7 Mart! Birleştirilmelidir, birleştirmek için de gereklidir.

Hey, herkes, herkes! Bugün 6 Mart 202, Cumartesi. Günlük Askeri Amate, sizinle tanışmak için her gün. Bugünün askeri aşkı bu şeylere dikkat etmeye değer -

Bugün, ordu konuşmuyor, ailemizin büyük şeyleri hakkında konuşun - "Birleştirilmeli ve birleştirilmeli"

Resim yeni ağdan geliyor, bu onay

7 Mart öğleden sonra (Pazar), Halkın Gaotang Basın Bülteninde, Devlet Konseyi ve Dışişleri Bakanı Wang Yi'yi, Çin ve Yabancı Gazetecilerle ilgili soruları cevaplamak için davet etmek için bir basın toplantısı yapıldı. Çin-Hindistan Sınır sorunlarına cevap veren "aşı diplomasiliğinin", "aşı diplomasisine" cevap verdiği, bu muhabir çok büyük olacak.

Boğanın iki tarafından bahsettiğimde, Wang Yi'nin cevabını attı: "Boğazın iki tarafı, birleştirmeye istekli olan birleşik olmalı, bu genel bir eğilim, Çin milletinin kolektif iradesi değil, Değişim, değişmesi imkansız. "

Askeri duygular: " Birleştirilmelidir ve birleştirilmelidir. "Bu 9 kelime, tüm Çin halkının sesini, bu, 1949'da Çin Halk Cumhuriyeti'nin kuruluşundan bu yana, Halk Cumhuriyeti'nin kuruluşundan bu yana, Huang Yan'ın ortak bir dilek olduğunu söyledi. Bu amaçla devam edin. Bu gün bekliyorduk, bu gün gelmeli ve gelmelisin.

Bu yıl iki seansta, böyle bir altın cümlesi var: Çin zaten bu dünyaya bakabilir.

Ayaktan, güçlü bir şekilde yükseliyor ve Çinli çocuklar yapmaları zor. Günün ve ayda yeni güne öğretmeye cesaretin ve yüz milyonlarca insan yapmaya cesaret ediyorlar ve amacın olmaları için.

"70'ten sonra, 80'ten sonra, 90'dan sonra, dünyayı görmeye gittikten sonra, Çin bu dünyayı da düzleştirebilir ve orada olduğumuz gibi değil."

Bazı problemler çok özel söylemiyor ve çok özel diyemezsin. Konuşmak için büyük bir cevabın varsa. Büyük yönde bir sorun değil ve bazı küçük problemler sorun değil.

İlk olarak, bu, tüm Çin milletinin ve Çin halkının canlanmasıdır ve durdurulamaz!

Bu, ulusal gençleşmenin büyük nedeni, ulusal birleşme ve konser, tamamlanamayan bir görev yoktur, üstesinden gelmek için hiçbir zorluk yoktur ve üstesinden gelemeyen bir düşman yoktur.

Çin'de bir ankete geldiğiniz sürece, kimsenin ulusal birleşme olmayı beklemeyeceğini söyleyebilirsiniz.

Jiaxing South Lake, kırmızı bir gemiye geldi ve Nanchang şehri bir silahla başladı. Kıyı kıyısında, kırmızı bir gün gibi. Silah adı verilen bir ses var, tarihe katılaşmış; kahraman kan adlı bir kan var, bir zaman senfonisine yoğunlaştı!

Wanli Long Jun Yolu, Kan Storting Savaş Bayrakları.

Çinli halkın, Çin halkı asla unutulmayacaklar, her 300 metrede bir ortalama 1 Kızıl Ordu savaşçısı ile, kuzey Shaanxi'de sadece 1 kişiye ulaşılır ve kan, geçmişten "kırmızı bir sokağa" boyanır. geleceğe geçmiş devam.

Kapsamlı savaş karşıtı, bir inç dağ nehir bir inç kan; üç ana savaş, gündüz uçar.

Bir kahraman birlikleri, kan savaşçısı kahramanca savaşı, art arda üç ana savaşı, Huaihai ve Pingjin savaşını yakalayarak

Silahta ulusal kader var ve konut insanların umudusu. Güney Gölü Kırmızı Teknesinden aydınlık bir deniz ürünleri arıyorsanız, Çin ülkesi dünyanın doğusunda duruyor.

