İngiliz Kraliyet ailesi kabul etti! Queen's Beyanı, MERGEN'i özel olarak çözüldü, William Katemall

Prens Harry, Prince Harry, Meigen, Oprah Winfrey ile röportaj yaptı ve Meggen önemli bir zafer yaptı.

Röportajın patlayıcı bir konuyu belirlemesi bekleniyor. Odağı, Afrikalı-Amerikalı kanına karşı kraliyet ailesi ayrımcılığıdır, ona ve Harry'nin oğlu AChi kafasını emniyetli koruma için değil, hamilelik sırasında zorbalık oluyor, bir zamanlar Ölüm ve Dadi Kate tarafından ağladığını, Kate asla yanlış anlamadılar.

İki gün münhasır ziyaretten sonra, Kraliçe nihayet sessizlik kırdı. "Bazı anılar farklı olsa da, çiftin" birkaç yıldır meydan okuması "hakkındaki haberleri duydu," Bütün aile üzgün hissediyor ". Kraliçe'nin ifadesi, Kraliyet ailesinin ırkçı konuşmaya dikkat ettiğini ve Meigen ve AI bebeğine "dikkat" olduğunu söyledi, tüm konular aile tarafından özel olarak çözülecek. Son olarak, Harry, Meigen ve Oğluları "her zaman aile üyelerinden de etkilenecek."

Kraliçe soluyor.

Harry ve Meggen, kraliyet ailesini bir yıl boyunca bıraktı, bir geri çekilme, kimse yok ve şimdi, şimdi gösteri bir gezidir, yardımseverlik isteyin.

Kraliyet ailesi bu röportajın bu röportajı izlemeyeceğini bildirdi. Şu anda, kraliçe ve kıdemli satranç personeli sadece Filip'in hastalığına karşı ağırlık merkezini koymak istiyor ve Philip Prensi hastanede koma. Sonunda uyandım. Gözlerini düşünemeyeceğini düşünmek istiyorum, 1936'dan beri Kraliyet Ailesi ile yüzleşeceksiniz.

Prens Harry intikamın prensine dönüyor, annesinin annesi Diana Wang Hao'yu, bir eli bir bıçakla birlikte zorlar ve Megan, Binyılda, en iyi silahın iyi bir yoldaşlarıdır.

Aile özel ilişkileri sersemletildi ve Kraliyet ailesi özel olarak sevdi, ancak Harrigen'in münhasır röportajı İngiliz Kraliyet ailesinin şokunu oynadı, Kraliçe ve diğer Kraliyet üyelerinin taviz vermesi gerekiyor.

Eski ABD Başkanı da dahil olmak üzere birçok Avrupa ve Amerikan ünlüleri, Meigen'in birisini tanıttı, Megen cesurluğunu övdü ve kral odasını bu konuda eleştiren Hillary, İngiliz medyasının meggen'in "acımasız" olduğunu söyledi. Bu " "Ve kraliyet ailesinin çarpılması" "sadece yaşayan genç bir kadına sahip olmak istiyor."

ABD topluluğu bile İngiliz monarşizmini devirmeyi çağırdı ve "Kraliyet Boykotu" ile sosyal medya sporlarını başlattı ve yurtdışı potansiyelleri yükseldi.

Yougov'un anketi "HARRIGEN ROYAL AİLE AİLEYE DOĞRUDAN", ROYAN ailesindeki İngilizlerin oranı% 36'dır ve Meigen'in oranın% 32 oranında çevrili olduğu düşünüldüğü ve kraliyetin avantajı olduğu düşünülüyor. Aile açık değil.

Morgan'ın ölümü, "İngiliz sabahı" 55 yaşındaki ev sahibi Morgan Morgan, çoğu zaman Meigeni eleştirdi, münhasır ziyaretten sonra kraliyet ailesine evlendikten sonra ciddi bir psikolojik hastalık vardı, yaşamak ve ciddi bir soru için beklemek istemedi. , "Merhgen Mac'in bana bildirilse bile, inanmayacağım." Şimdi Oscar Gold Resmi Ödülü'ne kaydolmak için çok geç kaldım. "Netizens, sosyal ağ web sitesinde bir şikayet başlattı. TV aslında 40.000 tarafından alındı. Morgan'ın şikayetleri, JPMen alıntı yaptı.

