Nadir Master'ın işi! Haipai Heykel Sanat ve El Sanatları Butik Turu Guangzhou'nun İlk Durdurması Açılış

15 Temmuz'da, "Woodstone'un Yeni Yolculuğu -haipai Oyma Sanatları ve El Sanatları İşleri Sergisi" nin ilk istasyonu Guangzhou Maddi Kültürel Miras Sergisi Salonu'nda tanıtıldı. Deniz -FAKETİM oymalarının teması ile. Zanaat ve sanat sanatını ve diğer deniz okulu oyma el sanatları ve diğerlerini sergiledi ve 240'dan fazla butik var ve o zaman Haipai Nandai -Genetik Olmayan Kalıtım ve Yenilikçi Tasarım Değişimi Forumu yapılacak. Serginin 15 Ağustos'ta olacağı bildirildi.

Sanat ve el sanatları, Çin toplumunu inşa etmek için kültürel bir benlik güvenliği oluşturmak için büyük bir öneme sahip olan mükemmel Çin geleneksel kültürünün genleridir. Ulusal Sanat Fonu'nun desteğiyle Şangay Sanat ve El Sanatları Akademisi Meslek Koleji, "Dört Heykel ve Dört Gravür" tarafından temsil edilen deniz oyma teknolojisinin muhteşem kültürel ve sanatsal cazibesini göstermek için bu çağdaş deniz tarzı heykel sanat ve el sanatlarını düzenledi. .

Şangay Sanat ve El Sanatları, Çin Sanat ve El Sanatları Bahçesi'nde olağanüstü bölgesel özelliklere ve bölgesel etkiye sahiptir. Şanghay Haina Baichuan'ın kültürel mirası ve uyumlu ve biriken, deniz -yüzeylik oyma işçiliğinin eşsiz ve hassas mizaçını yarattı. Sergi, butik ekranla deniz tarzı oyma sanatları ve el sanatlarının görsel bir şölenini gösterecek ve modern tasarımla yakın kombinasyonunu yansıtan deniz işçiliği ve el sanatlarının gelişimini ve entegrasyon ve gelişme tarihini canlı bir şekilde gösterecek. Kültürel ve yaratıcı endüstri, moda endüstrisi ve kültürel turizm endüstrisi. Polaris.

"Mu Shi Yeni Yolculuk" Guangzhou anti -koruma sergi salonunda duran Guangzhou düzenlendi.

Hainani, Haipai Sculpts Hua Zhangzhang'ı anlatıyor

Haipai Sanat ve El Sanatları Batı'ya entegre edilmiştir ve birbirleriyle uyumludur. Jiangnan kültürü, kentsel kültür ve tüketici kültürünün birçok özelliğine sahiptir. Hai Pai Oyma, haipai sanat ve zanaatlarda istikrarlı ve zarif bir tarz sanat, hassas ve zarif bir işçilik, uyumlu ve uyumlu estetik stil ile en heyecan verici sanatsal form haline geldi.

Şangay kentsel kültürünün gelenekten modern zamanlara logosu "deniz kültürünün" yükselişi ve refahıdır. Haipai kültüründeki geleneksel teknolojinin bir temsilcisi olarak, Haipai oymacılığı 19. yüzyılın ortalarında başladı. Şangay'ın açılmasından sonra, Çin ve Batı kültürü Şangay'daki bu verimli toprakta sayısız çarpışma yaşadı ve nihayet birbirleriyle harmanlandı. Bu bağlamda deniz okulu oyma sanatları ve zanaatlarının işçiliği serisi oluştu.

Hainan Sofistike: Hai Faction oyma.

