Tarihsel an! Mero'nun 16 yılda ilk yeni nesil çift kibir olan Şampiyonlar Ligi şampiyonu yok.

11 Mart'ın sabahının başında, Pekin, Şampiyonlar Ligi'nin ikinci turu, Barselona 1-1dp Paris de dahil olmak üzere 1/8 finalde, toplam skor 2-5 ortadan kalktı. Sadece Juventus 4-4 porto dışındadır ve MESSI ve C LUO, Şampiyonlar Ligi'ne vedae veda. Büyük çift kibirli, artık şampiyonluk olmadığını bilmelisiniz, bu 16 yıldır ilk kez. Harland ve MBPE'nin güçlü performansıyla, yeni nesil çift kibirli nesilin yeni neslinin Mero'yu değiştirir, kaçınılmaz görünüyor.

Barcelona'nın oyunu, MBPE ilk kez kilitlenmeyi kırmak için bir ceza kullanıyor, ancak Messi kanıtlamak için topa bir futbol kullanıyor: Laozi hala olabilir! 36. dakikada, Pedri'nin ön kısmı transheng, MESMI topu ceza alanının ortasına taşıyor, aniden sol ayak kuvvetlice şok edici bir dünya dalgasını değiştirdi, Navaların hiçbir yolu yok, Barselona 1 -1'i böldü.

Tamamlama aşamasının ilk yarısında Glezman bir ceza yarattı, ancak Messi'nin atışı Navas'tan atıldı. Messi'nin yaşam oranı çok yüksek değil gibi görünüyor, veri istatistikleri: büyük bir savaş atmak sayılmıyor, Messi barcele'de 105 puan cezalandırıyor, penaltı 23'tür ve isabet oranı sadece% 78'dir. Kariyerden bu yana, Messi kulüpte ve milli takımda 131 puan cezalandırılıyor, 98, topun düzenli noktasında, 28; 4'ün bir cezası, bir ceza kaybedildi. Messi'nin toplam cezası,% 77,86'lık bir hit hızı ile 102 puandır. Messi iki pimi kaybetti.

Messi ve Barcelona için, 1-4 ana ailenin ilk turu nedeniyle, yenilenen ana ailenin ilk turu nedeniyle, bu oyun oyundan sonra Şampiyonlar Ligi'nden hazırlandı, oyundan önce hazırlanmış gibi görünüyor, bu yüzden Messi hala gülümseyebilir ve değişebilir Rakibiyle Jersey. Barselona salınım dönemi yaşıyor, Şampiyonlar Ligi alabilecekleri amaç değil. Messi için, 6 yıl içinde Şampiyonlar Ligi'ni almadı. En son ne kazandım ya da 2015 ve Barselona 14 yılda ilk kez oldu. Eğer bu yaz takımdan ise, Paris'e karşı bu oyun Barselona Şampiyonlar Ligidir.

Barselona Paris tarafından elimine edildi, yapacak bir şey yok, ancak dün, Juventus Porto, hatta kaza ile ortadan kaldırıldı. İki rekabet turunda, C Luo, ilk turun son anında ceza alanına kondu, ancak hakem meseleyi yargılamadı. İkinci tur, C Luo topa girmez, aynı zamanda ayın duvarı nedeniyle ekibin en kritik kaybını da önler.

C Luo 36 yaşındaydı, Messi ayrıca 33 yaşında, güçlü olsa bile, bir çift kibir kadar iyidir, ancak sonunda gelecek. Son on yılda, dünyada zilden Azar'a ve daha sonra Neuar'a tartışılan birçok insan var, ancak Mero arasındaki boşlukları çok büyük. Şimdi, Mero yavaş yavaş gittiğinde, yeni nesil yeni nesil de geliyor!

Paris 5-2, Barselona'yı, MBPE'yi iki turun iki turunda, Barsea Savaşı'na vurur ve Noukamu Stadyumu'nda bir şapka draması düzenledi. Messi ekibinin yapıldığı söylenebilir. Aynı zamanda, daha genç hallant, Şampiyonlar Ligi'nde bir kayıt pulverizer haline geldi: 20 yaşında 231 gün Sallant, ardışık iki şampiyon ligi olan iki oyuncu oldu ve ardışık dört Avrupa'nın ilk oyuncusu oldu.... Şampiyonlar Ligi 20 bilyalı kilometre taşları sadece 14 oyunda kullanıldı. Harrelled, 21 yaşındaki Avrupa'nın MBPE'nin çöküşünü de kırdı ve Paris'teki Şampiyonlar Ligi'ndeki hedeflerin sayısı 19 gol.

Mero Dönemi'nin sonu kaçınılmaz görünüyor, yeni nesil çift kibir varlığında iyi görünüyor. Jiangshan'ın yetenekli insanları var ve liderlerin her birinin yüzlerce yılı var, MERO'nun parıltısını ve yeni dönemin gelmesini engelleyelim.

|
To Top