir. Bunlar arasında, yakın zamanda Amerikan koleksiyon endüstrisi tarafından takip edilen Song Yuhui, 1990'ların başlarında 20. yüzyılda Çin boyama özünün büyük ölçekli bir koleksiyonu olarak seçildi. Modern zamanlarda 80'den fazla usta arasında, en genç olanı ve hala sanat yaratmanın zirvesi altında. Eserleri sanat yaratmanın zirvesi üzerinde derin bir izlenim bırakacak. Bu serginin bir başka önemli özelliği Chen Jiayi'nin yüzyılı - Eski Xiangjiang Serisi, Bay Chen yerli bir Hong Kong sanatçısıdır. Hong Kong ve Hong Kong halkının Hong Kong ve gerçekçi yolu ile derin duyguları ile yüzüncü yıl vicissitions'ı yazdı. Yaşlı Lin Xiaoding'in renkli kadın karakterleri genç ve canlılık yazdı; Chen Chengqiu, modern mürekkebin yaratıcılığını ve cazibesini ifade etti ve yetenekli modern mürekkep becerileriyle yıkandı; Zeng Guoming'in Evren Serisi, izleyicinin geniş ve gizemli dünyaya girmesine yol açtı, modern mürekkep resminin özelliklerini ve kişisel becerilerini tamamen ifade etti; Xu Zhaoqi doğayı gösterdi. sağlam beceriler ve gözlemle dolu; Li Qimei, zengin renkler ve benzersiz yöntemlerle alternatif çiçek ve kuş resimleri yarattı. Üstatlar; uzun yıllar boyunca yurtdışında yaşayan Shu Yiqian bizi yeni egzotik bir dünyaya getirdi ...

33. Hong Kong Kitap Fuarı (2023)

Sergi Dönemi: 19 Temmuz-25 Temmuz

Yer: Hong Kong Kongre ve Sergi Merkezi (No. 1 Expo Expo Road, Wan Chai, Hong Kong)

33. Hong Kong Kitap Fuarı, "Çocuk ve Gençlik Edebiyatı" nı teşvik etmeye odaklanan "Tong Laiyue the Juvenile" unvanına dayanıyordu. Bu yılki sergi, dokuz çocuğun ve genç edebi yazarın bir nong, he zi (geç), junbi (geç), zhou mimi, liang wangfeng, weiya, güneş huiling, pan mingzhu ve pan jining bulunmasını öneriyor. Sahadaki ruhu aydınlatan birçok ilgili okuma bulabilirsiniz. Ayrıca konuşmacı mekanında yazarla buluşabilir ve ilgili işler yarattıklarında kalplerinin yolculuğunu dinleyebilirsiniz. Sergi, genç okuyucuları okuma yoluyla hayal gücü ve yaratıcılık geliştirmeye teşvik etmeyi ve edebiyata olan ilgiyi teşvik etmeyi umuyor. Aynı zamanda, yetişkinler gençlerini yeniden inceleyebilir, edebiyat cazibesini yeniden keşfedebilir ve ebeveyn okumasını geliştirmek ve ebeveynlerin çocuklarına öğrenmelerini ve büyümesine izin vermek için bir platform sağlayabilir.

Bu yılki Kitap Fuarı, yıllık "Tong Laiyue Reading Gençlik", "Dünya Penceresi", "Yerel Kültürel Tarih", "İngilizce ve Uluslararası Okuma", "Freehand Life", "İlham Verici Zihin "," Çocuklar ve Gençlik Okuma "ve" Ünlü Yazarlar "Ders Serisi. Konferans, Boğazı ve Hong Kong'un her iki tarafından yazarları Yu Hua, Ma Boyong, Luo Zhenyu, Xu Zhiyuan, Feng Tang, Huangshan Materials, Zhang Cuirong dahil olmak üzere "Ming Pao" ve "Asia Weekly" ile derslere katılmaya davet etmeye devam etti. , vesaire. Ve İngilizce ve uluslararası okuma dersleri de Jane Houng, Jesse Q Sutanto, Mark O'Neill ve Theadora Whittington dahil olmak üzere birçok denizaşırı ve yerel İngiliz yazarını davet etti.

Yazma: Nandu muhabiri Zhou Peiwen stajyeri Liu Xinyun

Polis Raporu: Birçok kadın çapa tutuklandı
önceki
Hassas cilt nasıl bakılır? Profesör Yang Bin size ortak cilt bakımı duygusu öğretiyor!
Sonraki
Guangzhou Güzel Sanatlar Akademisi Sanat Müzesi'nde açılan "Olağanüstü İtalyan Tasarımı" sergisi
Uluslararası Erkekler Basketbol Davet Turnuvası'nın Ağustos, Heyuan, İran, Filipinler, Lübnan Senegal yarışmaya katıldı
Zhou Zhou bir drama var "Peacock": Yang Liping Plays Peacock Nirvana
Nadir Master'ın işi! Haipai Heykel Sanat ve El Sanatları Butik Turu Guangzhou'nun İlk Durdurması Açılış
Haipai ve Nanpai'nin ilk "diyalogu": Guangzhou'ya odaklanmış 240 parça heykel ustası
Liangshan Van, Jin Shajiang'ı devirdi ve ölülerin ve yaralı aile üyeleri konuştu! Cenaze masrafları için tıbbi masraflar için zordur
Lushan Scenic bölgesindeki yaşlılar, basamaklara sıçrayan su ile sürüldü! Yerel özür, ilgili tüccarların para cezasına çarptırıldığını söyledi
Ülke tek! "China Tide oyun sermayesi" başlığı Dongguan düşen çiçekler | Dongguan bir hafta
Typhoon "Teli" yaklaştı, Zhuhai Havalimanı Hong Kong'a giren ve çıkışların içinde ve dışında 63 uçuş iptal etti
Typhoon'dan etkilenen tüm uçuşlar 17 Temmuz'da iptal edilecek
2023'te Futian öğretmenleri yıl içinde serbest bırakıldı ve podyumu parlattılar ve sahneyi parlattılar.
Yaz Taşımacılığı Guangzhou metro yolcu akışı 10 milyon "engel" aşıyor ve bu metro etkinliği de çok sıcak ...
To Top