Dövülmüş olmaktan korkuyorum, İngilizler önce savaş yapmadı mı? Uçak gemisi Güney Çin denize gelmedi ve İngiliz medyası endişelenecek.

İngiltere, "Beş Göz Ligi" nin önemli bir üyesi olarak, Amerika Birleşik Devletleri'ni Çin karşıtı konuda takip ediyor ve Çin'in ilk satırını engellemek için acele ediyor. Diplomaside, İngiltere sessiz bir yeni taç virüsünde "Çinli virüs", "Wuhan virüsü", sorun ilgili söylentileri imal etmek için çıldırdı ve her zaman Hong Kong problemindeki el boyamasını bitirdi. . Kamuoyunda, İngiliz Fifmers, CGTN'nin İngiltere'deki ticaret lisansını iptal ediyor. Birleşik Krallık'ta birleşik krallık, Amerika Birleşik Devletleri'ni Güney Çin Denizi'nde tütsü yaptı. Geçen yılın sonuna kadar, İngiliz Kraliyet Donanması, iki uçak gemilerinden sadece birinin Güney Çin Denizi'ne ABD ile birlikte ayarlandığını açıkladı. Ancak, İngiliz uçak gemisi henüz başlamadı, ancak İngilizler davul çaldı.

8 Mart'ta, yerel saat, birçok İngiliz medya raporuna göre, İngiltere Kraliyet Donanması Uçak Taşıyıcı "Elizabeth Queen", yelken açmaya hazırlanıyor ve Batı Pasifik ve Amerika Birleşik Devletleri'ne varacaklar. Ancak bu kritik zamanda, bazı İngilizlerin İngilizlerin gücü konusunda endişelendiriyor ve kendi uçak gemilerinin geri dönüşü olmadığı için korkuyorum.

Ünlü İngiliz medyasını "zaman" olarak alarak, gazete, İngiliz airfriends'lerin ince olduğunu söyledi. "Elizabeth kraliçesi" Güney Çin Denizi'ne "ücretsiz navigasyon" görevini başlatmak için, Çince, Çinli ışık, sözde "ağ saldırısı" olarak adlandırılan, böylece gemiyi felç ediyor. Emekli olan İngiliz Deniz Memurları bile, Çin ordusunun "Elizabeth Kraliçesi" ile "YANLIŞ BİLGİLERİ" İLE "YANLIŞ BİLGİLERİ YAYIN", bu nedenle geminin bilgilerini müdahale edeceğini söyledi. Bu memurlar, bu tür siber saldırıların, zor ya da diplomatik bir etki olup olmadığı, büyük olumsuz etkiler üretmek için İngiliz donanması yapabilir. Buna ek olarak, İngiliz medyası ayrıca insanların kurtuluş ordusu tarafından "saldırının" sonuçlarını da analiz etti, uçak gemisinin kendisinin batılmadığını, ancak İngilizlerin bunun için çok endişelendiğini gösteren itibarı getireceğine inanıyor. .

İngiliz ve İngiliz medyaların endişesi inanılmaz görünüyor, ancak aslında, bu gerçekçi bir temeldir - yani İngiliz Denizcilik'in İnternet güvenlik önlemleri aslında çok geriye doğru. İngiliz medyasına göre, uçak gemisindeki tüm bilgisayarlar 20 yıldan fazla bir süredir başlatıldı ve uzun yıllar boyunca Windows XP sistemi durgunlaştı. Microsoft'un bakımı çoktan durdurduğundan, sistem güvenli yüzlerce güvenlik açıklaması, Hacker saldırısı zor değil. Sözde "Siber Saldırı" olarak analiz ettikten sonra, İngiliz medyası hala insanların kurtuluş ordusunun gerçekten kirişli uçak taşıyıcısına çarpıp çarpmayacağı konusunda tartışıldı. Nihai sonuç, insanların kurtuluş ordusunun "daha düşük olasılıkla" daha az olası " Kraliçe. Güç kuvveti, çünkü bu, Çin'in ve Batı dünyasının savaş ilan ettiği ve Çin'in Batı dünyasında kapsamlı bir savaş olması durumunda Çin'in hala olgun olmadığı anlamına geliyor. Bu nedenle, Elizabeth'in Batı Pasifik gezisi "temel güvenlik" dir.

İngiliz medyasının bu analizi gerçekten isteksizdir. İngilizler çok dehşete düştüğünden beri, Güney Çin Denizi'ne gelmemesi için. Ancak, İngilizler bir soyguncu olmak istiyor, fiyatı ödemekten korkuyor, bu gerçekten çok saçma. İkincisi, İngilizce medyası genellikle rapordaki "ilkbahar ve sonbahar kalem hukukunu" kullanır, ancak doğrudan yapılması gerekmez, her türlü söylem ve sıfat ile Çin'in Güney Çin denizinde bir felakete tanımlamak için sıfatlar hakkında açıklanmıştır. Ve İngiltere, Fareli değil, Messenger'a yardım etmeye geldi. İngiliz medyası, siyah ve beyaz tersine çevrilmiş, şaşkınlık, Nanhai'nin Çin'in toprakları olduğu, Çin'in kendi topraklarının korunması, Egemen'in tamamen yetiştirildiği ve İngiliz Gandang Amerikan Hegemonik atı, orijinal sessiz Güney Çin deniz durumunu hala yapacak Bir utanç, ama yine de utanmadan utanmaz.

Bugünün İngiltere artık aynı gün içinde olabilecek gün değil. Dört günün kraliyet donanması, dört tarafın kraliyet donanması şimdi sadece birkaç savaş gemisi ve toplam drenaj hacmi Çin'in yeni Yılın Yeni Donanma Gemisi. Havacılık taşıyıcısına gelince, şimdi iki uçak gemisi olmasına rağmen, başka bir büyük ölçekli sızıntı kazası tamir edildi. İngiliz Donanması'nın kullanabileceği sadece birkaç gemi var, bu İngiliz ordusu, zaten yuvada olduğu söylenebilecek ve doğal olarak kendi Donanması'nın özünün geri dönmemesi için doğal olarak endişelenebileceği birleşik devletler istasyonuna geliyor. , cenaze balığı. Bununla birlikte, bazı İngiliz politikacıları Amerika Birleşik Devletleri'ne İngiltere'ye bazı avantajlara verdiler ve kendilerini Batı Pasifik'e gitmek için GUI olarak alacaklar. Sonuçta, İngilizlerin gerçeği tanıdığını umuyorum. İngiltere'nin orijinal uluslararası etkisi olmamıştır ve Birleşik Krallık Çin ile çelişmedi. Amerika Birleşik Devletleri için buna değmez!

|
To Top