Çin halkının güzelliğinde, her gece saldırıya uğradılar ve "Çin'e geri döndü" ve alarm 7 kez oldu.

Yeni Şampiyonaların ortaya çıkmasından bu yana, Amerika Birleşik Devletleri Asya ayrımcılığı ve ceza olaylarında önemli ölçüde artmıştır ve ABD'de hedef alınması gereken önemli bir parçasıdır. Son zamanlarda, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bazı şehirler daha da şiddetli saldırılar var ve ABD Büyükelçiliği'ndeki Çin Büyükelçiliği, ABD Çin vatandaşlarına uyanıklığa şiddetle hatırlattı ve Beyaz Saray bu konuya cevap verecek.

(Sol Amerikan Çin Tarihi Donanması)

"Washington Post" gibi kapsamlı medya raporları, son zamanlar, Amerika Birleşik Devletleri'nde daha fazla ve daha fazla olay korkutuldu ve saldırdı. California'da, geçen yılın Eylül ayından bu yana Amerikan Çin Tarihi Deniz Kuvvetleri (Si Haijun, Çevirmenlik) Neredeyse her gecedir ve bir çekiç kapı var ve bir taş var ve bazı insanlar hakaret dilleri kullanıyor ve yüksek bağırma "rulo Ülkenize geri dönelim. " Tarih Donanması 7 kez alarm var, ancak durum düzelmedi. Raporlara göre, yerelleştirilmiş nefret olayları 2020'de yaklaşık 10 kez arttı.

(Çin yaşlı adam aşağı itiyor)

Ayrıca California'da, yerel Auckland Çin topluluğu da etkinliğe çarptı. Birkaç gün önce, bir Çinli yaşlılar arkadan aşağıya basıyordu ve video akışından sonra video akıyor, aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri'nde de hayal kırıklığına uğradı. Bundan önce, yerel chinatown'ın soyulması veya vurulması için ona vurulması veya vurulması bildirildiği bildirildi. Buna ek olarak, geçen ay, New York'ta 52 yaşında bir Çinli kadın, bir erkeğe itildi ve 5 saatlik kurtarma sonrasında durum kararlıydı. Olay, bu adam Asya ayrımcı konuşmasına karşı bağırdı.

(Çinli kadın saldırıya uğradı)

Amerika Birleşik Devletleri'nde hala birçok kişi var. ABD polisi tarafından yayınlanan verilere göre, geçen yılın Mart ayının sonundan itibaren, ABD'nin Mart ayının sonundan itibaren 2,800'den fazla nefreti Asya raporu aldı, California ve New York yüksek riskli alanlarda yüksek ve Asya toplantıları özellikle açık. New York polis karakolu verileri, geçen yıl Asya ayrımcılığı ile ilişkili suç oranının yıllık% 867 arttığını gösteriyor.

Çin Büyükelçiliği, Çinli vatandaşları bir kez daha kazandığını hatırlattı, bu tür olayları sakinleştirmek için bu tür olaylarla karşılaştı, yasal yaklaşımı korumak için yasal yollar yoluyla, kendi güvenliği ve zamanında alarm sağlayacak şekilde karşılaştı. Çin'de çok tekerlekli bir hatırlatma verildikten sonra, ABD Başkanı Biden de Asya'ya karşı cinsel davranışa odaklanmaya başladı. Beyaz Saray Sözcüsü Pisa, 5. Beyaz Saray'ın bu konuda tutulduğu ve Biden bu tür davranışları taahhüt edeceğini söyledi, Asya'dan nefret etmek ve önlemek için bir dizi eylemi alacak.

ABD medyası, Asya saldırılarına cevaben, çünkü Amerika Birleşik Devletleri'nin oldukça geçtiğinden, "Çinli insanlar yeni taç virüsü getiriyor" ve eski Cumhurbaşkanı Trump genellikle ırk ayrımcılığını yayınladı ve çoğu saldırgan mektubu dinliyor. Bu tür bir konuşma. Amerikan anti-Asya nefreti oranının arttığı ve ABD hükümetinin kuru bir sistem alamadığı ve gösteri çok geç olmasa da, gösteri şiddetli isabet sipariş edeceği görülebilir, sorunu çözmek zor.

Şimdi bile, bazı ABD hükümet yetkilileri hala yayılıyor, Çin'in açıklamalarını çiziyor, bazı Amerikalılar hala Çinli politikacılar tarafından yanıltıcıdır ve maliklerle dolu. Bu durumu tersine çevirmek, nefretli suç veri toplamamak ve çok basit bir şekilde bozulma ve Çin'in görüşlerini değiştirmek ve Çin'in görüşlerini durdurmak için bir vali olması gerekir. ABD hükümeti ve medyanın Çin'e düşmanca varsa, ABD Sıradan insanları kaçınılmaz olarak etkilenecek ve son insanların sonuçları her şeyi açıklamak için yeterlidir.

(Editör: TSN)

|
To Top