Başka bir ağ sadece 29 yaşında! Ölümden önce yüksek mukavemet çalışması, yüz siyah, bir işaret var

Aç mısın? Sağa dürtme, bize dikkat edin, her gün en son eğlence Sabit yemeği verin!

10 Mart'ta, bir platform hayranları on binlerce net kırmızı "Kırmızı Yağmur Öğretmen", hesabına bir argüman yayınladı, bubble Dragon'un kardeşlerin öldüğünü gösteriyor. Bubble Dragon da milyonlarca hayranı olan net bir kırmızıdır. Bu keder haberleri hemen dikkat çekti.

Kırmızı Yağmura Göre Bubble Dragon (Hailong'da), 5 Mart'ta bir kamu refahı karşıtı bir Dolandırıcılık Propaganda videosuna katıldı, ancak uzun vadeli yüksek yoğunluklu iş nedeniyle, maalesef sadece 29 yaşında.

Kırmızı Yağmur, Bubble Dragon'un hayatın son anında birkaç pozitif enerji videosu bıraktığını ve dolandırıcılık karşıtı ve hayranların dışarı çıkması için olumlu enerjiyi geçebileceğini umduklarını söylemiş olacağını söyledi. her zaman toplum için bir şeyler yapmak istiyor..

Bugün, kabarcık ejderhası geçti, ancak resmi kuruluş onu unutmadı ve "Dolandırıcılık Karşıtı Özel Katılımcı" nı ödüllendirdi. Ödüller arka plan çelenklerle doludur ve bir sertifika ödülü tutan aile kederdir, bu 29 yaşındaki yaşamla ortadan kalkmış olabilirler.

Bir arkadaş olarak kırmızı yağmur bile, "yapabilirseniz, kendimi geri değiştirmek için kullanmayı tercih ederim" demek üzgünüz, o zaman kabarcık ejderha ailesi sadece daha çaresiz.

Yorum alanında Netizenks, inanamadıklarını söyledi. Umarım bu sahtedir. Peki bir canlı bir insan aniden nasıl no.

Bubble Dragon Sonunda, dünyanın kamu refah videosunu terk etti ve kırmızı yağmurun bir suçlu ve ceza sürecini yaptı ve çevrimiçi dolandırıcılık suçu ve köpük ejderhası kötü bir insan olmasına rağmen, aynı zamanda sevimli bir insan oldu. Kötü kişi.

Bu kamuoyu refah videosu altında, "tamamen yol" gibi bir mesaj var.

Ve bu, sahtekarlık karşıtı resmi işbirliği ile ilk kez değil. Daha önce bir dizi benzer videoyu aldım ve pozitif enerjiyi teşvik ettiğini söyledim.

> Bubble ejderha bunu yapmak için net kırmızı yapıyor, temelde hepsi her türlü yiyecek yiyor, birçok kez bir restoran, gıda reklamı, koku yediği sürece, bazı netizens fanları aynı paragrafı yemeye çekilebilir. .

26 Şubat Kırmızı Yağmur ve Kabarcık Dragon ayrıca deniz ürünleri yemek için birlikte, çok pahalı ıstakoz, fildişi, vb. Yemek, 3.000'den fazla akşam yemeği yiyin, çok havalı.

Ne yazık ki, daha sonra yemek zorunda olduğu gülümsemeyi göremedim.

Netizens'in bir parçası ne yazık ki bubble ejderhasını yas tuttu, bazı netizens vücutlarını sağlıksızlaştırıyor.

Kabarcık ejderha daha fazla yağdır veya daha fazla insan şişmandır ve aşırı obez insanlar alt sağlık durumunda, artı her gün büyük balıkların kendilerine ve denizin içilmesi durumunda, sorun daha fazla olabilir. Bazı netizens, yüzünün siyah olduğunu belirtti, ondan dikkat etmesini istedi, birinin kabarcık ejderhası için endişeleniyor gibi görünüyor.

Ve yüksek yoğunluklu işler tavsiye edilmez ve insanların cesedi son derece sınırlıdır ve bu tür ani ölüm vakası çok fazla şey çok fazla ve uyanık olmalıdır. Ancak, ölen kişi geçti, kabarcık ejderha her zaman sonsuza dek ayrıldı, umarım her şey yoluna girer.

# #, # yüksek mukavemetli iş #, # #

Yazar: Li Xixi

Sorumlu:

Yeni eğlence dairelerinin yeni dinamikleri

[Li Lizhen] Li Lizhen 22 yaşındaki kızı rastgele, kollu yelek güzel vücudu göster, renk değeri karşı saldırı çarpıcı

[Sıkı] Müze Müzesi'ne düşmek için müzeye maruz kalma! Kurtarma yerinde öldü, proje Beoff'a maruz kalıyor

[Wang Songcong] Wang Si Conghao duramaz! Chengdu'da üç milyon yuan süper koşu ortaya çıktı, bin kilometreyi teslim etmek için özel bir seyahate maruz kaldı.

|
To Top