Bu sosyal medya savaşı çok güzel, ikisi de güç arayışı ve , izleme yok!

Richard Fitzwilliams, Kraliçe'nin cevabının doğru olduğunu söyledi, ancak raporda olduğu gibi, Megan Harri birkaç konuda sorgulamıştı, bu yüzden "bazı anılar farklı olsa da, bu cümle bu hassas sorunla başa çıkabilecek. "Nokta ile noktaya göre çürük, yaklaşık 3 saat ve 20 dakika uzunluğunda olduğu ve bu versiyona giren soru için uygun olmadığını söyledi. Diğer potansiyel tehlikeler olmalı, sorgulama daha fazla probleme neden olabilir "

Bugün, Kraliyet ailesi sadece yedi inçte tutuluyor ve kraliyet ailesinin geleneksel kuralları da zamana cevap verme anına ulaşmıştır. Bu aynı zamanda çocuğun çocuğunu da içerebilir ve başlığı ve karı koca Kraliyet ailesinden kim terk ettiler. Güvenlik ve finansal destek almaya devam edebilir misiniz, bu kraliyet ailesinin bir uzlaşma yapması gerekebilir.

Eldeki Mergen yongası söz konusu olduğunda, Philip Prens ciddi bir şekilde hastalanırken, Kraliçe'nin karnı düşmandan etkilenir. Bu gerçekçi sarayda, sinyal serbest bırakıldı.

Eski Haber Sekreteri Anson, kraliçenin bilgisinin "üzüntü dolu" olduğunu söyledi. "Sky News" şunları söyledi: "Gelişimin cevap vermenin zor olduğunu düşünüyorum, Kraliçe adil bir şekilde çözmek istiyor, ancak kamu durum yerine aile çemberinde."

Çarşamba günü daha erken bildirilmiş kıdemli bir kraliyet haberleri ve kraliçenin ertesi, Kraliyet Ailesi ve Harves'in karısı arasında "güven" eksikliğidir. AChi Prens'in cilt tonundan şüphe eden kişilerin açıklanması gibi diğer eylemler. Kim olursa olsun, İngilizce odasının mirasçılarını doğrudan sallamak mümkündür.

Salı günü, kraliyet ailesinin kıdemli ailesi hala ön hatta hizmet vermektedir. Prens Charles ve eşi Camilla, resmi erişiminin bir parçası olan çeşitli aşılama merkezlerini ziyaret etti.

İki insan derin deniz mavi bir sistemi giydi ve Camilla, Kami'nin Kami'nin cilt tonunun en büyük şüphesi olduğunu düşünüyordu, ancak bu da geçmişte Dai Wei'nin nefretine dönüş olabilir.

Charles, Afrika-topluluk ziyaretini seçti, ancak Opra ziyaretine cevap vermedi.

>

William ve Kate ayrıca lavenda'dan araba kullanıyor ve ikisi maskeli ve İngiliz medyası iki ifadeyi tanımlamak için "yüz demir" kullanıyor.

İngiliz "Günlük Günlük", İngiliz ve Amerika Birleşik Devletleri'nin 5 saatlik bir zaman geçirdiğini ve kraliyet ailesinin röportajları izlemek için geç kaldığını, Kraliçe Charles, Wang Rezerv ve William Prens, ertesi gün acil bir kriz toplantısı yaptılar, tartışıyor yol. "Günlük Posta", Mergen Harry'nin Kraliyet Ailesi'ne "" ", Herkese, Kraliçe bir açıklamayı imzalamayı reddetmeden önce şok ve sinirli hissettirdi. Kaynaklara göre, açıklamadaki baskı daha büyük ve daha büyük, kraliyet ailesinin içindeki üzüntü daha güçlü, Harry Prensi'nin kuşkusuz "nükleer sıçrama düğmesi", kendi insanları için bastırıldı.

|
To Top