Tongxing'in arkasında! Shi Xiaolong ve Hao Weiwen çok farklı, bu garip

Guangdong'da bir söz var: "Aynı kişi farklı, aynı kolu"

Xiaolong ve Hao Wei'nin gövdesinde kullanın, ama doğrudur.

Günümüzde Xiaolong Weibo hayranları 5.22 milyon, Hao Weiwen sadece 310.000'dir.

1994 yılında, "Ji Lin Xiaozi II." Yeni Oolong Hastanesi'nin serbest bırakıldığı, seyirciler denildi ve Xiaolong ve Hao Weiwen bir gece için ünlüydü ve hepsi Yangtze Nehri'nin kuzeyinde idi.

O sırada 6 yaşındaydım. Hao Weiwen sadece 4 yaşındaydı. Çok komik bir film aldı ve bir nesil neşe kaynaklarını doğurdu.

Xiaolong'u gördüğümde bir meme uçağı olduğunu hatırladım, bir dizi güzel dövüş sanatları boks oynadı ve eylemler temiz ve şirin bir kontrast doğdu.

Hao Wei'yi gördüğümde, kartları sağduyuya göre oynamadığını hatırladım ve kelimeler ölmek için Unzymn'di ve her iki gözün de güzel küçük kız kardeşi gördüler.

Shi Xiaolong'un dövüş sanatları artı Hao Weiwen'in komik, bir makale, bir Villa'nın uyumu harika bir kimyasal reaksiyon yaratıyor, çok seviliyor, çıkarılamaz.

1988'de Xiaolong doğdu ve memleket, Henan Eyaleti, Zhengzhou Şehri olan Dengfeng County. Burası basit değil, ünlü bir dövüş sanatları kasabası, Shaolin Tapınağı, Zhongyue Tapınağı ve Yangyang Akademisi gibi ünlü ilgi çekici yerler.

> Xiaolong 2 yaşındayken, Babası tarafından Shaolin Tapınağı'ndaki Shaolin Tapınağı'na gönderildi. Shaolin tapınağının 30. nesli, Y-Yongxin'i ana olarak serbest bırakacak, WU kariyerini uygulamak için uzun ve çalışkan bir öğrenciyi açacak.

Saat 5'te, yatak çalışıyor, 365 gün rüzgar ve yağmur, dinlenemez. Sıcak yaz, güneşin tepesi, en acı verici, küçük ejderha cildin kafasını, Xiaobai, siyah küçük kömür toplarına attı.

Süt tozu içmek, çatal, çömelme, at, ağlıyorken, içerken. Master ve babasını ağlamak biraz değil ve uygulama hala pratik yapmak.

Sadece iki yaşında olan çocuklar, nasıl ele geçirilir?

Chen Jia'nın her zaman bir dövüş sanatının olduğu ortaya çıktı. Chen Tongshan'ın kendisi dövüş sanatlarına başlamak için 8 yaşında ve ısrarcı karakterini övüyor, bu yüzden çocuğu 2 yaşında tedavi etmek, duygusal bir tarafı atmak, rasyonel ona doğru olduğunu söylemek karar.

Sadece Chen Tongshan'ın kalbi, Shi Xiaolong'un sıkıntısı nedeniyle, sadece sarhoş, sarhoş, shaolin sopası, shaolin tongxun, vb. 4 yaşında olmayı öğrenecek. Bu yılki, Zhengzhou çocuklarının dövüş sanatları performanslarında ortaya çıktı, küçük yaşlarda, güzel bir dövüş sanatları var, çiçek gibi görünüyor, ama bacaklar ve ayaklar güçlü, sayısız takdir kazandı, Luo Han Stick'i ve Shaolong Tong'u al Yumruklarda mükemmel ödüller.

1993 yılında Chen Tongshan 5 yaşındaki Shi Xiaolong'u aldı ve Shaoshan Shaolin Tapınağı Budizm Kültürüyle Tayvan'ı ziyaret etti. Yu da Da, Hao Bai Köyü, Jiang Weiyang ve diğerleri ve Changhongying Industry, Zhu Yanping tarafından röportaj yapıldı. .

Zhu Yanping, sadece görünmeyen bir yönetmendi. Yolculuk zordu, Hong Kong'dan ayrılmayı planlıyorum ve Tayvan'ın film ve televizyonunun gelişimine geri dönmeyi planlıyorum. Birinin ona yatırım yapmasını ve öncülüğüne yardım etmesini beklemiyordum. iş.

Bu parayı tutarak, Zhu Yanping, hangi filmin alındığını düşünmeye başladı. Hong Kong, 1990'lar, gerçekten bir peri mücadelesi, Liu Dehua, Zhang Guoyong, Zhou Yunfa, Gu Tianle, Guo Fucheng gibi büyük yakışıklı adamlar; Mei Yanfang;.

Geriye göründüğü gibi, Geriye Bakın, Geriye Bakın, Zhou Xingchi'nin Smashing Komedi "Wang Jiawei Bilinci" Chongqing Ormanı ", Zhu Yanping, şiddetli rekabeti gördü ve aynı zamanda bebeğe odaklanıyor, bu yüzden bebeğe odaklanıyordu ve "Ji Lin Xiaozi II" nin yeni Wulongyuan'ın başarılı olduğunu, 200 milyondan fazla gişe, 94 yılda 400 milyon gişe efsanesi karşılığında başarılı oluyor.

