Yılbaşı gecesi sinemalarda! Xu Zheng'in romantik komedi "Love" ın galası, Hollywood uluslararası süperstarı Çin filminin ilk gösterimini sunuyor.

Zhenledao Culture ve Hairun Films yapımı ve Xu Zheng'in yapımcılığını üstlendiği Yang Zi'nin "Favorite" filmi resmi olarak 18 Nisan'da gösterime girdi ve bu yıl Ay Yeni Yılı için ayarlandı.Bu aynı zamanda Zhenledao ve Hairun Pictures'ın devamı niteliğindedir. Sahne arkasında oyuncular daha sonra tekrar birlikte çalışacak.

Video hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın

"Sevgili" nin sadece Zhen Ledao'nun bu yıl "Ma" dan sonra piyasaya sürülen bir başka gişe rekorları kıran filmi değil, aynı zamanda bir yapımcı ve genç bir yönetmenle ortak olarak bir kez daha Xu Zheng olduğunu belirtmekte fayda var. Geçen yıl, Xu Zheng Zhen Ledao tarafından üretilen "Fazla Mesai Birlikte Yaşama" ve "Ben İlaç Tanrısı Değilim" gibi eserler üretti.Sadece süper iyi bir üne kavuşmakla kalmayıp, aynı zamanda çok etkileyici gişe sonuçları da aldılar. Bu aynı zamanda herkesin Xu Zheng ve Yang Zi arasındaki bu işbirliğini dört gözle beklemesini sağlıyor.

Filmin lansman gününde el boyaması bir konsept afişi sergilendi.Aşk komedisi olarak afiş, filmin tatlı mizacını gösterdi.Renkli resimde birçok kötü adam evcil hayvanların sırtında duruyor ya da yakınlar ya da eşlik ediyorlar. Görünüşe göre evcil hayvanlar duygusal gelişimleri için bir tanrıya yardımcı olacaklar, sadece yaratıcı değiller, aynı zamanda romantik bir atmosfer de patlayacak. Filmin bu kez Hollywood altın madalyalı hayvan takımını davet ettiğini ve hatta uluslararası süperstar "Kaptan Marvel", yuan hile yapan canavar Gugu'nun Çin filminin ilk çıkışına katıldığını belirtmekte fayda var, ancak başrol oyuncuları henüz açıklanmadı, ancak evcil hayvan. Çok profesyonel ve büyük isimler, bu da insanları çok şaşırttı.

Yine genç yönetmenle işbirliği yapan Xu Zheng tarafından üretildi

Ay Yeni Yılı duraklarına girin, size tatlı Yılbaşı gecesine eşlik edin

Xu Zheng, uzun süredir birçok genç yönetmenle işbirliği yaptı ve birçok mükemmel film çalışması getirdi. Özellikle geçen yıl, "Perde Arkası", "Fazla Mesai Birlikte Yaşama" ve "Ben Tıp Tanrısı Değilim" gibi üç film gişede iki kez hasada ulaştı. Bu aynı zamanda "Xu Zheng Yapımcı" yı film kalitesinin garantisi yapar. Bu sefer Xu Zheng, özellikle sevimli evcil hayvan unsurları ekleyerek romantik bir komedi yaratmak için genç yönetmenlerle bir kez daha işbirliği yaptı.

Ayrıca, genç bir yönetmen olmasına rağmen, Yang Zi'nin çalışmaları olağanüstü ... Yönetmeninin aşk filmi "Shout Mountain", Busan Uluslararası Film Festivali'nin kapanış filmi seçilmesinin yanı sıra, Altın At Ödülü, Hong Kong Uluslararası Film Festivali ve Kanada'da Montreal Film'e aday gösterildi. Yurtiçi ve yurtdışında onlarca uluslararası film festivali. Bu sefer ne tür bir aşk hikayesi anlatacak, herkes beklesin ve görsün.

Hollywood profesyonel hayvan aktörü ve "Kaptan Marvel" Yuan Qiu

"Game of Thrones" "Batman Dark Knight" eğitim ekibi

Filmin başrol oyuncuları hala bir gizem perdesiyle örtülse de, evcil hayvan oyuncuları zaten oldukça ilginç. Bu kez Hollywood'un en kıdemli hayvan ekibinin davet edildiği bildirildi. Eğitmen 30 yıldan fazla zengin deneyime sahip olmakla kalmadı, aynı zamanda "Game of Thrones", "Batman Dark Knight", "Hachiko" ve diğer ünlü mükemmel işlere katıldı. Hayvanlar. Oyuncuların pek çok geçmişi var, birçoğu uzun yıllar "eski opera kemikleri" rolünde oynamış, birçok Hollywood filmi çekmiş ve ayrıca bir de Çinli olan "Captain Marvel" da sürpriz bir süperstar-Yuan çiğnen canavar var. İlk gösteri. Evcil hayvanların olay yerindeki oyuncularla nasıl bir kimyasal reaksiyona gireceği çok heyecan verici.

Tao Piao Piao medya numarasından: Favori

Bu sezon Yangshuo'ya gelmemek en iyisi! Çünkü
önceki
Bu küçük antik Yangshuo kasabasında, iki başkan bir zamanlar gizemli bir şekilde ziyaret etti!
Sonraki
72. Cannes Film Festivali, ilk film grubunu duyurdu: Diao Yinanın yeni filmleri ana yarışma için yarışıyor ve odak ünitesinde 2 Çin filmi kısa listeye alındı
"Köpek Gözleri İnsanların Kalbini Görüyor" Huang Lei ve Yan Ni'nin "Ölüme Ölüm" adlı uzun metrajlı filmini köpeğe adil davranmak için teşhir etti: bu sefer yenilgiyi asla kabul etmeyin!
"50 trilyon" personel değişikliği: ICBC yeni başkanları memnuniyetle karşılayacak
Yılbaşı Gecesi | Yangshuo Yeni Yıl Arifesinde nereye gidilir? Böyle oynamak çok eğlenceli!
"Kar fırtınası", "Kar Fırtınası" nın erken izlenmesi için "1 Mayıs'ta görülmesi gereken" olarak övüldü Zhang Zhen, Ni Ni'nin erkek karakteri Liao Fan'ın soğuk ve komik olduğu haberini verdi.
Kendi kendine sürüş stratejisi | Lijiang aşkı, Yangshuo evi, sizi Guilin harikalar diyarında oynamaya davet ediyor!
Tek nefeste 2 milyar yuan kayıp, bu şirketin performansı çok değişti! 180.000 yatırımcı gök gürültüsüne adım attı
Guilin'de pek çok insan unutulmuş "Antik Kentin Gizli Diyarı" nı tatmadı.
Donanmanın yeni sözcüsü ortaya çıkar çıkmaz viral oldu.
"Yenilmezler 4" ün ana yaratıcısı Çin'e geliyor, Küçük Örümcek'in Avrupa'ya yaptığı keşif gezisinin bugüne kadar vakti yok!
Yangshuo'da kışın başlarında nasıl vakit kaybedilir?
"Hong Kong-Zhuhai-Makao Köprüsü" adlı belgesel film, Pekin Uluslararası Film Festivali belgesel ünitesinde görücüye çıktı.
To Top