ABD'nin Rusya'yı Hocked Suriye'nin ardından İsrail savaşı açıklamadı ve sermaye füzeler tarafından bombalandı.

Dünyanın her biri sahibi, kazanan kraldır, kaybeden bir çapadır. Mutlak mukavemet açısının önünde Suriye, "Amerikan üremesi Rusya ve Jiji, İsrail takip edildiği" trajedisi yaşıyor.

Putin, babar, ayrıca hiçbir şeyi değiştiremez.

Eğer yanlışlıkla yoksa, Biden, ABD'nin dört yılından itibaren sorumludur, Suriyeli mültecilerin sayısı büyük ölçüde yükselecek.

28 Şubat'ta İsrail savaşı açıklamadı, Suriye başkenti için bir dizi füze başlattı ve sonra Şam dev sesten geldi. Suriye ordusu, hava savunma sisteminin füzelerin çoğunu ele geçirdiğini söyledi.

Yüzeyde, İsrail hava saldırılarının amacı, Şam'ın çevresindeki bölgeleri gibi görünüyor, ancak aslında Şam Şehri, füzeler tarafından da bombalandı. Şimdiye kadar, İsrail olayı ifade etmiyor ve belirli zayiatlar da bilinmiyor.

Suriye başkentinden önce, İsrail'in Ulusal Savunma Gansitz, 27 Şubat'ta İsrail'in kargo gemisi Oman Körfezi'nde isabet ettiğini söyledi. İran bir saldırı yaptı. Gansz, İran'ın İsrail halkına saldırmaya hazırlandığını vurguladı.

İsrail gemisinin İran kapısında kızartılmış olmasına rağmen, sol taraf ve sancak tarafı da patladığına dikkat etmeye değer, ancak 28 mürettebat üyesinin yaralandığı yoktu. Temel olmadığı durumlarda, İsrail, "sahnenin arkasında" olmadan İran'a işaret edecek ve çok keyfi olmayacak.

İsrail gibi, Amerika Birleşik Devletleri defalarca "ABD askeri üssü saldırısını, ABD Elçiliği neredeyse kızartılmış" koydu, hepsi İran'a veriyor.

İsrail hava saldırıları Suriye'de, ABD Rusya da benzer eylemler başlattı.

25 Şubat, Biden'in ilk atışı, işin başlamasından sonra Suriye Irak ile doğdu, en az 22 kişi öldü. 26 Şubat'ta, Rus ordusu 8 maç gönderdi, Suriye'nin kuzeyindeki silahlı kolların deliliğini başlattı ve 100'den fazla silahlı unsur öldürüldü.

ABD Rus ordusunun eylemi çok hızlı, doğru ve en büyük fark, davet edilen Rus ordusunun dişler tarafından desteklenen silahlı grup, Amerika Birleşik Devletleri'ni bombalayan ve ABD ordusunun "gelecek sorma" olmasıdır. kasıtlı olarak grafikleşiyor.

Biden havanın Suriye'ye çarpmasından sonra, İngiliz ve Fransa, ABD'nin ABD askeri üssünün cevabı olduğunu söyledi, Amerika Birleşik Devletleri'ni kesinlikle destekliyor. Rusya, İran ve Suriye "ateş dolu", nasıl zor?

Ama ne olursa olsun, ABD ordusu da iyidir, Rus ordusu da şiddet içeren bir bombalama, ölüm ve yaralanma, Suriyeli, Suriye'nin daha tatmin olabileceği.

Eski kurallar, üç kalınlık manzarası.

ilk, Bu zayıf bir et, kazanan kralın dönemidir ve "geride zorbalık olmak" için orman hukuku hala geçerlidir. İsrail'in döner bombalamaları karşısında, haksız olan Suriye doğmamış.

Rusya farklı olsa da, Suriye'yi yükseltse bile, Amerika Birleşik Devletleri ayrıca yaralanmayı önlemek için Rusya'ya haberi ve Rusya askeri askeri, çapraz zorbalıktan kaçınmak için bir kaç dakika haberi açıklar ve kimse ABD olarak değil ve Rusya'ya vermesi gerekiyor. .

Bu güçtür.

ikinci, Kızarmış kızarmış, en utanç verici veya Suriyeli insanlar. Suriye'den şimdi Obama'dan, duman durmadı, güzellik, Rusya, Türkiye, İran ve İsrail'in müdahalesi, böylece Suriye halkının bunalmış olması - gece hala uyuyor, ABD savaşçısı, Rusça tarafından atılan füze Hava Kuvvetleri burada. Neden trajedi değil?

Yarın ve kazalar, hangisinin geldiğini asla bilemez, bu Suriye halkının gerçek hissi.

Üçüncüsü, en büyük kazanan kim? Geçici olarak sahip olup olmadığını bilmiyorum. Suriye'de, Rus ordusu ABD ordusundan çok daha fazlasıdır ve Rusya ayrıca bir dizi askeri üs de kaplar. Etkilenen, Rusya Amerika Birleşik Devletleri'nde zayıf değildir. Öte yandan, Amerika Birleşik Devletleri hala Suriye'deki ana petrol alanlarını kontrol ediyor.

ABD Rusya, daha ucuza, yalnızca Suriye'nin bildiği tahmin ediliyor.

Ama kesindir ki En büyük kaybeden, Suriye ve AB'nin mülteci krizini ödemek zorunda olan AB'dir.

Füzeler bağlı, militanlar kaçırılıyor, Bükhal ince bir buz gibidir, Suriyeli insanlar yerinden edilmemiş, Putin ve Biden sahnelerin arkasında satranç oynuyor, Türk İran hareket ediyor ve AB gözyaşları, İsrail ateşi düşünüyor, bu Mevcut Suriye.

|
To Top