Hassas cilt nasıl bakılır? Profesör Yang Bin size ortak cilt bakımı duygusu öğretiyor!

Son zamanlarda, marka kuruluşunun onuncu yıldönümünde, Watsons markası Zhuo Rong, "Ten Platinum Ten Bai Jin Huan" marka ve marka yenileme konferansının onuncu yıldönümünü düzenledi.

Basın toplantısında Zhuo Rong, hassas ciltlere bakmak için yeni patentli Platinum Technology 3.0'ı yayınladı. Güney Tıp Üniversitesi Dermatoloji Hastanesi Dekanı Profesör Yang Bin, "teknoloji cilt bakımı" nın klinik duyarlı cildin tedavisinde olumlu bir rol oynadığına inanmaktadır. Hassas cilt genellikle dış uyaranları uyarır ve kızarıklık, akne ve kuruluk gibi sorunlara eğilimlidir. Bilimsel ve teknolojik ve bilimsel yöntemlerle, hassas kaslar için kişiselleştirilmiş, hafif ve etkili tedavi çözümleri sağlayabilirsiniz. İlk olarak, teknoloji hassas ciltlerle teşhis edilebilir ve analiz edilebilir. Örneğin, deri analizörleri veya hassas cildin durumunu ve problemlerini doğru bir şekilde değerlendirmek için cilt analizörleri veya spektrometreler gibi yüksek seviyeli teknoloji ekipmanlarını kullanmak ve doktorların veya cilt bakım uzmanlarının hedefli tedavi planlarını formüle etmesine yardımcı olur. İkincisi, bilimsel araştırmalar, hassas cilt oluşumunun nedenleri ve mekanizmalarının derinlemesine anlaşılmasını sağlayabilir ve hassas ciltlerin arkasındaki bilimsel prensipleri anlayabilir. Bireyin özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre uygun cilt bakım ürünlerini ve yöntemlerini seçebilirsiniz. Bilimsel araştırmalar, hassas kasların uyarılmasını azaltmak için hafif ve tahriş edici bileşenlerin geliştirilmesine yardımcı olabilir.

Yang Bin ayrıca herkese hassas cilt hemşireliği sağduyu hakkında bilgi verdi: Birincisi, temizliğe dikkat edin, koşullar cilt bakım araçlarıyla kullanılabilir. İkincisi, nemlendirme ve yatıştırıcı üzerine odaklanın ve cilt bariyeri onarımını güçlendirin. Üçüncüsü, cilt bakımı daha net bir etkinliğe sahip ürünleri kullanmalıdır.

Yazma: Nandu muhabiri Xu Xiaolei

Görüntüleme Kılavuzu Sergi Hong Kong Kitap Fuarı Tekrarlanan Sergi, "Tong Laiyue Young Okuma" ünlü bir usta ile
önceki
Guangzhou Güzel Sanatlar Akademisi Sanat Müzesi'nde açılan "Olağanüstü İtalyan Tasarımı" sergisi
Sonraki
Uluslararası Erkekler Basketbol Davet Turnuvası'nın Ağustos, Heyuan, İran, Filipinler, Lübnan Senegal yarışmaya katıldı
Zhou Zhou bir drama var "Peacock": Yang Liping Plays Peacock Nirvana
Nadir Master'ın işi! Haipai Heykel Sanat ve El Sanatları Butik Turu Guangzhou'nun İlk Durdurması Açılış
Haipai ve Nanpai'nin ilk "diyalogu": Guangzhou'ya odaklanmış 240 parça heykel ustası
Liangshan Van, Jin Shajiang'ı devirdi ve ölülerin ve yaralı aile üyeleri konuştu! Cenaze masrafları için tıbbi masraflar için zordur
Lushan Scenic bölgesindeki yaşlılar, basamaklara sıçrayan su ile sürüldü! Yerel özür, ilgili tüccarların para cezasına çarptırıldığını söyledi
Ülke tek! "China Tide oyun sermayesi" başlığı Dongguan düşen çiçekler | Dongguan bir hafta
Typhoon "Teli" yaklaştı, Zhuhai Havalimanı Hong Kong'a giren ve çıkışların içinde ve dışında 63 uçuş iptal etti
Typhoon'dan etkilenen tüm uçuşlar 17 Temmuz'da iptal edilecek
2023'te Futian öğretmenleri yıl içinde serbest bırakıldı ve podyumu parlattılar ve sahneyi parlattılar.
Yaz Taşımacılığı Guangzhou metro yolcu akışı 10 milyon "engel" aşıyor ve bu metro etkinliği de çok sıcak ...
20 saat içinde çözülen Longhua Yi topluluğunun çay lehçesi kitlelerin taleplerine hızlı bir şekilde cevap verecek
To Top