Boğazın üç tarafından, bu iki canlı hazineyi biliyorum, küçük ejderhalar ve kokmuş.

Sonra, "Yenilmez Mücadele Karşıtı Yıldızının Gülüşü" "Çin Dragon" "Tianting", "Dragon Shaolin'de" "Süper Çince Dragon" ve benzeri.

Shi Xiaolong, yüksek bir beklentiye gönderildi ve "Li Lianjie'nin halefi" olduğunu söyleyerek birçok insan hakkında iyimserdi. Kesinlikle Çin'deki en ünlü çocuk, hepsi Liu Dehua, Cheng Long, Zhou Yunfa, Lin Zhiying, vb.

Daha sonra, "Gençlik Bao Qingtian", "Gençlik Huang Feihong", vb. Kung Fu çocuklarının konumunda daha fazla oturuyor.

Kırmızı, kırmızı bir karışıklık olmasına rağmen, iş adım adım, ancak büyüyen, klasik IP görüntüsü yavaşça kayboldu, gelecek endişeleniyor ve her iki tarafın da ebeveynleri kendi niyetleri yapmaya başladı. .

Bu yıllardaki oğlunun kazandığı parayı alan Shi Xiaolong Baba Chen Tongshan. Bir zamanlar Chen Xongsheng'e, kalbi gibi, oğlu işgücünü ezmek ve tadını çıkarmak için bir medya vardı. Gerçekten bunu yapmak istiyorum, XiaOlong, Tongxing'in yolunun başa gideceğini, en iyi zamandan faydalanacağını, Xiaolong'u para kazanmak, iş yatırmak, iş yapmak, geleceği planlamak, parayla ve bir gösteri olduğumda kullanıyor. Hala herhangi bir gelirim var ve iyi yaşıyorum.

Şu anda, Xiaolong, 2 dövüş sanatları adı altında 8 şirket ve Shaolin Tapınağı, Henan ve Xiaolong Babası endüstrisi onun için ona öder. Chen Tongshan adında, 20 milyon eğitim okuluna yatırım yapan bir eğitim okulu var.

Wang Chenglong, her ebeveynin dileğidir, Chen Xongsheng istisna değildir. Sıradan ebeveynlerden biraz daha fazlası, uzun vadeli.

Kokmuşların ebeveynleri, ama bu kadar iyi bir yatırım yoktur. İlk yıllarda, annesi oğlunun sert kazanılmış parasını aldı, stardered, son derece abartılı bir yaşamla yaşadı, sonra parayı finansal endüstriye, kan kaybına soktu, depresyondan muzdarip. Hao Weiwen, sadece sıfıra göre öğrenim ücreti yapabilir, bunu yapabilir, ek, bir broşürü gönderebilir ve restoran bulaşıkları yıkayın, bu acı sessizce.

Kötü haberler tekrar geldiğinde, Fayans Üniversitesi'nin ikinci yılına kabul edildi, babasının bir araba kazası geçirdi. Yarı okuma ve tüm evi destekliyor. İnsanların enerjisi sınırlıdır, bu başa iyi bakın, bununla ilgilenemem ve hatlı heyelanlar okuldan ayrılmak için çalışılır. Yaşamak için, devralabileceklerini görme şansını tekrar girmeye karar verdi.

Geçmişten bazıları ile, "Kızları kovaladığımız kızlar" gibi rolleri desteklemek için bazı fırsatlar aldı ve "güzellik" de koca.

SHI Xiaolong, 15 yaşında, yurtdışında okumak için eğlence dairesinden çekilmek, kendisini derinden inceleyin. İlk yıllar nedeniyle, kültür düzeyi hala ilkokulda ve okulun üç yıllık tamamlanmasından sonra, 18 yaşında ve eğlence dairesine geri döndü.

Başarıyla "Bao Sanu Kalitesi", "Zodyak Legend", "Gai Shi Heroes Fangxu" ve diğer film ve televizyon dramaları ortaya çıktı, ama ne yazık ki hareket etme. Kilo kaybı başarılı olana kadar yavaş yavaş temperlendi.

2.10 Hao Wei Wen Yayınlandı ve Weibo'daki Xiaolong'u yayınladı, sanki her şey bir çocuğa döndü.

2.27 Hao Weiwen ve Shi XiaOlong, Wu Mengda'ya bir belge gönderdi, umarım her şey yoluna girer.

Geri çağırma her zaman tatlıdır, ancak gerçeklik biraz acımasızdır. Tongxing de doğmuş, ama farklı. 100 milyonun üzerinde oturan Shi Xiaolong, ama Hao Wei Wen bir geçim kaynağıdır.

Bundan ayrıldıktan sonra, bir kişinin hayatı sadece kendi çabaları ile ilgili değildir, aynı zamanda aile ile binlerce ve rahatsız edici bir ilişkiye sahiptir. Kırmızı, kırmızı, uygun zaman noktasında, düzgün bir şekilde rehberlik eden çocuklara yardım etmek için, ebeveynler için yapılmalıdır.

Bu açık iki karşılaştırma, insanların yıllara kadar zalim hissetmeleri kaçınılmazdır. Bir kişi yaratabilir veya bir kişiyi imha edebilir.

Ünlü filozof Nietz, "Beni yok edemeyen herkes beni güçlü kılacak.

Bu durum budur ve düşecek, düşecek, düşecek ve olağanüstü olmak için bir hayatın atılması olabilir.

|
To Top