Haipai'nin "dört oyma ve dört oyulmuş", Haipai Jade oymacılığı, Haipai ağaç oymacılığı, Haipai lake oyma, Haipai Diş Oyma, Şangay Bambu oymalar, Şangay ayrıntılı Carvings, Şangay Porselen Karvatları içerir. "Haina Meydanı: Haipai Oyma" sergi alanı, izleyiciyi zarif eserlerle deniz tarzı oyma sanatları ve el sanatlarının dokusuna ve izlerine dokunmaya yönlendirir. deniz okulunun yaratıcılığı ve zamanların ilerlemesine başlayın.

Bu serginin sergileri, Şangay Sanat ve El Sanatları Akademisi'nde 60 yılı aşkın bir süredir toplanan öğretmenlerin ve öğrencilerin eserleri ve Lu Yongfu, Luo Angang, Wang Yihong ve diğer mezunlar tarafından toplanan mezunlar tarafından oluşturulan çalışmalar. Haipai'nin oyma gelişiminin gelişimini yansıtır. Bu sergi ayrıca bazı koleksiyoncuların ve genetik olmayan mirasçıların temsili koleksiyonlarına (eserler) dahil edilmiştir.

Şangay Sanat ve El Sanatları Mesleki Koleji.

Üstat toplandı, Guangzhou'da yüz parçadan fazla butik ortaya çıktı

20. yüzyılın başlarında Tushan Bay sanat eğitiminin başlangıcından itibaren, 1960'larda Haipai Sanat ve El Sanatları Eğitim Sisteminin ön oluşumuna ve daha sonra Haipai işçiliğinin genç zanaatkârının yetiştirme sisteminin kurulmasına kadar Yeni ERA, Haipai Sanat ve Sanat Eğitimi yüz yıldan fazla bir gelişme yaşadı. Şangay Sanat ve El Sanatları Mesleki Koleji, Modern Haipai Sanat ve El Sanatlarının beşiğidir. Okul, okulun okulun özellikleri ve avantajlı özellikleri ile 30.000'den fazla endüstri yeteneğini eğitmiştir. Şangay Sanat ve El Sanatları Akademisi Mesleki Koleji, binden fazla oyma eserine sahiptir. Çalışma çalışması esas olarak 1960'dan 2021'e kadar yoğunlaşmıştır. Bu sergi 160'dan fazla oyma çalışması seçiyor ve ayrıca bazı mezunların temsili eserlerine entegre ediliyor. Sergiler arasında Kavak Ahşap Oyma Xu Baoqing, Haipai Yeşim Heykeli Zhao Yicheng, Haipai Dişleri Oyma Hu Changmin, Haipai İnce Oyma Oyma Luo bir çelik, Haipai Bamboo oyma wang yihong, Haipai Porsess Chang Peichu, Haipai Lu Jiong ve diğer başyapıtları oydu. Deniz sanatsal cazibesi oydu.

Şangay Sanat ve El Sanatları Mesleki Koleji.

Sergi, seyircinin Haipai'nin oyma işçiliğinin güzelliğini tam olarak hissetmesine ve Çin ve Batı kültürel değişimlerinin kültürel değişimlerini anlamasına izin verecek. Değişim ve karşılıklı öğrenme ve zamana ayak uyduracak.

Haipai Yeşim Oyma

Haipai Jade Oymacılığı, Şangay'daki geleneksel oyma sanatlarından biridir. Ayrıca, Kuzey Fraksiyonu, Yang fraksiyonu ve güney ile Çin yeşim oymacılığının dört büyük türü olarak da bilinir. Yeşim oyma işi "Nuwa Makyaj Gökyüzü", deniz ustası yeşim oymacılığı olan Tang Beilin tarafından yaratılan, kargaşa oğlu -in -law gökyüzünü telafi etmek, havayı cesur ve korkusuzca sallamak ve şekillendirdi Çin mitolojisi ve beşeri bilimler. Yeşimin sıcak ve berrak dokusu, gökyüzünün renkli taşı ile aynı hizadadır ve Dünya Tanrıçası tanrıçasının görüntüsünü ortaya koymuştur.

