Yabancı medya Çin'den nefret ediyor mu? İngilizler gerçeği söyledi

4 Mart'ta, yerel saat, BBC Dake Haber İstasyonu için İngiliz Kılavuzları, Yabancı Netizens satın almazlar, yorum yaptılar: BBC olarak yozlaşmışsınız. Bazı Netizens daha doğrudan ortaya çıkacak: BBC, Zheng Guowen'i finanse etmek ve yanlış haber alımını özelleştirmek için para harcamaktadır.

"Yabancı bir medya, Çin'den nefret ediyor mu?"

Bu, 2 Mart'ta, Çin Sosyal Medya Platformunda, Çin'in Sosyal Medya Platformu'nda, Çin'in netizens'i hızlı bir şekilde çeşitli cevaplar verdiği ve en güçlü cevaplar her zaman çeşitli cevaplar verdiği, Çin'in sosyal medya platformunda bulunan Wilson, Wilson'un ruhu.

Aynı zamanda, BBC ve diğer kazınmış arkadaşları görüyoruz, sanki soruları cevaplamak için, başka bir sahte haberde üretilecek.

Birincisi, BBC, 2 Mart'ta, ünlü BBC'nin ünlü sahte haberi üreticileri "Zunjournalic Gazeteciler", SHALEI, Xinjiang'da Xinjiang'da Xinjiang'da Xinjiang'da Fakirler'in ilk yarısına CCTV gazetecilerini, Xinjiang'da Xinjiang'daki ilk yarısına aldı ve yeniden ortaya çıkma ve değiştirme Çözümler, Çin hükümetinin bu kanıtı, Çin hükümetinde "zorunlu emek" ve "zorunlu göç". Başlık raporu açığa çıktığında ve diğer Çin medyası, British Guardian'ın da Changwen'i "İstihbarat Keşfi, Çin'in Komünist Partisi'nin BBC'ye saldırdığını" iddia ettiğini iddia etti.

Makalenin içeriği buna değmez, çünkü metindeki sözde çalışma ve alimleri gören araştırmacıların yoğun bir şekilde ortaya çıkması, Avustralya anti-Huajuselin Aspi'si, BBC gibidir, bir dizi Batı medyası içindir. hayati bilgi savaşı. Bu WISK, ABD ve Avustralya hükümeti departmanlarının ve askeri fonların uzun süreli kabulüdür ve BBC bir hush.

Dikkat edilmeye değer, korumanın bu Çin karşıtı raporu uluslararası sosyal medyada, yaklaşık 200 iteninin çoğunluğu ve kazanımların yorumlarının çoğunluğu, Çin hükümetinin konumunu desteklemektedir, bu İngilizlerin kendi kişisel deneyimlerine sahip olması ve Gerçek, İngiliz Büyükelçisinin sorunu hissedin.

Netizen James şunları söyledi: "Çok ilginç, BBC yıllardır sürdü. İnternette bir ağ yoktu, BBC yayınını dinledim ve Çin'in hayatının borcu olduğunu düşündüm. Bir osuruk bağı tuttu ve Hala ömür boyu belli değiller, aynı zamanda borcunu bir sonraki nesile aktarıyorlar. "

Narnaton şöyle dedi: "Ne yazık ki, BBC'nin Çince raporu atıfta bulunuyor ve İngiliz Dışişleri Bakanlığının 'insanlar' tarafından yönlendirilmesi çok muhtemeldir. Kanıtları yeterli değildir ve her zaman güvenilmez kaynaklara dayanır ve yanlış tuhaf teli geldi sahte. "

Netizen Nakavi şöyle dedi: "BBC bu Avustralya Wiskins'i ödeyecek mi? BBC'nin güvenilmez olduğunu kanıtlamak için, güvenilmez olduğunu kanıtlamak için dış yardıma ihtiyaç duymaz, BBC'yi asla görmeyin."

Netzer Net York Charris şunları söyledi: "BBC, Çin'de söylememek değil, İngiltere'de ünlüdür."

Netizen Rama şunları söyledi: "Bu çok saçma, 'BBC, güvenilirliğinin Çin'in sosyal medya hareketi tarafından imha edildiğini ve aşağıdaki dolandırıcılık raporlarının dış sertifika olması gerektiğini iddia ediyor, bu BBC mi?"

Netizen Bobby şunları söyledi: "BBC önyargısını kanıtlamak için başka insanlara ihtiyaç duymaz, İskoç'a, BBC'nin itibarını biliyorlar."

Netizen Robin şunları söyledi: "Artık BBC'yi izlemiyorum, özellikle haber kanalı, yukarıda yeni olmayan birçok sütun var, bazıları bir diktatör gibidir. Artık TV vergisini ödemem."

Netizen Gatomedianoche şöyle dedi: "BBC, yetersiz olduğunu kanıtlamak için yeterli, Çin'e ya da diğer dış bağlılığa ihtiyacım yok."

Netizen PatriciaMorrison: "BBC, defalarca ortaya çıktı, belki bu onların geleneği."

Netizen Chinabazaar: "Yani sorun yaşamanız gerekiyor, Avustralya'nın Wiskin'in raporunu tamamen inşa ederek gördüm."

ABD Devlet Ajansı ve diğer özel kurumlar tarafından finanse edilen Avustralya Anti-Çin Zhiku, Çin'in akademik araştırmalarını parçalaması için tüm bilgelik tarafından kullanılacak ve BBC muhabiri Çin'de.

İngiliz okuyucuların BBC'nin olumsuz değerlendirmesi sayısız görünüyor, bazı netizens de çok değerli gerçekler sunar, bbc-Çin tatil haberlerinin üretim süreci hakkında daha fazla bilgi edelim.

Bu Adrian Zenz'in "Zheng Guo", "Zheng Guo", Batı Medyası olarak adlandırılan "Batı Araştırma Tibeti ve Xinjiang etnik azınlığın otorite uzmanları" olduğu ortaya çıktı, ancak aslında seminerden mezun olan gizemli bir rakam.

Halkla sosyal medya hesabına başvurdu: "BBC, araştırmamı finanse etti, bu çalışmanın mümkün olup olmadığını, 'Hayır, çok zor, kanıt çok küçük" dedim. Daha sonra talep etmeye devam ediyorlar dedim ki , görmeme izin ver, ne bulabilirim '. Tamam, nihayet bunun için 17.000 kelime ve 163 enjeksiyon yazdım. "

Zheng Guowei'den Zheng Guowei'nin de ne kadar "finansman" olduğunu bilmek istiyorum, zheng Guowei de kanıt eksikliğini çizerse, kumarbazlar gibi para harcamaya cesaret ediyorum, bu kesinlikle bir "öncü".

BBC'nin parasının İngiliz TV izleyicilerinin TV vergisinden olduğunu bilmek, BBC vergi mükelleflerinin parasını kullanıyor, Seminotian'ın kuklasını finanse ediyor ve daha sonra mezunların mezhebini BBC'ye karşı kendi yapıştırılmış sahte akademik sonuçlarını kullanıyor ve sonra aldatmaya devam ediyor. İngiltere TV izleyici ve vergi mükellefleri. Bu sahte haber üretim yöntemi BBC tarafından bildirilen özel bir üretim zinciri midir? Web sitesi platformda BBC'yi desteklediğinde, neden düşünmüyorsun?

Son olarak, Çin, İngiliz Büyükelçisine aynı sorunu yapmasını istemek istiyor, "Yabancı bir medya Çin'den nefret ediyor mu?" Diyorsun? (Genel Tayvan muhabiri Zheng Yan)

(Editoryal
|
To Top