Lushan Scenic bölgesindeki yaşlılar, basamaklara sıçrayan su ile sürüldü! Yerel özür, ilgili tüccarların para cezasına çarptırıldığını söyledi

Son zamanlarda, Lushan Lushan Sanliequan Scenic bölgesi, yaşlıların basamaklarda oturduğunda, yaşlı adamın tüccarın dikkat çeken sıçrayan suyu tarafından sürüldüğünden şüphelenildiği bildiriliyor. Nandu muhabirleri, 16 Temmuz akşamı Lushan Kültürel Turizm Holding Group'un, iş dünyasına dahil olan tüccarların ciddi şekilde eleştirildiğini ve eğitildiğini ve onlardan özür dilemelerini istediğini belirten bir bildirim yayınladığını fark ettiler. Aynı zamanda hizmetin kalite marjı 5.000 yuan idi.

Sahne.

15 Temmuz'da Sanlie Spring Scenic bölgesinden tüccarların durumu turistleri sürdü. Olaydan sonra, Lushan Kültürel Turizm Holdingleri, durumun soruşturmasına derhal büyük önem verdi.

Doğrulamadan sonra, olay Sanlie Spring Scenic bölgesindeki (birinci kat) bir çay odasının işletim noktasının işletim alanında (birinci kat) iş hane halklarının (ikinci kat) deposuna kadar meydana geldi. Olay gününde (15 Temmuz), tüccar depo malları ile desteklendi ve Pick -up Master, olay adımına ve olay adımından (resimde seçici ustasını gösteren) seyahat etti.

Malların turistlerle çarpışmasını önlemek için, tüccarlar turistlerle iletişim kurdular ve tüccarlar adımların yukarı akışıyla iletişim kurdular ve kaçınma istedi. Daha sonra, iki partinin tek tip görüşleri nedeniyle anlaşmazlık meydana geldi. Duygular İki partiden daha heyecanlıydı. Turistler şişe suyunu ellerine böldüler.

Tüccar personeli turistlerin sabrı ve titiz iletişim ve yorumlanmadığı ve hizmet bilincinden yoksun olmadığından, Lushan kültürel seyahat sahipleri tarafından yapılan araştırmalardan sonra tüccarı kesinlikle eleştirmeye ve eğitmeye karar verdiler ve özür dilemelerini istedi. Kalite marjı 5.000 yuan. Benzer durumlar meydana gelirse, sözleşme sözleşmeye uygun olarak feshedilecektir.

Lushan kültürel seyahat sahipleri turistlerden özür diliyor ve aynı zamanda turistler doğal noktanın turizm hizmetinin denetimini güçlendirebilirler.

Yazma: Nandu muhabiri Chen Yan

Liangshan Van, Jin Shajiang'ı devirdi ve ölülerin ve yaralı aile üyeleri konuştu! Cenaze masrafları için tıbbi masraflar için zordur
önceki
Ülke tek! "China Tide oyun sermayesi" başlığı Dongguan düşen çiçekler | Dongguan bir hafta
Sonraki
Typhoon "Teli" yaklaştı, Zhuhai Havalimanı Hong Kong'a giren ve çıkışların içinde ve dışında 63 uçuş iptal etti
Typhoon'dan etkilenen tüm uçuşlar 17 Temmuz'da iptal edilecek
2023'te Futian öğretmenleri yıl içinde serbest bırakıldı ve podyumu parlattılar ve sahneyi parlattılar.
Yaz Taşımacılığı Guangzhou metro yolcu akışı 10 milyon "engel" aşıyor ve bu metro etkinliği de çok sıcak ...
20 saat içinde çözülen Longhua Yi topluluğunun çay lehçesi kitlelerin taleplerine hızlı bir şekilde cevap verecek
"Hemen yerleşmeye hazır!"
Yeni işçide ilk kez gol attım. Fang hao: Beni oynamaya gönderdiğim sürece, kesinlikle dışarı çıkacağım
Suarez: Oyuncunun performansından memnun kaldılar, saldırganlık oynadılar
Resimde Resimde İnsanlar: Zizhuyuan'daki Lotus Ponds Serin
Çin'in ekonomik yuvarlak masasını takiben, 2023'te Çin ekonomisinin yarı yılı raporunu anlayacak
Sıcak yorum C919'da ikinci set "Hızlanma"
Üç Wuhan kasabasının koçu: kabul edebilirsiniz
To Top