Haipai ağaç oymacılığı

Haipai Woodcarting, Şangay Limanı açılış dönemi tarafından üretilen oyma sanatıdır. Batı gerçekçi heykel becerilerini geleneksel Çin oyma teknikleriyle birleştirir ve olağanüstü etkileyici güce sahiptir. Bu eski güzellik okulu (yani Şangay Sanat ve El Sanatları Mesleki Koleji'nin öncüllerinden biri olan Şangay Sanat ve El Sanatları Okulu). Ayaklanma ekipleri komutan, üfleyiciler ve bayraklar. İş, bir bütün olarak basit ve gerçekçi değil, Liaoyuan eğilimini gösteren ayaklanma birliklerinin muhteşem ruhunu ifade ediyor. Çalışma 1965 yılında "Şangay İlk Sanat ve El Sanatları Sergisi" na katıldı.

Haipai Lake Oyma

Haipai lake oyma, canlı, zarif çizgiler, net birincil ve ikincil ve zarif renkler olmaya çalışır ve zarif ruh hali enfes işçilik içindedir. Bu "Bahçe Kırmızı ve Sarhoş Poto" nun renkli boya resimleri tema olarak çiçek kullanıyor. Tasarım açısından, Çin mobilyaları ve renk işçiliği kombinasyonu, üç boyutlu ev yaşamında geleneksel işçiliğin ikili işlevlerini oluşturmuştur.

Jiading bambu oymaları

Jiading bambu oyma, bambu artefaktları üzerinde çeşitli dekoratif desenler ve metinler veya çeşitli mobilyalara bambu kökü oymacılığı ile oyulmuş sanattır. Jiading Bambu Oyma Üstat Wang Yihong, "Di Yong Jinlian" tarafından yaratılan çalışma, "Di Yong Jinlian" ve ressam Chen Yongheng'in "Ground Yong Jinlian" ı geleneksel aile ressamı Liu Donging ile bir resim. Metinlerin, kitapların, resimlerin ve Hindistan'ın kaynaşması bambu üzerine yansıtılır ve bambu oyma butik olan görkemli bir resmi tasvir eder.

Deniz fraksiyonu Oyma oyma

Geleneksel oyma teknolojisi, modern edebi insanların estetik arayışını ve sanatsal tarzını yansıtan 20. yüzyılın başlarında başladı. Guangdong Duanyu'da kullanılan Pitto Stone'da yaygın olarak kullanılan oyulmuş bir usta olan "Kitap Rolls" Lu Jiong tarafından oluşturulan oyma çalışma. Yaradan, "hacmi açma" anlamını alarak, doğal görünümüne göre bir kitap kaydırmasına oyuldu; deniz -yüzeysel gerçekçi tekniklerin kullanımı, oyulmuş rulolarda böceklerin sayfalarını oyma, güzel, zamansız ve tamamen gösteren deniz okullarının gerçekçi beceri tarzı. Essence

Haipai titiz

Haipai Titiği, Fildişi, Yeşim, Bambu ve Kaplumbağa'da açıklanan mikro denetim sanatında açıklanan deniz -yüzeysel bir teknolojidir. This work is the ivory carving "Qiu Mu " created by Haipai's detailed master Luo Anang. The original painting is a famous work of the Song Dynasty and is now hidden in the Forbidden City of Beijing. Şarkı boyama, fildişi oymunun yüksekliğini ve kalınlığını arttırmak için ilk tercihtir. Kuşun şeklinin şekline ve yaprakların dönüşüne ve kompozisyonun tüm bileşimine vb.