Günümüzde, partinin önünde, yeni Çin'in ekonomik hacmi dünyanın ikinci bölümünü oluşturuyor ve insan sorunlarını çözmek için daha fazla Çin bilgeliğini daha fazla ve daha fazla Çince programı sağladık.

Gelecek karşısında, Çin ulusunun önünde, büyük bir alev dağ yoktur, açılmamış bir Roshan yoktur.

İkincisi, Çin ordusu geçmişte döşenmemiş ve şimdi bir ekran değil ve bir ekran olmayacak.

Halkın ordusu yangın dumanından geldi ve asla düşkün değil. 1950 Haziran ayında, Dulun Dulun Hükümeti, Kuzey Kore'de tutuklandı ve doğrudan sınırdaki üç sekiz çizgiyi geçti ve ateşin Yenidoğan Cumhuriyeti'ne yandı.

Birleşmiş Milletler'in dişlere silahlanma ordusu karşısında, kahramanımın Çin halkının gönüllüleri görkemli, öfkeli, ördeklerden geçiyor ve barışı korumak için adalet afişini tutuyorlar!

Savaşla savaşma süreci söylemez, burada nispeten temsilci bir savaş hakkında konuşmak basittir.

27 Kasım 1950'de askeri güçlerimiz, "kutup ayısı" olarak bilinen 31 BM ordusu olan Changjin Gölü'nün ortaya çıkışında kapsamlı bir birliklerle karşılaştı.

Sıfır 35 Derece Celsius'un şiddetli soğuk koşullarında, yenilgiyi hiç yiymeyen güçlü düşman karşısında, bir saldırıyı, şiddetli savaş numarası ve "kutup ayısı" ı 3,100'den fazla olan bir gönüllü orduyum. İnsanlar, okul grubunu öldürmek ve bayrağını ele geçirdi.

O zamandan beri, bir dünyada olan bu "ACE grubu", ABD askeri savaş dizisinden kayboluyor.

Battlefield'a gidiyor, "Birleşmiş Milletler" komutanı Mcarthur konuşuyor: "Çin ordusuyla savaşmak isteyen, bir hastalığa sahip olmalı." İngiliz Mareşal Montgomery Hali, başka bir ünlü söyledi: "Çin ordusuyla savaşma, bu bir askeri ev tabu! "

Burada, Dışişleri Bakanlığı sözcüğümüzün 5'inde serin olduğunu ve gelecek yıldaki muhabirin sesini cevaplayamamıza izin verilmelidir.

Çin 2 milyon askeri ekip mobilya değil, aynı zamanda Çin'in çelik duvarı. Çin'in Dongfeng füzesi hedeflemek için kullanılmaz, ancak kurtlarla savaşmak için kullanılır. Çin'in nükleer denizaltıları denizde seyahat etmek için kullanılmaz, ancak davetsiz misafirlerle mücadele etmek için kullanılır. Çin nükleer silahları kimseyi korkutmak için kullanılmaz, ancak muhafızlardan kullanılmaktadır.

>

Üçüncüsü, ABD ordusu gelmeye gelmeyecek ve aynı zamanda bir ekran.

Bu cümleyi koymak için, inanmayan ve hatta Xiaobian'ın bu HU'da olduğunu söyleyen bir sürü netizens olabilir, bu konu çok iyi değil, bekleyelim. ABD ordusu uzun bir yolculuk olduğundan, Yuanhai kalpten değil,

İkincisi, ABD ordusu yapacak daha önemli şeyleri var, en azından paketlemek için kendi kötü tezgahınız var;

Üçüncüsü, gerçekten kritik bir anı gidermek, "küçük satranç taşları" için "büyük satranç tahtası" asmak zorunda değildir. Tabii ki, birçok neden var ve ABD ordusunun daha utanç verici olduğu kesindir!

Tamam, sonunda, her şeyi tavsiye eden insanlar Çin'in en alt satırına meydan okumaya çalışacaklar, 14 milyar Çin halkının firması kararını yanlış değerlendirmeyin.

|
To Top