Çocuklar, 2021'den itibaren, ebeveynleri miras alan evin "yeni kurallar" ile ele alınması gerekir.

Aralık 20020'de, Sivil İşler Bakanı bir konuşma yapmıştı: "Şu anda, eğitimde eğitim isteği, özet oranı uyarı hattının altına düştü ve nüfusun gelişimi anahtar dönüm noktasına girdi." Ne Toplam doğurganlık mı? Yani, her kadının bir ömür boyu ortalama bir ekimcisi olduğu anlamına gelir. Genel olarak, üretim rastlamasını tamamlamak için toplam nüfusun tamamlanması için toplamı elde edilir. Ancak, ülkemin yeni nüfusu yıldan yıla düşüyor. 2018 yılında, ülkemin yeni sayıda yeni sayıda ne kadarıyla 14,65 milyon oldu ve 2019'da yeni nüfus sayısının sayısı 11.79 milyona ulaştı ve yeni nüfusun sayısı oldu. Son birkaç yılda, yeni popülasyonların sayısının uçurumda düştüğü söylenebilecek sadece 10,35.000'dir.

Yenidoğan nüfusu yıl yılına kadar azaltıldı ve yaşlılar artıyor, bu da ülkemin yaşlanma topluma girdiği anlamına geliyor. Yeni popülasyon yavaş yavaş azalır, bu da gelecekteki emeğin sürekli azaldığı anlamına gelir. Emlak endüstrisi için, yeni nüfus sürekli azalıyor, gelecekteki alımlara olan talebin de azaltıldığı anlamına geliyor. Ve şimdilik, çoğu kentsel sakinlerinin kendi evleri var. Merkez Bankası tarafından verilen verilere göre, şimdi ülkemin kentsel sakinlerinin% 96'sı,% 31,0'lık bir oda grubu ve% 10.5'lik birinci ve 1.5 hanenin üstünde olan iki oda grubu da dahil olmak üzere% 96'ya ulaşmıştır.

Bu, mevcut kentsel sakinlerinin evlerin eksik olmadığı anlamına gelir. Gelecekteki yeni insanlar için, bir ev satın almaları gerekmeyebilir, çünkü dedelerinin bir evi var, ebeveynlerinin bir evi var, yeni insanlar için, belki de sende İki evi, hatta birden fazla evi miras alabilir. Evin sorunu için endişelenmeyin. O zaman, evin sadece yerleşik mülkiyettir.

Ancak şimdiki zamanda ev hala çok değerli ve ayrıca yatırım değerine sahip. Yeni gelenler yıl yılına kadar azaldığı için, satın alma talebindeki düşüşün 20 yıl sonra olabileceğini gerçekten açıklıyorlar. Bu nedenle, şimdilik, bir evi satın almamış birçok insan var. Özellikle kırsal popülasyonlar için şehre gitmek istiyorsanız, ev esastır. Kentsel sakinler için şimdi evlenmek istiyorlar ve bir ev almaları gerekiyor. Bu, mevcut evlere hala çok değerlidir.

Bazı aileler altı cüzdanı böler ve 30 yıllık ipoteği taşıydı ve bir evi satın aldı. Evin öneminden görülebilir ve şimdi bir evin en az 78 milyonu ve bir ya da iki milyon da çok yaygın olan bir ev transferi var. Odaları olan çocuklar için, evin her gün yaşlı adamın evini miras almak istiyorlar. Özellikle birden fazla çocuğu olan aileler için, evin için yüzümü yırtabilirim. Ülkemiz için eski evin mirası üzerinde yeni bir hüküm var. 1 Ocak 2021'de, "Medeni Kanun" resmi olarak uygulanmıştır, bunlardan bazı yeni düzenlemelerin ebeveyn evlerinin durumunu miraslaşmak için ödenmiştir ve yaşlılar ve çocuklar dikkat etmelidir.

Halefin kapsamı genişledi

Kalıtım mirası için iki sıraya ayrılır. Birinci Sipariş: Eş, Çocuklar, Ebeveynler; İkinci Sipariş: Erkek ve Kız Kardeşler, Dedesi, Büyükanne ve Büyükbaba. Kalıtım mirasında, ilk sipariş tarafından miras alınır ve ikinci dereceden mirasçılar miras almaz. Birinci sırayla miras kişisi yoksa, ikinci dereceden miras alınacaktır. Başka bir deyişle, yaşlıların çocuğu yoksa, ebeveynler ve eşler zaten uzaklaşmışsa, mirası kardeşleri tarafından miras alınacak veya miras alabilir.

Daha kullanıcı dostu miras alacak

Daha fazla açık yaşlı insanlardan bazıları için, miras ve mülk için rekabet etmemek için gelecek için ödeme yapacakları olacak ve izin verilmezler. İsteğe göre, bireysel çalışma iradesine ayrılır, test, bir irade yazdırılacak, test kaydı, sözlü irade, noter olacaktır. Önceki konuşma için, NoterArk'a uygun olarak uygulanacak, bu, noterlik yapacak bir zamanlar, bu irade nihai irade. Noterlik, noterlik organı tarafından adil olan noter yetki tarafından ele alınacaktır. Ancak şu an için, testçi geri çekilebilir, kendi isteğini değiştirebilir. Birkaç iradeniz varsa, son iradesine göre.

Bir örnek alalım. Lao Li'nin bir evi varsa, oğlu Xiao Li çok dolu değil, bütün gün dışarıda bir şeyler yapmaz ya da Lao Li'ye bakmak. Öyleyse Lao Li, iradeyi batırır, evlerini Xiao Li'ye bırakmayın, ama yeğeniyle ilgilenmek için bırakın. Ancak, Lao Li'ye gittiğimde, Xiao Li uyandım ve her gün Lao li için bekledim ve Lao Li ile ilgilendim. Şu anda, Lao Li pişman oldu, sonuçta oğlu. Evi Xiao Li'ye bırakmayı planlıyorum, bu yüzden Lao Li bir irade belirledi. Böyle bir durum için, son iradeye dayanmaktadır, bu yüzden Lao Li'nin evi Xiao Li tarafından devralınacak.

Kalıtım mirası orijinal borcunu taşımaktır.

Miras mirası için, özellikle miras evleri için, bazı borç problemleri olabilir. Ve ülkemiz için bu konuda da ilgili düzenlemeler var. Bölünmüş miras, halefin yasaya göre ödeme yapacağı vergi ve borçlardan ödenmelidir; Bununla birlikte, gerekli mirasın ekonomik kaynaklar olmadan işgücü yetenekleri eksikliği için ayrılmalıdır.

Bir örnek verelim, diğer ekstra faktörleri söylemeyin, ev hakkında konuşalım. Birçok insan için ipotek henüz bitmedi. Çocuğun bu ipotek için evi devraldıysa, aynı zamanda ipotek olan karşılık gelen borcunu taşımak gerekir. Ekonomik kaynaklar olmadan işçilik eksikliği için gerekli miras korunur. Bu, temelde çocukların yaşamı için gerekli garantileri sağlamak için çocukların ayarlarını hedeflemektedir.

Bunun için ne düşünüyorsun?

|
To Top