47 yaşındaki Dong Qing düşük anahtar zengin gösteren, bir gömlek 10.000, göz kapağı şişmesi, tükenmeyi geliştirmek için yeterli değil

Sağa dürtün, her gün bize dikkat edin, ziyaret etmeyi bekleyen en son eğlence dedikoduları var!

5 Mart'ta, edebi yayın ajansının resmi hesabı, Dong Qing'in mevcut videosunun videosunu aldı. Uzun süredir, Dong Qing, halkın görüş alanının önünde görünmedi, video gösterdi, izleyecekleri birçok insanı çekti.

Genellikle ekranda giyinmiş, ekranda giyinmiş Dong Qing, Su Yan'ı seçti, ancak yine de yumuşakça konuşuyor, elleri göğsün içindedir ve mizaç cömert durumda ya da ana bilgisayarın ev sahibi Dong Qing gibidir. .

Bununla birlikte, 47 yaşındaki bir dong olan Dong Qing, yıllar içinde kalan izlerden kaçmak zor görünüyor. Videoda, göz kapağı flavosphere açık değil, çene açık ve ince ve devlet çok yorgun görünüyor .

Dong Qing'in güzelliğine ek olarak, basit gri kazağı düşük anahtar gibi görünüyor ve basit değil.

Dikkatli bir netizen, Dong Qing üzerindeki kazakın, 10.000'in üzerinde bilinen bir lüks markanın klasik bir model olduğunu buldu. Ayrıca netizens yardımcı olamaz ama Dong Qing'in düşük anahtar olduğunu, ancak kıyafetler onunla kaplıdır.

Aslında, Dong Qing'in çok kamu açısından açık olmasına rağmen, önceki netizelerden alınan dinamiklerden, hafta içi günlerde düşük anahtar görünüyor, ancak ayakları 7600 yuan yüksek bir fiyatı.

Bunlara ek olarak, Dong Qing, kapının bir fotoğrafını çekmek, yeşil deri çanta taşıyan, bu deri çanta değere değer, bu deri çanta değerinde, ikinci el, aynı zamanda piyasada satın almak zordur. Deri çanta 120.000'e kadardır.

>

Dong Qing'in özel görünüşünün dinamikleri sayesinde, yemekte yemek yemedin ve arka planı da bahsetmeye değer. Dong Qing'in kocası, bir takım grupların bir başkanıdır. Ona göre, 6 milyar ev oturuyor ve Dong Qing paralel ve ayakta duruyor.

Günümüzde, 47 yaşındaki Dong Qing, ev sahibinin kimliğinin daha azını ve daha az zamanını alır ve hayatındaki dinamikler nadir görülen maruz kalır. Ancak, ünlüleri gördükten sonra, Dong Qing hayatta kendiliğinden zevk aldı, ama çok yorgun ve yorgun.

|
To Top