"Yoksulluktan kurtulun" yurtdışı sürekli yayın Netizens fakir insanların gülüşünü övüyor

Merkezi radyoda ve televizyon trompetinde "henari hale getirilen" büyük ölçekli özel film, Ulusal halkı doğru bir şekilde yoksulluk azaltmasına, doğru bir şekilde yoksulluk yapmalarını ve tamamen inşa edilmesini sağlayan partinin merkezi olarak Jinping partisinin merkezi komitesi ile sunulmaktadır. Kuyu toplumu. Toplam istasyon sürekli olarak, ABD, İngiltere, Kanada, Almanya, Avustralya, Finlandiya, Rusya, Sırbistan, Brezilya, Vietnam'ı ve diğer ana medyayı tetikleyen 44 dilden fazla 200'den fazla ülke ve bölgeyi iter. Yurtdışı Netizens'in bir mesajı var, "Çin'de, en güzel gülümsemenin rahatladığı insanların karşısında başarılı olan bir gülümsemedir."

Yurtdışı Sosyal Ağın En İyi 44 Dil Derlemesi medya Platform itmeye devam ediyor

44 dil, "yoksulluktan kurtulma" medya derlemesi, Çin'in yoksulluk azaltma, "hassas yoksulluk" ve diğer önemli kavramların yorumlarını, Facebook, Yuru, Tete ve diğer yurtdışı sosyal medyaların yaygın olarak yaygınlaştırılmasından bahsettiğini söylüyor.

Yurtdışı ana akım medyası, CGTN belgesinin 1.400'den fazla medya yeniden basımını almak için çok endişelidir.

CGTN Yayın Belgesi "Yoksulluktan kurtulun: Çin'in lideri'nin ciddi vaadi" "Yoksulluk azaltma kurma: Çin'in eşsiz yoksulluğu azaltma yolu", ülkemin devam eden mücadelesini kapsamlı bir şekilde göstermek, yoksulluğun tükenmesi mücadelesini tamamladı ve dünyayı olağanüstü başarılar yarattı . Associated Press, Yahoo Finance, AFP, Amerikan Sabahları Yıldızı Ağı, Luiba İletişim Komisyonu, Avustralya, Kanada İş Gazetesi, Hindistan "Bugün Business" dergisini vb. Kazandı.

Rus Hükümeti Ofisi "Rus gazetesi", Çin hükümetinin neredeyse 100 milyon insanın yoksulluktan kurtulduğunu söyledi. Xi Jinping, Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping, ÇİN komutunu iş yapmak için nasıl yapılır? "Yoksulluktan kurtulma" belgeselini izleyerek, bu soruların cevaplarını bulacaksınız.

"Rus Haberler" resmi web sitesi

Almanya "Avrupa Times" Alman ağı, Japonya'nın en büyük Çin bilgileri Portal rekoru Çin, Arnavutluk StartNews Haber Ağı, Kuzey Makedonya Zhurnal Haber Ajansı, Mısır "Başlık" Müşteri, Cezayir İpek Yolu Haber Ağı, Kazakistan "Endüstriyel Haberler", Küba Ulusal TV İstasyonu Haberleri Kanal, Afgan Sham Sum TV, Kamboçyalı Satisco web sitesi ve diğer çok ülke ana medyası "yoksulluktan kurtulmak" ile ilgili raporlar ve videonun kaliteli bir versiyonuna transfer edilir.

Çok kanallı parçalanma 800'den fazla video ortamına yayılır

TCT International Video Haber Ajansı "İpek Video Haber İttifakı" "Avrupa Ortakları" "Avrupa Ortaklar" "Latin Amerikalılar" "Pacific Island Ortakları" Beş Bölgesel Ortaklık Mekanizması, "Yoksulluktan Kurtulmaya Devam Et" . Haber Malzemesi, Rusya Ulusal TV Yayıncılığı, ABD NBC TV, İspanya, İspanya, Finlandiya MTV3 TV, Sırbistan Ulusal Radyo ve TV İstasyonu, Brezilya Medya Grubu, Malezya Octa Space TV İstasyonu, 800 TV İstasyonu, vb. 800'den fazla TV İstasyonlar / kanal ve ağ yeni medya platformları ileriye doğru iletilir.

>

Yurtdışı Netizens'in sıcak ve hevesli olduğunu, Çin'in ademi merkeziyetini övüyor

Son birkaç gün içinde "yoksulluktan kurtulun" ve ilgili raporlar, yurtdışı netizens hevesli cevabı tetikledi ve resepsiyon masası çoklu dil sosyal medya hesabını geçtiler ve coşku Çin'de övüldü.

Youni Netizen Kış Yasemin Mesajı: "Başkan Xi Jinping sayesinde, fakirlerin hayatını değiştirdi ve Çin'in tüm ülkelerinin tüm insanlarına bakıyor."

Rus Facebook Netizen Yuri Slapzov Mesaj: "O (Xi Jinping) Kırsal alanlarda çalıştım, bu yüzden ne yapılması gerektiğini biliyorum. İyi!"

İspanyolca Facebook Netizen Jose Piamo Mesajı: "Çin'in başarıları ve ilerlemesi uluslararası topluluğa bir örnek belirledi."

Polonya Kullanıcı Shmuel Slav Zagrajek Mesaj: "Büyük insanlar ve sorumlu yönetimler. Çin ülkesi zengin ve güçlü olmalı."

|
To Top