Buick Angke, 2.0t5 kapı, büyük SUV, büyük alan, gelişmiş duyu dolu

Amerikan arabaları gibi birçok sürücü arkadaşına inanıyorum, neden? ABD araç alanı büyük olduğundan, sürüş ve sürüş duyguları iyidir, alanın çok yer olduğunu söylemek için başkalarını dinledim, Amerikan halkı ile yüksek bir ilişki olduğunu düşünüyorum, bunun biraz nedeni olduğunu düşünüyorum. Günlük araba düşüktür. Rezinti kabul etmeyin, bu, Angke'nin bayrak alanının olduğunu düşünmemin sebeplerinden biridir.

Angke'nin bayrağı büyük, sadece ABD arabası olduğu için değil, ancak gerçeğin gerçek şekli nedeniyle, Angke'nin bayrağının uzun ve geniş yüksekliği 4981/1953 / 1732mm, 2863 mm'lik eksenel mesafe, yaklaşık beş metre uzunluğunda Ve 863 mm dingil mesafesi, arabadaki boşluk tamamen ücretsizdir.

Buick Angke bayrağının görünümü, arabanın tasarımı, araba daha havalı, ön yüz banner tipi kalkanı emme ızgarası, atmosferik şekli ve pürüzsüz gövde hattı, kamu tüketicilerin estetik görünüşüne göre daha doğrusudur. Ön yüzün önü tasarlanmıştır, bir zincir zırhı gibidir. Ağda değişken bir gaz ızgarası var, Matrix LED far ve parlama önleyici dikiz aynası arabanın vurgulamasıdır.

İç mekanlarda, Buick Angke'nin bayrak arabası kas arabası değildir ve genel çizgi yatay olarak genişletilmiş bir aile tarzı gerçeküstü bir yapıdır. Bu, Buick'in tasarım yöntemidir, ancak çirkin değildir. Merkezi kontrol, 4.2 inç gösterge paneli ve 8 inç dokunmatik LCD ekranlar günlük sürüş gereksinimlerini karşılayabilir ve ayrıca cep telefonu ara bağlantı / haritalama işlevini destekleyebilir, ses tanıma kontrol sistemi multimedya sistemi, navigasyon, telefon ve klima fonksiyonu, eksiksiz kurtuluş kendi sağ eli. Aynı zamanda, Buick Patent QuieTuning Sessiz teknolojisi ile donatılmıştır, Bose Centerpoint stereo çevreleyen deri koltuk, Angkeani'ye biraz lüks bir miktar ekledi.

Güç açısından, Angkean, maksimum beygir gücü 237PS, maksimum güç 174KW, en yüksek tork 350n.m. ile 2.0t motor + 9AT otomatik şanzıman ile donatılmıştır. 2.0T motoru 1.88 tonluk araba tarafından şaşırmaz. Sonuçta, motor kullanılacak çok küçük. Lastikler açısından, yüksek profilli kullanım 20 inç büyük göbekler, kararlı kilidini açar. Süspansiyon, araba eski McFesson bağımsız süspansiyonu ve ikinci beş bağlantı bağımsız süspansiyon sistemini benimser ve tek başına süspansiyon, kaldırımın filtreleme rolünü daha iyi oynatabilir, şasi çarpmalarla uğraşırken çok güçlüdür. Genel olarak devrilme Vücut ve frenin perdesi de çok iyi durumda.

Özet, Orta Ölçekli SUV olarak Angkewei, performansın her yönüyle, özellikle de 4981mm busleman, böylece alan büyük ölçüde iyileştirilir, böylece sürücü sürüş deneyimini geliştirin, ev yolculuğu işinin iyi eşliğindedir.

|
To Top