Çin halkı ciddiyetle buluşuyorlar, dünyada üç büyük olay olmuştur.

Bu günlerde, Çinliler ciddiye alacak.

Tüm Çin'in gözleri, iki seansa odaklanan, dünkü "devlet çalışma raporu", özellikle de dünya için.

Dünya için, en şok edici nokta Çin olmalı ve GSYİH golü ayarlanır, 2021'de% 6'dan fazla bir artış.

Geçen yıl Çin, dünyanın tek GSYİH'nın tek ana ekonomisidir; bu yıl, Çinli motorlar daha güçlü olmalıdır. % 6, bu amaçtır, aynı zamanda güven, aynı zamanda bir alt gazdır.

ve ayrıca, Önümüzdeki beş yılda, kişi başına düşen beklenen yaşam 1 yıl artacaktır. Çinli insanlar daha da artıyor.

Buna ek olarak, rapor, yüksek katlı konutların olağanüstü sorunlarının sorununu çözmenin, kiralık konutların vergi vergisi yükünün azalmasını ve yeni vatandaşlara, gençlere vb. Yardım etmek için elinden geleni yapmanın gerekli olduğunu belirtti. .

Konut, aynı zamanda etrafımızdaki en endişe edilen sorulardan biri olan ve kimsenin olmadığı kadar büyük bir problem olmamıştı.

Çinliler daha iyi bir hayatta, ancak bu dünyanın hala çok yönlendirildiğini görmeliyiz, sadece Çinliler ciddi bir şekilde buluştuğunda, dünya önemli değişiklikler geçiriyor.

Küreselleşme döneminde, bazı değişiklikler söylenmeli ve kaçınılmaz olarak Çin'i etkilemektedir.

En az üç şey.

Büyük bir etkinlik, Mei Avrupa'nın bir telefonu var.

Sonuç olarak, Mei Avrupa'nın uçak ticaret savaşı henüz değil.

Tamamen kavga etmiyor, ancak dört ay ertelendi.

Bu ticaret savaşının kökeni ABD-Avrupa şefkatidir. Amerika Birleşik Devletleri, AB sübvansiyonlarını Airbus'u, AB'nin Amerikan sübvansiyonu Boeing'e dava açtığını ve nihayetinde, DTÖ yetkilisi, ABD, 7,5 milyar dolarlık AB ürünleri için tarifeleri artırabilirsiniz; AB, Amerikan mallarında 4 milyar dolar alacaksınız.

Trump döneminde her iki taraf da kuvvetli oynadı. Uçak yaptırılamaz, ardından şaraplarınızı, domuz etlerinizi, araçlarınızı ve daha fazlasını yaptırır.

Şimdi, Biden ayağa kalkmaya başladı ve AB Kurulu AB Komitesi bir çağrı yaptı, gülümsedi ve düştü.

Daha fazla işbirliği yapmalıyız ve savaşı 4 ay boyunca almalıyız.

ABD Avrupa kutluyor, bu bir "Yeni başlangıç" .

Bu gerçekten ABD ve küresel ticaret için kötü bir şey değil. Ticaret Savaşı, iki yenilgiyi teyit ediyor ve ABD nihayet geri dönecek. Tabii ki, bu sadece küçük bir adım, Mei Avrupa'nın çelik ve alüminyum ticaret savaşı vb. Hala devam ediyor.

Tabii ki, biraz garip, USU'nun işbirliği yapmamız gerektiği, "Çin'den gelen yeni katılımcıların ticaret bozulma uygulamasını ve diğer piyasa dışı ekonomilerin mücadelesini" çözdüğümüzü vurgulandığı söyleniyor.

İyi adam. Ama bu mümkün mü?

National faiz, Çin ticareti ile birlikte, ABD Avrupa'nın savunulan sonuçları, aynı zamanda kendinizi fırlatır.

İkinci şey, Orta Doğu dumanı

En son açıklamaya göre, Biden bir gün önce ABD ordusu, başlangıçta iki hedefin bir hizalanması olan ilk askeri saldırıyı başlattı. Ancak kritik zamanda, bir hedef avluya bir "bir kadın ve birkaç çocuk" buldum ve acil durum yolda F-15e'yi durdurdu, sadece bir hedefe saldırıyor.

Birleşik Devletler çok insan olduğu görülüyor!

Ancak hiçbir insanlık, saldırının geri kalanının, ABD ordusunun en az 20 kişinin en az 20 kişinin en az 20 ölüme neden olduğu en az 7 füze başlattı.

Saldırıdan sonra, bu yeni bir intikamdır. İlk iki günde, ABD ordusu Irak'ta 10 roket tarafından saldırıya uğradı, en azından birinin öldürüldü.

