Bahar, kırmızı tarihler ve elmalar mükemmeldir, her hafta pişirme konusunda ısrar ediyor, birçok insan ne kullanacağını bilmiyor

Hava ısınıyor ve birçok insan kalın kış kıyafetlerini çıkardığında, ince kıyafetleri değiştirdiklerinde çok fazla "yağlı" buldular. Bir kıştan sonra, yüksek kalorili, yüksek yağlı yiyecekler yenilmez, Göbek içinde yükseltilmiş ete bakarak, aşk güzellik kızı uzun olabilir! Bahar burada, hızlıca içmek için biraz "" pişirmeyi öğrenin. Çok yaygın malzemeler olan basit ve lezzetli bir çorbayı paylaşalım: elma ve jujube. Bahar, kırmızı tarihler ve elmalar mükemmeldir, her hafta pişirme konusunda ısrar ediyor, birçok insan nasıl kullanıldığını bilmiyor.

Yorgun ve kazıma çorbası su suyundan bahsetmek, birçok arkadaşın bir alıç çorbası, ekşi erik çorbası olabilir. Aslında, elma ve kırmızı tarihler mükemmeldir. Onlarla kullanabilirler mi? Elmalar, vitaminler, malik asit ve malik asit gibi besinler bakımından zengindir. Ve kırmızı tarihler ayrıca "vitamin kralı" ününe sahip, kadınlar yemek istiyor . Elma ve kırmızı tarihler doğar, bir pişirme beslenme tamamlayıcı, "kazıma yağı" ve bir tantör çorbası bir tencereyi pişirin, üçten sonra bir tane içilir ve net ve konforlu bir şeyler içmek.

Bir elma kırmızı hünnap çorbası, tatlı ve lezzetli bir içecek, aynı zamanda çok basit, ama iyi elma kırmızı jujube çorbasının bir potunu çıkarmak istiyorum, biraz dikkat çekti: Örneğin, elma ve kırmızı tarihler yemek yapmıyor mu? Elma kırmızı tarihi çorbasını pişirmek için neye ihtiyacım var? Şiir, üretim adımlarında size ayrıntılı olarak cevap verecektir!

Elma Kırmızı Tarih Çorbası Nasıl Yapılır? Herkese detaylı bir uygulama yapalım.

[Elma Kırmızı Tarihi Çorbası]

Elma Kırmızı Hünnap Çorbası gerektirir: 1 elma, 6 jujube, 2 zencefil kırmızı şeker. Apple Red Jujube Çorba İçme Yöntemi Makalenin sonunda küçük bir istemde düzenledim, buna dikkat etmelisin.

Önce kırmızı tarihleri yıkayın. Sizinle birlikte kırmızı jujube'nin bir ucunu paylaşmak için buradayım: Kırmızı tarihleri yıkamak için nişasta suyu kullanın. Nişasta, hünnap yüzeyinin toz ve safsızlıklarını adsorbe edebilir ve kırmızı tarihler çok temiz yıkanacak. Genelde kırmızı tarihleri nasıl yıkadığınızı bilmiyorum? Başka iyi bir yol var mı?

Hünnap akan su ile durulandıktan sonra, scissores ile ortadan çıkarın, hünnini keser. Kırmızı tarihler yeniden pişirilebilir ve ısılarını kaldırabilirler.

Daha sonra, elma hafif tuzlu su ile temizlendi. Apple Ciltini kesmek isteseniz bile, elmayı temiz temizlemeniz gerekir.

>

Elma derisini bir meyve bıçağıyla kesin, çekirdek çıkarıldıktan sonra küçük bloğu çıkarın. Kıyılmış elmalar hafif tuzlu suya batırılabilir, böylece Apple siyah oksitlenmez. Apple Çorbayı Kaynatmadan Önce Kesmek zorunda, çok erken çıkma.

Kesme elma parçalarını ve kırmızı tarihleri güveç içine dökün, doğru miktarda su ekleyin, kaynatın ve 10 dakika kaynatın.

Zencefil kırmızı şeker ekleyin, karıştırın, zencefil kırmızı şeker tamamen erimdiğinde, ateşi kapatabilirsiniz. Yiyim ya da daha az yağlı et yemeyin, ısıyı takviye etmek için biraz kahverengi şeker yemeliyiz. Zencefil kırmızı şeker kullandım, zencefilin yerini alıp zahmetli, baharatlı, içme ve sinirlenmeden çok hoş bir şekilde ortadan kaldırdım.

ipucu

Elmalı kırmızı jujube çorbası her gün içebilir mi? Ne kadar? Elma Kırmızı Hünnap Çorbası her gün içmek zorunda değil, beş farklı beş içmek çok iyidir. Her içtiğinizde çok fazla içmeyin, 1 kase içebilirsiniz.

Elma kırmızı tarihi Tang, her gün öğleden önce içecekler, geceleri içmemelidir. Bütün aile uygun şekilde içebilir.

Apple aynı zamanda soyulabilir, ancak yıkamak için tuz kullanmak gerekir, böylece artık kalıntılar çıkarılabilir.

Bahar, kırmızı tarihler ve elmalar mükemmeldir, her hafta pişirme konusunda ısrar ediyor, birçok insan nasıl kullanıldığını bilmiyor. Belki de birçok insan, Apple ve kırmızı tarihlerin tamamlandığını düşünüyor ve birlikte pişirildiklerini bile bilmiyorum. Apple ve kırmızı tarihler birlikte pişirilecek. Bahar burada, her hafta Apple Red Jujube çorbasına gitmek için 2 tane içeceğim ve tekrar içeceğim ve yağ yağlı. Küçük yüze sadık kaldım ve kırmızıyım! Ayrıca deneyebilirsiniz!

"Elma Kırmızı Tarihi Çorbası" paylaşımı, burada, Apple ve kırmızı tarihlerin birlikte dokunulduğunu mu düşünüyorsunuz? Her mesaj ve her övgü, benim hareketim! Eğer beğenirseniz, toplaymayı, etrafınızdaki arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Bana dikkat edin, yemeğin tadını çıkarın kaybolmaz, bir dahaki sefere görüşürüz!

|
To Top