Hala vurulmaktan korkuyor, İngiliz uçak gemisi Güney Çin denize gelmedi ve İngiliz medyası batmamalı.

İngilizler her zaman diplomatik oynayan bir usta olmuştur ve son zamanlarda ortaya çıkmaya başladılar. Yanında, Başbakan Johnson, "fanatizmi" olduğunu iddia etti ve diğer taraf Çin'e Çin'i Çin'e, Çin'deki suyu sürekli mahvediyor ve çılgınlığımızı durduramadığı ve hatta bu iptal edilmediğini iddia etti. Çin'in uluslararası TV istasyonunun iniş lisansı.

Sadece bu değil, ama askeri alanda, İngiltere boşta değil. "Hindistan" "Hint Stratejisi" nin uygulanmasıyla işbirliği yapmak ve "Japon Sigorta" İmparatorluğu'nun son zaferini göstermek için Londra da Güney Çin Deniz Dağıtımına uçak gemisi göndermeyi planlıyor. Ancak, uçak gemisinin gelmediği ve İngilizler kendimiz olacak kadar komik.

İngiliz medyasına göre, İngiliz medyası İngiliz uçak gemisinin "Elizabeth Kraliçesi" nin Doğu Asya'ya gitmek üzere olduğunu söyledi. Ancak bu anahtar zaman noktasında, bazı İngilizler aniden biraz eksiklik, benim gücüm hakkında kendimi en önemsiz hissediyorum, vurulduğumdan korktum. Times de dahil olmak üzere bir dizi Çin medyası, eğer hava Çin'in "yelken özgürlüğünü" gerçekleştirmek için gerçekten Güney Çin Denizi'ne girmesi durumunda, Çin'den "çevrimiçi saldırı" olması muhtemeldir ve "Elizabeth Kraliçesi" olasıdır. zayıf cevap veremeyecek.

Emekli olan İngiliz memurları bile Çin ordusunun internet üzerinden "yanlış bilgi yayılacağına", bu nedenle İngiliz uçak gemisinin normal konuşlandırılmasına müdahale edeceğine inanıyor. Bu ağ saldırısı, askeri çatışmaların eşiğinden çok daha düşüktür, ancak çok dezavantajı üretebilir.

Ve İngilizlerin bu endişeye sahip olmasının nedeni, aslında, daha fazla problem kendi vücudunda. "Kraliçe Elizabeth", çok ciddi ağ güvenlik sorunları ile karşı karşıya olduğu bildirilmektedir. Önceki açıklamaya göre, uçağın üzerindeki bilgisayar hala bakımı durduran Windows XP sistemini kullanıyor, siber saldırılara çok duyarlıdır.

Başlangıçta, İngilizler söylemedi ve birçok insan hala bunu fark etti. Şimdi Britanya, "Cybers" olarak adlandırılmak için ölümcül zayıflıkları ortaya koyuyor, belki bazı bilgisayar korsanları tarafından gerçekten gözetleniyor. Eğer bu olursa, gerçekten bir gülümsemiyor. İngiliz medyasının, insanların kurtuluş ordusu tarafından "saldırının" sonuçlarını analiz ettiğinden, uçak taşıyıcısının batılmadığını, ancak İngilizlerin çok endişeli olduğunu gösteren itibar riski getireceğine inanıyor. kendin hakkında. Çirkin.

Söyleyecek ilk şey, İngilizlerin suçlu olmasıdır. Bu onların işidir, bu nedenle kurban olarak tanımlanamıyor, kötü amaçlı spekülasyondur. Çin ordusu kesinlikle uluslararası hukuka göre uyuyor ve her zaman yürümek için büyük bir kapı olmuştur, bu tarafta uzmanlaşmayacak. Dahası, İngiliz uçak gemisi gerçekten sadece sağdan özgürlük egzersiz yapmak, neden saldırıya uğradığı için endişelendirilse, bu, İngilizceyi yansıtmaz, aynı zamanda eylemin kışkırtıcı olduğunu düşünüyorum, bu yüzden retaled olduğum için endişeleniyorum. ?

Britanya Ulusal Savunma Bakanlığına göre, "Elizabeth Kraliçesi" sadece Güney Çin Denizi'ni geçmeyecek, aynı zamanda Okinawa'nın deniz alanındaki ortak askeri performansları da ele alacak ve gelecekte uzun süredir Asya'da kalacaklar. Bunun Çin için olduğunu söyleme, bu bölgedeki durumu kesinlikle mahveder, güçlü bir şekilde kınanması gerekir. Tam olarak çevreye sık sık karışmış olan bu alanlarda.

Batı ülkeleri Güney Çin Denizi'ne dikkat eder. Herkese, herkesin herkesin bildiği, bilerek, "Yelken özgürlüğü" denilen "Yelken Özgürlüğü" sadece bir BON'dur ve aynı zamanda bir sözde önermedir. Güney Çin denizinde yabancı gemilerin normal navigasyon gücüne asla müdahale ettik. Adalet bayrağını oynamak için bir grup ülke koşmak gerekir.

Özünde, adalet için geçerlidir ve hava suya ateşlenir. Güney Çin deniz barış grubu ittifakını yok eden bu zorlu davranış, asla uygun karşı saldırılara izin vermemeliyiz. İngiliz medyası, uçak gemisinin batmuğunun olmayacağına inanıyor ve bu tam olarak istemiyoruz. "Elizabeth Kraliçesi" Bu mobil "demir tabut" şirket, derhal denizin içine batmasına izin verme yeteneğine sahibiz!

|
To Top