Huo Qigang Family Travels, Guo Jingjing şahsen yemeği alır ve ayrıca üç vuruş alır.

Son zamanlarda, Hong Kong Media Huo Qigang ve Guo Jingjing'i üç çocuğun üç fotoğrafıyla, beş portlu nadir bir çerçeve, resim çok uyumlu.

Aynı gün, Huo Qigang ve Guo Jingjing, siyah bir gömlek, basit ve basit ve çok topraklanmış, ikisi de üç çocukla oynuyorlardı. Büyük oğul zaten bir bisiklete binebilir, çok hızlı büyüyebilir ve küçük kızın da yardım için anneye ihtiyacı var, Guo Jingjing, kızının bisiklete binmesine yardımcı olmak için squats, çok sabır.

Gruptan sonra, bir grup yakındaki alışveriş merkezine geldi. Guo Jingjing, Huo Qigang'ın yemeğini aldığında, iki torba satın almak için süpermarkete gittim, şahsen arabadan bahsettim.

Bundan sonra Guo Jingjing ayrıca bir bisiklet ve scooter yükseltti ve şaşırtıcı olan bir oyuncuydu. Daha sonra, sürücü Guo Jingjing'in bir tane paylaşmasına yardım etmesi için gördü.

Aslında, Huo Qigang ve Guo Jingjing, her zaman Pro'ya çok yakın olmuştur, daha önce, Huo Qigang'ı doğrudan çuvallarla geçmek için bir medya var, Guo Jingjing, kişisel olarak çocuk bezi ve günlük ihtiyaçlar alacaklarından, aynı zamanda gideceğinden ev.

Aynı zamanda çocuklarını eğittikleri aynıdır. Uzun zaman önce, ikisi çocukları, haşere kumu tarımını tecrübe etmek için, çocuklarla yaşamı yaşamaya ve diğer zengin yaşam ve eğitim çok farklı.

Huo Qigang'ın sosyal platformuna bakıldığında, sık sık el yaptığını, çiçek satın almak için dışarı çıktığını da görebilirsiniz, Guo Jingjing ayrıca çocuklara eşlik eder ve ikisi çocuklar için çok yerdesiniz ve çocuğun bakımı için görülebilir. .

11 Şubat'ta Huo Qigang, çocuğun fotoğrafını harcamak, bir maske takarak, beş ağız sevinçten bir maske takan, bu kadar mutlu bir aile gerçekten kıskançlıklı, Guo Jingjing'in fotoğrafını paylaştı.

Huo Qigang, bir milyar zengindir. Guo Jingjing de bir Olimpiyat şampiyonudur. İkisi çok başarılı olmuştur, ancak çok düşük anahtardır. Her şey yapılır, sadece çocuğa sadece iyi bir örnek vermez, aynı zamanda topluma da verir, Pozitif enerji, hayranlık ve öğrenmeye değer.

|
To Top