Gerçekten düşük bir arzu toplumu mu?

Japon toplumu gerçekten düşük istiyor mu?

Bu, düşük arzu toplumu veya Buda toplumunun tartışması gerekmeyen bir sorun, Japon toplumuyla eşanlamlı hale geldi.

Ancak, bu soruyu alırsanız, Japonya'yı olan Çinli insanlardan sorular sorun, ancak cevap negatiftir.

Pekin Kız Soya Sosu Japonya'da 6 yıl bana şöyle söylüyor:

Japonya, düşük bir arzu topluluğu değil, zıt yüksek bir arzu topluluğudur.

Markette, erkekler yetişkin ürünlerinin yanında duruyorlar, düzinelerce dakika boyunca yetişkin dergisini takdir ediyor;

Şarap evinde günlük erkek ve dişi kadınlar; Kurumsal kulübün toplantıları da kulübe (kulüp) patronize ediyor;

Sokakların sokaklarının gümrükleri dörtlü, iş patlıyor; Japon porno endüstrisi reddetmedi ve hatta yeni meslekler oluştuk.

Bu ses renkleri düşük arzu toplumunda kök kökleri nasıldır? Bunların Çinli turistler için hazırlandığını söyleyemem?

Açıkça koymak, Japonya'nın "düşük arzu toplumu" nın izlenimi iyi tasarlanmış bir izlenimdir - biri Japon bilginlerin ülkenin imajına ambalajlanmasıdır. İkincisi, Japonya'nın yaşlanma sosyal mizadışı, üçünün bir depresyonunun radyasyonudur. Japonya'da köklü sınıf siparişi.

fakat Gerçek Japonya, düşük bir arzu toplumu değil, "yüksek arzu, düşük memnuniyet" topluluğudur.

"Düşük arzu toplumunun" kaynağı popülerdir, Japon bilginler tarafından yayınlanan "düşük arzu toplumu" için en çok satanlardır.

Geçmişte, Japonya'nın devam ettiği yıllarca ekonomik ikilem nedeniyle talepten kaynaklanır ve talep tüm toplumla karşılaştırılmamaktadır, özellikle de gençler, genellikle düşük arzu durumuna düşer.

Japon toplumunun düşük arzusunu nasıl anlarım? Kısa:

Faiz oranı çok düşük olsa bile, insanlar araba almaz, bir ev almazlar ve konutların düşüşünü sürdürmediyse;

İkincisi, tüm Japonya'nın bireysel finansal varlıkları 17 milyon yen kadar yüksek olsa bile, stoklar mevduattan çok daha fazlası, ancak kimse yatırım yapmıyor;

Büyük argüman gibi üç kariyer emeği eksikliği, Japonya, bu nesil gibi hiç bir nesil olmamıştı, önemi yoktur;

Dördüncüsü, yaşam talebinin düşük olmasıdır, "ev" kültürü yaygındır, "fakir ücretten (fakir ve tatmin edici)" tatmin edicidir ve birçok kişi markette günde üç öğün öder;

Beşinci Bekar bir yaşamdır, birçok insan düşmez, doğmayın, çocukları yok, çocukları karşılaştırmazlar, video oyunları denir.

Yukarıdaki beş, düşük bir arzu olarak tanımlanır, ama öyle görünüyor, ama Esasen, gaz kelebeği ters çevrilmiş sonuçlardan, mantıksal bir ilişki ters çevrilmiş ve üst kısımdır.

Diğer bir deyişle, Yukarıdaki düşük arzu performansı, ekonomik gerileme yerine sürekli düşüşün sonucudur.

Bir kişiden çok daha az, fakir olduğunu söyleyemeyiz, kilo kaybı içinde olabilir ya da yemiş olabilir.

Ayrıca, Japonya'da bulunan düşük arzular düşük bir nedensellik arzusu değildir, ancak yüksek arzuların düşük olması düşüktür.

Japon insanlar tüketmez, ikisi yatırım yapmazlar, üç talep, neden, neden, düşük arzuların düşük olmadığı değildir - yaşlıların, ihtiyacı olmadığı için, gençlerin parası yoktur.

Japon emlak ekonomisi köpüğü, ekonomik durgunluğa düştü ve "30 yıl kaybetti" açıldı. Bununla birlikte, 1989'da Japon ulusal finansal varlıklarının 1989'da köpüğün öncesi 1000 trilyon yen olduğu beklenmedik bir durumda,% 70'lik bir artış olan 17 milyon yen.

