Zhang Xiaofei bu yarım aylarda eğlence dairesinin deneyimiyle karşılaştı.

Dünya doğdu, hepsi hepsi ve dünya kalabalık. Bu ilke daha eğlenceli daireye yansır. Her ne kadar eğilimin eki her yerde olsa da, ama gördüğünüzde, yardım edemezsiniz, ancak çok tipik örnek, en tipik örnek Zhang XiaoDi'dir.

Weibo gecesi, Zhang Xiaofe sadece katılmak için davet edilmez, aynı zamanda çeşitli tercihli tedavi.

Zhang Xiaodi ve Shen Teng, Jia Ling, birlikte, bu ikinci, bir zorunluluktur, bir zorunluluk var, üç kişi görüşmeye bırakıldı ve izleyiciler etkileşime girdi, 4 dakika sürdü ve birçok büyük yıldız, aynı zamanda dolu Gecede, belki yarım dakika.

Zhang Xiaofei'nin de izleyiciyle ifadeler yapmaları ve spot ışığının ışığının tadını çıkarmaları istendi.

Infield Seat, Zhang Xiaofei ve Shen Teng, Jia Ling, yıldızın ilk ikinci sırasına oturdu (ilk sıra kahramanlara bırakıldı), Deng Chao, Sun Wei, Huang Xiaoming, Li Yuchun ve Li Bingbing aynı satırla ve benzeri Wang Yibo, Li Xin, Wu Yifan, Lu Han, Huang Zi, Zhang Yixing, bu üst akış, sadece dördüncü sırada oturabilir.

Ödül sırasında, JIA Ling ödülü kazandı, ev sahibi Zhang Xiaoxi ve Shen Teng adlı ev sahneye çıkıp röportajlar açtı. Ton Zhang Xiaodi, Qin Qi, Zhao Liying ile "Yıllık Güçlü Aktör" olarak derecelendirildi. Manzara sınırsız.

Bundan önce, Zhang Xiaofei gibi bu 18 çizgili aktör, Weibo'nun gecesinin bir davetisti değildir.

Bu 10 günde, Zhang Xiaodi'nin kıyafetleri de oldu.

28 Şubat'ta Zhang Xiaifu'nun ilk defa ilk kez film yoluna katıldı, zara markasını hızlı bir şekilde devre dışı bırakan örgü bir gömlek giyiyordu ve yüzlerce parça var.

Yol hareketinin ikinci durağı, Zhang Xiaifei hafif lüks marka Tory Burch'ü giydi; üçüncü durak Chengdu, Zhang Xiaofei'nin kıyafetleri, büyük markaya koydu.

Hangzhou'nun dördüncü durağında, Zhang Xiaofei'nin kıyafetleri, diğer birinci çizgili aktrislerle yakalandı, üst lüks marka prada, bir gömlek, yaklaşık 10.000 adet ve 30.000 etek.

Son birkaç gün içinde, Zhang Xiaodi'nin kaynakları hala deliydi.

"Merhaba, Li Huanying" önce, birkaç yeni bahar festivali akşamı aldı, ancak cevap vermedi ve büyük uydu hükümetlerinin kazanımları misafirleri davet ettiler. İki Günlük Hunan Uydu TV Fener Festivali, Zhang Xiaofeng, misafir, görevliler ve resmi olarak haberlerini gösterdi.

>

Zhang Xiaofei, geri sayımın ikinci yıldızıdır (sonraki Huang Ziji Basınç Eksenidir), "Merhaba, Li Huanying" tema şarkısı "" şarkı söyleyin.

Genel Yıldız doğrudan performans ve Zhang Xiaoxi, şarkı söylemeden önce Wei'nin röportajını kabul etmelidir.

Zhang Xiaodi, sadece en iyi lüks marka kıyafetlerine de koyulmaz, aynı zamanda çok sayıda gümüş ve köpüklü mücevher, küpeler ve elmasların büyük elmasları vardır.

Weibo gecesi, Zhang Xiaodi'nin kıyafetleri basit değil, çamaşırlar en son Fendi modelleridir ve takı, hatta 100.000 Bvlgari Serpenti'dir.

Tabii ki, bazı kostümler satın almak istemiyor ve genel görevliler ürünün maliyetini alacak, ancak markalar sizi almak için çok tembeldir ve aktrisler büyüktür ve marka size bir kostüm verecek.. Ma Li haberleri kırdı, kırmızı değildi, ama kıyafetlerden ödünç alındı, ama ona büyük bir darbe veren görüntü topraklarını sergiledi.

Kırmızı patlamadan önce, Zhang Xiaodi çok fazla sıcaklık geçirdi.

Zhang Xiaifei Nortel'den mezun oldu ve Yuan Yu, Yang Mi ateşliydi, 10 yıl boyunca çok çalıştı, hala geri akıttı.

Zhang Xiaifei her sabah geç kaldı ve sahnede incinir ve aynı zamanda personelin içinde olması gerekmektedir.

Üç yıl önce, "Gençlik Sınıf Arkadaşları", Zhang Xiaodi, bir kez bir grup, kadın üreticisi yüzüne işaret etti: "Yüzünün biraz sorun olduğunu hissetmiyorsun?" Zhang Xiaifei derin hakaretler hissetti.

Program kaydı sırasında, Yuan Hao, Zhang Xiaofei'nin erkek sınıf arkadaşlarıyla çarptığını söyledi, Zhang Xiaifu, Weibo'yu Yuan Wei'nin Yuan Wei'nin YUIBO'yu sahte olarak kovaladığını reddetti.

İlk güne kadar, "Merhaba, Li Huanying" gişe büyüktür ve geçmiş netizens tarafından dosyalanır, Yuan Hao açıkça özür dileyecektir.

İki yıl önce, Zhang Xiaofei de çeşitli "ben aktör" dedi ve eşi kıdemli bir aktörün güneşi Wei'dir. Her ne kadar Sun Hao, rafı yapmak için nitelikleri iade etmeme rağmen, komut dosyasını sürekli olarak ayarlamadı, oynamayı reddetti, Zhang Xiaifu çok endişeli, bir duygusal kaza, nihayetinde çok fazla zaman var, iki performans çok kötü.

Zhang Xiaodi'nin karşılaşmasından, gerçekten farklı bir gündür ve bu değişim son on günde gerçekleşti ve bir işe dayanıyor. 5 milyar hava yoluyla birikmiş gişe başrol oynadı. Kurşun listesi 80.

Daha sonra, Zhang XiaoDi'nin büyük olaylarda, ana akşamlar, film ve televizyon kaynaklarında ve ticari kaynaklarda göründüğünü de görebiliriz.

Zhang Xiaodi'nin karşıtı, eğlence dairesinin en güçlü tarafını görelim, bazen çok zalimdir, sadece çok az insan, ancak bu insanların% 5'inde insanın% 95'ini görüyor. Kırmızı, bazen güç önemli değil, gerçekten, gerçekten, kaç kişiye, oyunculuk iyi ya da sadece rol olduğuna bağlı?

|
To Top