Çin'in aşcı, "umut" sonrasında Arjantinli çizgiyi korumak için

Kaynak: Xinhua Haber Ajansı

Xinhua Haber Ajansı, Arjantin, 4 Mart (Raporter Ni Ruijie) "Aşılamadan sonra, rahatladım!" Ortaokul öğretmeni Lu Xiana Senfe Feld Buenos Aires'ten yürüdü, Arjantin ilinin yeni taç aşılama noktası LaiPlata'nın aşılama kartını gösterdi muhabir için.

4 Mart'ta yerel saatte Arjantin, Çin Ulusal Tıp Grubu tarafından üretilen yeni taç aşılarının aşılamasını başlattı. Arjantin hükümetinin aşılama planına göre, bu hafta tüm ülkeye bazı Çin aşıları tahsis edildi ve bu aşı öncelikle öğretmenlere ve okul işçilerine girecek.

Sabah saat 9'da, uzun takım Laplata şehrinde bulunan Maradona Stadyumu dışında büyüdü. Bu yeni taç aşılama noktası, şehir mahkemesinden dönüşen, randevu alan yüzlerce öğretmen alacak.

Muhabir sahnesinde, aşılaya gelen öğretmenlerin maskeler giydiği, sosyal mesafeleri koruduğu ve aşılama odasına girmelerini düzenli olarak beklerken gördü. Aşı dondurucuda saklandı ve konuşma yapıldıktan sonra, sağlık personeli hızla aşı tamamladı.

Arjantin Post bu zamandan beri Çin aşısını il illerine ulaşmak için sorumludur. Xinhua Haber Ajansı Muhabiriyle bir röportajda, bu görevden sorumlu kişi, Çin aşılarının özel katı depolama ve nakliye koşullarına ihtiyaç duymadıklarını ve aşı ülke genelinde başarılı bir şekilde taşındığını belirtti ve bu da aşıyı büyük ölçüde azaltan.

Çin aşılamasını aştıktan sonra, Senfe Feld rapor etmekte tereddüt etmedi. Son birkaç yılda, Arjantin her zaman çevrimiçi öğretimin öğretim yöntemini kullandı ve okulunda sadece 1 Mart'a kadar olan çizgiden devam ediyor.

Sesin Feld, geçtiğimiz yılda "çok zor", aynı zamanda bir sınıfta zaman ve çocuğu beslemesine de izin verdi. Kurtarma hattının öğretiminin öneminin önemli olduğunu, aynı zamanda çözülmesi gereken ilk soru, öğrencilerin güvenliğini nasıl koruyacağını söyledi.

"Okul sınıfı tamamladı ve öğretmen günde birçok öğrenciyle yüzleşmek zorunda. Sonra bütün bir ailedir. Aşı koruması yoksa, tedirgin olacak." Senfeld, muhabiri.

Çin aşısı hakkında konuşurken, Çin aşısının küresel aşı bağlamında Arjantin'e ulaşabileceği mutludur ve Çin'in aşısı, özel gruplar için bir güvenlik garantisi sağlayan Arjantin'in aşılamasını hızlandırabilir.

Aşılaya gelen bir başka Coğrafi Öğretmen Vivi Sifch, Çin aşısının "umut verici bir aşı" olduğunu, kendisini korurken, öğrencilerin güvenli bir öğrenme ortamı olmasına izin verdiğini söyledi.

Tüm yılda, Sifch dikkatli olmak zorunda kaldı, dışarı çıkmayı deneyin. Öyle bile, salgın hala onu çok rahatsız edici hissettiriyor. 20 Mart'ta, okula geri dönecek, aşının korunmasıyla, sonunda gönül rahatlığı ile çalıştı.

Çin aşısının aşılamasından sonra, Juan Brazza Profesör Juan Brazza, Profesör, Tulata, bir zafer koymak için aşı kartındaki propaganda sloganının "aşılama" olduğunu söyledi.

İnşa etmeden önce, Çinli geleneksel tıp aşısının güvenli ve güvenilir bir aşı olduğu bilinmesidir.

Arjantin Sağlık Bakanlığının 4'ünde piyasaya sürülen salgın veriler, ülkenin önceki gün 7.432 tanısı vakası eklediğini göstermiştir ve 213.3963 olgunun teşhisi konuldu. 191 yeni ölüm vakası eklendi ve 52.644 biriktirildi. Şu anda, yoğun bakım odasında Arjantin'deki 3.489 yeni taç hastası tedavi edildi. (Düzenleme: Wang Pei; Editörü: Para Yüzme, Liu Yang)

Xinhua Haber Ajansı Uluslararası

Xinhua Haber Ajansı Uluslararası İletişim Fusion Platformu

[Sorumlu Editör: Liu Zhongling]

|
To Top