Huawei "diğer markalar" olmak üzere? Gönderi% 40'tan fazla düştü, yerli kara atların yükselişi

Günümüzün küresel dünyasında büyük ölçekli bir akıllı telefon markası markası olduğu söylenir. Ve markanın geri kalanı temelde "diğer", bu da sık sık "diğer markalar" deyin.

Bununla birlikte, Mayıs 2019'dan itibaren, Huawei'nin Akıllı Telefon Business, Akıllı Telefon Gönderilerine, özellikle yurtdışı pazarlarında, Google uygulama hizmetleri ve Qilin Chips ile sınırlıdır. Kıtlık, gittikçe daha fazla yabancı tüketicilerle sınırlıdır. Diğer cep telefonu markalarını seçmeye başladı ve Haawei cep telefonu ile elveda salladı. IDC, Canalys ve Speerpoint, vb. Göre, 2020 Huawei'nin akıllı telefonu gönderileri, orijinal dünya ikinci pozisyonundan, tümüyle, hiçbir kaza değil, 2021 "markada" olacaktır.

Çin akıllı telefon pazarı ile karşılaştırıldığında, son birkaç yılda, Çin'in en önemli pazarı Avrupa pazarında. Bu nedenle, Huawei bile, Avrupa'daki Avrupa'daki Avrupa'daki Küresel Konferansın Global Konferansı'ndan Huawei'yi koyacak. Piyasa aynı zamanda son iki yılda Huawei akıllı telefonundaki en hızlı düşüş. Uluslararası iyi ünlü piyasa araştırma ajanslarındaki en son verilere göre, 2020 veya 2020'nin dördüncü çeyreği olup olmadığı, Huawei'nin akıllı telefonu, Avrupa'daki sevkiyatlarda ciddi bir düşüşe sahip olup, birçok markadaki en büyük düşüşe sahiptir.

Özellikle, 2020'nin dördüncü çeyreğinde, Huawei'nin smartphone sevkiyatları sadece 3,6 milyon, yıllık% 62'si, sadece birçok markada, sadece dördüncü; 2020, Çin, akıllı telefon, miktarı sadece 22,9 milyondur, Bir önceki yıla göre% 43 düşüş, birçok markada dördüncü sırada yer aldı ve kayma hızı birçok markada da yüksek.

Huawei Smartphone Gönderiler hızla azalır, en doğrudan sonuç, Huawei akıllı telefonlara ait orijinal pazar boşluklarının ve başarılı bir şekilde "alabilen", doğal olarak yemekten sonra bir konuşmacı haline gelmesidir. Tezgahın raporundan, Apple ve Samsung, iki akıllı telefonun lideri, bu "görevi" tamamlamamıştır. 2020'nin dördüncü çeyreğinde, Apple Samsung'ı geçmedi, ancak yıllık% 4 oranında düştü, ancak gönderiler yıllık% 12'di; yılda iken Samsung, yüksek olmasına rağmen, Yıllık gönderiler% 12 oranında azaldı ve Apple yıllık% 1 düştü.

Huawei'nin akıllı telefonunda, Apple veya Samsung'un, çok sayıda "mükemmel" izin vermeye zorlandığı söylenebilir, pazarın piyasayı kavrayamadığı, ancak sevkiyatlar hala iç cep telefonuna kıyasla düşüyor Markalar Darı Avrupa'da ve hatta küresel cep telefonu pazarında siyah bir at oldu ve dördüncü çeyrek sevkiyatları yıllık% 85 arttı. Yıllık büyüme,% 82'den fazla ve en çok En iyi 5 markada göz alıcı.

Tabii ki, Xiaomi'nin Huawei'den sonra hızla yükselebilmesinin nedeni, nedeni doğal olarak, Xiaomi için uzun vadeli fiyat fiyatlı bir ürün stratejisi olan çok yüzlü, aynı fiyat aynı fiyata en mükemmeldir; ikinci Xiaomi, ana Avrupa operasyonları iş stratejisi işbirliğiyle aktif, ana satış kanallarının gelişimini hızlandırıyor. Unutma, Mayıs 2018'de Watson ve Xiaomi bir işbirliğine ulaştı. Yangtze Nehri'nin perakende ve Raporu Industrial Co, Ltd., Ltd., Xiaomi ürünleri satılacak ve bu, aynı zamanda Avrupa'daki darı da yeterince kanal geliştirmeye yardımcı oldu. Avrupa.

Buna ek olarak, OPPO ve RealMe ayrıca mükemmel ve dördüncü çeyrekte oppo yıllık% 68 arttı ve realme yıllık% 420 oranında arttı; OPPO yıllık% 82 arttı. , RealMe yıllık% 1083 arttı, bu kadar hızlı bir şekilde artış olduğunu bilmelisiniz, güçlü bir yükselişin dayanağı olsa bile, orada olmamıştır. Bununla birlikte, OPPO ve RealMe'nin genel temel miktarı, tüm pazarın genel etkisine kıyasla nispeten küçüktür.

>

Huawei'nin akıllı telefon pazarının "başarısızlığının" tartışılmaz bir gerçek olacağını kabul etmeliyiz, özellikle de Avrupa'nın temsil ettiği denizaşırı pazar ve stokta bulunan pazarın Apple, Samsung ve China Cep Telefonu markaları da dahil olmak üzere. Yeni Battlefield, bu bir Apple ve Samsung için fırsat. Fakat Xiaomi, OPPO, Vivo, fırsatın dışındaki daha fazla sorumluluk için, Huawei'nin bayrağını ve Samsung'sini geçmeleri gerekiyor, sadece Çin'in smartphone markalarının mevcut payını uluslararası pazar etkisinin markası ile korumak için yarışmaya devam ediyor.

Not: Makaledeki resim, ağ arama, ihlali silme işleminden gelir; bu makale orijinal, yetkisiz yeniden basılmaz, ihlali incelenmelidir.

|
To Top