Koreli aktris toplu olarak şiddete maruz kaldı! Daha sonra yürüyemiyorum, adam yerel bir ünlüdür.

7 Mart'ta, Koreli Kadınlar AoA'nın üyesi ilk yaşamdaydı ve erkek selefleri erkek seleflerden muzdaripti.

Canlı yayında ihlal edilme sürecine bilgi verme hakkı. Genç lisede, sınıf arkadaşları nedeniyle, diğer partiyle bir yere gittim. Boş bir odaya geldikten sonra bir erkek grubuydum. kendime göre öncül. Bira şişeleri ve yumruklarıyla, erkek yaşlıların kolektif ihlallerini karşılaştılar.

Bir grubun bir grubun kolektif ihlali nedeniyle daha utanç verici, eve dönüş yolunda bir araya gelemiyor, neredeyse eve döndü. Evden sonra, ailemin bildiğinden, vücudunu giysilerle örtmeyeceğinden korkacağım. . Wei Wei'nin açıklaması birçok netizeni sıkıntılı hale getirir.

Aynı zamanda, Quan Yi, erkek seleflerin çok ünlü bir insan olduğu haberi de kırdı. İsimlerini bildirdikleri sürece, herkes daha sonra, özür dileme hakkını, özür dileme hakkı, özür dileme hakkı affet, polisi aramadı.

Kendi kendine zarar veren insanların, birçok kullanıcının anlamadıklarını, ancak partilerin haklı olduğu gibi, affetmeyi seçmesine rağmen, affetmeyi seçmedi, ancak geçmişin neden olduğu acı, netizens İlk yarıda karşılaşılan ağrı da çok sıkıntılıdır.

Sadece Junior Lisesi ihlal edilmez, 2020 Temmuz, ekibin, Shen Ziyi, on yıldan fazla bir araya getirilen ekibin eğitiminde kendi kendine maruz kalması ve kombinasyondan sonra muzacamalardan muzdarip olmaya devam etmesidir. Konuşma şiddeti, psikolojik soruya giden, sonunda grubu terk etmeyi ve bileği kesmeyi seçer.

Kaptanın Shen Zhi'nin onuncu yılın onuncu yılının onuncu yılının onuncu yılının onuncu yılının, erkek selefleri tarafından şiddetli bir şekilde ihlal ettiği ve kendiliğinden maruz kalmanın otoritesinden sonra şubeler tarafından dallandıktan sonra, Shen Ziyi ilk kez bir mesaj verildi Bunun bir roman olduğunu ve özür dilemeyi reddetmek, zararlı olma hakkına izin verin.

Çok fazla yaralanma ağrısı nedeniyle, 18 Ocak'ta, psikiyatristeki tanı sertifikasını başlatma hakkı, doktor yazdı "Şubat 2018'den bu yana 20 Mart 2018'e kadar ciddi bir depresyon, duygu, tedirginlik, endişe, vb. Devam etti.

Hakın ruhu gerçekten fakir, iç yarısının acısından ve acı çekmesinden geliyor ve netizens çok sıkıntılı hissediyorlar. Umarım daha iyi ve daha iyisini iyileştirebilir ve her kızın kendinizi koruyabileceği umarım.

# #, # aoa #, # #

Yazar: Yingying'e

Sorumlu:

|
To Top