Haipai Porselen oymaları

Haipai porselen oymaları, bir taşıyıcı olarak sıradan yapılmış düz porselendir. Cam yüzeyinde özel aletlere sahip resim ve kaligrafinin geleneksel işçiliği kullanılır. Bu, Ming hanedanında Chen Hongzhang'ın "Erik Çiçeği Haritası" nı kazınan porselen oyma koruyucu olmayan Cheng Peichu'nun temsili mirasçısı tarafından yaratılan porselen oyma "erik çiçeği kırmızı daire" çalışmasıdır. Plum Blossom Bingyu Jie, Gao Jie'nin karakterinin bir sembolüdür. Eserlerde, erik çiçeklerinin güzelliği güçlüdür, eski ağaç izleri kalın ve kırışıktır, sıra dallarının birkaç soğuk tomurcuğu vardır, çizgiler eski ve inatçıdır, kalem ve mürekkep kuru ve kısadır ve Antik ahşabın zaferlerini yansıtan altın taş cazibesi.

Değişim ve Karşılıklı Öğrenme, Çağdaş Sanatlar ve El Sanatları İş Değişimi Oluşturun platform

Kültür iletişim ve karşılıklı öğrenme nedeniyle renklidir. O zaman, Hai Pai Nandai Afrika Mirası Mirası ve İnovasyon Tasarım Borsası Forumu da gerçekleştirilecek. Sektördeki birçok kıdemli profesör, Haipai ve Güney Okulu'nun koruma dışı miras ve yenilikçi tasarım hakkında ideolojik bir fırtına getirecek. Wang Min, Şangay Sanat ve El Sanatları Dekanı Meslek Koleji, Zhang Lili, Zhang Lili, başkan yardımcısı, Lu Lingjuan, Guo Ling, Fang Yun, Şangay Drama Akademisi Pan Jianhua Profesörü ve Luo Angang, Usta Haipai, Çin sanatlarına ve el sanatlarına açılış konuşması şeklinde cevap verecek. Modern yaşamın keşifine ve düşüncesine girmek ve yeni çağla yüzleşmek, Çin oyma teknolojisinin yenilikçi gelişim yolunu keşfetmek ve Çin oyma endüstrisinin yaratılmasını teşvik etmek yeni bir durum yaratmak için.

Yazma: Nandu muhabiri Zhou Peiwen stajyeri Wang Ya

Zhou Zhou bir drama var "Peacock": Yang Liping Plays Peacock Nirvana
önceki
Haipai ve Nanpai'nin ilk "diyalogu": Guangzhou'ya odaklanmış 240 parça heykel ustası
Sonraki
Liangshan Van, Jin Shajiang'ı devirdi ve ölülerin ve yaralı aile üyeleri konuştu! Cenaze masrafları için tıbbi masraflar için zordur
Lushan Scenic bölgesindeki yaşlılar, basamaklara sıçrayan su ile sürüldü! Yerel özür, ilgili tüccarların para cezasına çarptırıldığını söyledi
Ülke tek! "China Tide oyun sermayesi" başlığı Dongguan düşen çiçekler | Dongguan bir hafta
Typhoon "Teli" yaklaştı, Zhuhai Havalimanı Hong Kong'a giren ve çıkışların içinde ve dışında 63 uçuş iptal etti
Typhoon'dan etkilenen tüm uçuşlar 17 Temmuz'da iptal edilecek
2023'te Futian öğretmenleri yıl içinde serbest bırakıldı ve podyumu parlattılar ve sahneyi parlattılar.
Yaz Taşımacılığı Guangzhou metro yolcu akışı 10 milyon "engel" aşıyor ve bu metro etkinliği de çok sıcak ...
20 saat içinde çözülen Longhua Yi topluluğunun çay lehçesi kitlelerin taleplerine hızlı bir şekilde cevap verecek
"Hemen yerleşmeye hazır!"
Yeni işçide ilk kez gol attım. Fang hao: Beni oynamaya gönderdiğim sürece, kesinlikle dışarı çıkacağım
Suarez: Oyuncunun performansından memnun kaldılar, saldırganlık oynadılar
Resimde Resimde İnsanlar: Zizhuyuan'daki Lotus Ponds Serin
To Top