Neden Japonca paraya yatırım yapmadılar?

>

Japon toplumunun yaşlanma bir toplum olduğu için, bu 17 milyon yen'in çoğu 65 yaşından büyük yaşlılar. Ve bu yaşlı insanlar çok fazla otomobil var ve büyük tüketime gerek yok.

Ayrıca, Japonya'nın ekonomik durgunluğunu ve Japon kültürünün kriz bilincini sürdürdüğü, Japonların yaşlılarının dünya çapında bir farkındalık geliştirdiler. Japon Medya Açıklaması, Japonların, Japonların 35 milyon yen (yaklaşık 3 milyon yuan) geçeceğini ve onlar için para onlar tarafından kullanılmaz, gelecekteki güvensizliklerle başa çıkmak için. Japonya'nın geleceğine her zaman tedirgin hissediyorlar.

Sosyal servet yaşlıların elinde yoğunlaşmış ve sosyal ekonomi durgundur, Japon gençlerin gerçekten kötü olduğu anlamına gelir. "Sosyal Hayvan" kelimesi Japonya'dan geliyor, Japonya'nın işyerinin ezilmesi bile, hatta Çinli internet şirketleri de imkansız.

Para yok, nasıl geçirilir, nasıl yatırım yapılır, daha yüksek hayatın ihtiyaçları nasıl karşılaşılır?

Son gişe, tüm Japon aktörlerinin ücretli olduğu "Tang Hanedanı Striry 3" bahar festivali filminde satılmaktadır ve henüz Wang Baoqiang kadar iyi olmadığı ve Japon ekonomik sıcağın tarafı görüntülenir. Pan-eğlence pazarındaki ana genç insan tüketimi, tüketim eksikliği.

Ve gençler girmiyor ve aynı zamanda kabul eden rüzgar.

Zenginlik yaşlılarda yoğunlaşmış ve sosyal sınıf giderek iyileştirilir ve yükseliş kanalı engellenir.

İşyerinde sosyal bir hayvan olarak, gençler kavga eder, çalışkan ve sadece yetersiz maaş alırlar ve ruhun nasıl sallanacağını, bir başkan olarak rekabet edebileceği?

Özellikle Japon kadınlar için, köklü erkek kadınlık, Japon kadın işyerinin gelişimi ile sınırlıdır.

Herkes kendi oynamadı, çünkü çıkma olasılığı yok.

Ve hiçbir aşkın çocuğu yoktur, düşük bir arzu olarak anlaşılıyor, ciddi bir mantık hatasıdır. Bir aile kurmayın, düşük bir arzu mu? Aksine, bu geriye bakmak için yüksek bir arzudur.

Pekin Kız Soya Sosu, Japonya'da 6 yıl, gizemli makineyi ortaya koyuyor:

Gençler aşık değil, ancak istikrarlı bir aşk ilişkisi yoktur, ancak birçok insanla olan ilişkiyi koruyun; ailenin sorumluluğunu üstlenmeye, aynı zamanda başkaları için para harcamak istemez.

Japon renkleri, gümrük, banyo saunası, ev şarap evi, hatta yastık hizmetleri ve beraberindeki hizmetler vb. Gibi, bu gençler için doğmuş ve bu gençler için bu düşük maliyetlidir. Vazgeçilmezdir.

Bunun arkasında düşük bir arzu değil, tam olarak yüksek bir arzudur.

Özetle, Japon gençleri, paraları yok, yatırım yapmıyorlar, çünkü paraları yok, hayat talebi düşük çünkü paraları yok, Japonca sınıfına gitmeyin, umut etmeyin, Don ' t Seni seviyorum, çocuk sahibi değil, aile ahlaki kaybı nedeniyle, vurgular.

Japonya düşük bir arzu değil ve yüksek arzu ile tanışmanın bir yolu değil. Ne yazık ki, Japon otoritesi büyüledi, düşünmek, düşük arzunun ekonomik gerilemeye yol açması, ancak ekonomik ve alçak ruhluların gençlerin düşük arzu geçirmelerini sağladığını bilmiyorum.

Bunu düşünün, Japon saldırganlık kültürü gerçekten on yıllardır, kültürel bir kültür haline geldi mi? Sonunda, Japonya düşük bir arzu toplumu değil, "yüksek arzu, düşük memnuniyet" toplumu.

|
To Top