5 Mart'ta yayınlanan rapora bakın. Son 20 yılda, ABD ve müttefikleri Orta Doğu ülkelerine 326.000 bomba (füze) attı.

Ortalama günlük, 40!

Bildirildiğinde, Orta Doğu hala kandı.

Yine de bu sabah ABD Dışişleri Konseyi'nin basın toplantısını gördüm, ABD yetkilileri, Uluslararası Ceza Mahkemesinin, İsrail ile başa çıkacak olan Filistinli topraklardaki savaş suçunu hayatta kaldığını hatırlattı.

Matthew, eski muhabir Matthew, Li ZA, Filistinliler, hangi mahkeme İsrail mahkemesine giden sorularla karşılaştı?

ABD yetkilisi: Ah, bu, Amerika Birleşik Devletlerimiz her zaman insan haklarını destekleyecektir ...

Matthew Li (kesildi): O zaman gitmeli, bana, kimin gitmesi gerektiğini söyle.

Sahne çok utandı!

Üçüncü şeyler, komşularımızın büyük sıkıntıları.

Bu çok şey söylemeyecek Myanmar, Myanmar.

Tüm dünya Myanmar'daki durum hakkında endişeli.

Bu aynı zamanda Myanmar'daki Çin Büyükelçisi Chen Hai'den önce bir uyarıdır:

Myanmar'daki durum çok ciddi. Çelişkilerin durumu daha da yoğun olabilir. Umarız, tüm tarafların sakin olabileceğini, yoğunluk çelişkilerini yapmaz ve sıkıca yükseltebileceğini umuyoruz.

Chen Büyükelçisi çok doğru olabilir.

Durum gerçekten heyecan verici, acı çekmesine izin ver ve sakinliğini görmedim.

Tabii ki, bu iki günde, şahsen daha fazla dikkat çektiğim üç şeye ek olarak, Dünya hala dönüyor ve olay hala artıyor.

Amerika Birleşik Devletleri'nde, QUARTREL devam ediyor. Teşekkür ederim, bir acı olmak istemiyorum, giyim maskesi, Abbert, vb. Texas valisine sormayacağım, Ni Ander (ilkel); İkincisi, Biden'e geri döndü, göçmenleri kontrol etmiyorsun, Sen ilkel insansın.

Hey, ABD liderleri ilkel insanlara dönüştü!

Japonya ve Güney Kore'de ABD yüksek yetkilileri geliyor. ABD Devlet Sekreteri Bulin ve Savunma Bakanı Austin, Japonya ve Güney Kore'yi ziyaret edecek ve "2 + 2" diyalogu tutacak. Bu aynı zamanda Biden'den sonra yurtdışına çıkacak ilk kez.

O zaman, güvenin daha az olduğu tahmin ediliyor.

Hindistan ve Nepaller sınırında, kanama olayları, Nepal polisi vuruldu, Hintli vatandaşları geçmeye çalışan bir Hintli vatandaşları öldürdü, şimdi, iki ülke arasındaki sınır çok gergindir ...

Hindistan, sizin tarafınızdan tamamen kontrol edilemenin yanı sıra, çevresindeki düşüncelerdir?

Sonunda nasıl görüyorsun?

Bugün, fazla mesai yapmak zorundayız, araba biraz basit.

İlk olarak, dünya barışçıl değildir ve kalp doğaldır, ancak anti-insanın kalbi vazgeçilmezdir. ABD Avrupa politikayı ayarlıyor, hafifçe alamayız. Mücadelede cesur ol, savaşta iyi ol. elbette, Konsantrite, Guotai halkı, başka ne, diğer ülkeler?

İkincisi, ağaç sessiz kalmak istiyor ve rüzgar, kötülüğün kendi kötülük eziyeti var. Orta Doğu'daki Mashtown, Trump, pompalanmadıklarını düşündü; zorluğa ibadet etmiş, ama ışık tüpü yaptı mı? unutma, Tiger Wolf Orta Doğu, yatay korkuyor ve Amerikan dersinin yeterli olmadığı için korkuyor mu?

Üçüncüsü, insanlar gerçek kahramanlar, her zaman insanları unutma. Özel duygu, özellikle Birmanya halkı üzgün hissediyor. Ülke hala çok fakir, gelişim görevi gerçekten ağır, böyle bir çalışkan insanın şimdi, şimdi yeni bir döngü başka bir fırtınayı yaşadığını nasıl bilebilirsiniz.

Myanmar şok olduktan sonra, çok saygın bir öğretmen benimle dedi: Dünya Değişiklikleri, Ups ve Downs, kafa karıştırıcı, bu yüzden genellikle mutluyuz ... Büyük Ülke liderleri harika bir ülke!

Bu dünya, güçlü bir ülke, atmayı göze alamaz!

|
To Top